Fake Pandora prívesky zo striebra

uradnikova
2. dec 2023

Mate im co vytknut? Dcere som kupila naramok original,ale chce farebne privesky a to uz je riadna palka,preto sa zamyslam kupit napodobneniny,tiez zo striebra...

petamich
2. dec 2023

vies co zalezi od toho, kde ten fejk kupis vie byt od na nerozoznanie od originalu az po cele zle 🙂 ja mam asi 1-2 privesky strieborne z Turecka a su fakt pekne

ale daju sa kupit za podobnu cenu aj ked ma Pandora akcie, po Vianociach, pripadne pod rukou, na roznych FB strankach, kde admini striehnu, aby boli originalne atd.

pinkgirl
2. dec 2023

A koľko tých koraliek dcéra chce? Pri viac kusoch by som kľudne zvážila aj výrobky z aliexpes. Predajca wostu má slušnú ponuku za fajn cenu aj prevedenie ujde.

mirka414
3. dec 2023

Pandora je nieje o tom aby si ju zaplnila hneď a do posledného miesta ..venuj dcérke jeden kus pod stromček ,povedz krstným rodičom že dcérka by take niečo chcela možno sa neskôr pridajú aj další .a odpoved na tvoju otázku áno mám aj 3 ks nepravých koraliek napríklad z Egypta darcek od maminky a netere dostala som sfingu a pyramídu a sú to nádherne kúsky úplne ako pravé od Pandora ďalej som dostala slonika za 1€ retiazka zostala až skoro medeno červená sloník je stále moc pekny a tak som ho tiež presunula na pandoru .Original milujem napríklad prívesky mickey mause dufam ,že v pondelok mi další pribudne k narodeninám 😉

uradnikova
autor
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
ysseba
3. dec 2023

@uradnikova Ja mám originál Pandoru aj s príveskami. No a zo zaujímavosti som si kúpila jeden prívesok strieborný s Ali. A nemám mu čo vytknúť 🙂 Nosím ho spolu s ostatnými a je úplne rovnaký - nie je začernaný, rovnako lesklý, proste keby som sa ťa opýtala, že ktorý z mojich príveskov je z Ali, tak to neuhádneš.

ysseba
3. dec 2023

Presne ako píše @pinkgirl - od predajcu wostu mám ten jeden neoriginál prívesok 🙂

uradnikova
autor
3. dec 2023

@ysseba wostu myslite predajca na Ali?

pinkgirl
3. dec 2023
ninusa221
3. dec 2023

Aj ja mám niektoré goralky z ali a nevidím rozdiel.

paulinka2804
3. dec 2023

ahoj 🙂 ja mám z ali par napodobenin a bez problémov nečernaju, ale kupovala som za min.10€ a viac sú kvalitnejšie ako za tie 3€ keďže som skúsila oboje a tie 3€ boli vhodné po mesiaci do smetí

judar
3. dec 2023

No je tam toho co vytknut....staci si porovnat dva kusy jeden original a druhy fake pod lupou je tam vidiet odchylky v spracovani,...AVSAK!...original pandora sice nech je akokolvek krasne leskla ci zarodiovana realne to striebro pod tou povrchovou upravou je jedna velka katastrofa same o sebe co sa kvality tyka ze nechapem ako moze dat za jednu taku koralky dakych 60-80€