Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

ada11
8. júl 2009

denduska, fakt je Emmka zltá pri tej práčke, to sa ti robí, keď máš takú pomocníčku, že?

mirustek, pekné fotky, more nebolo studené ?

cessy, ty bývaš v činžiaku alebo v RD?

mirka099
8. júl 2009

Denduska Emmka je ako princezna... Mozem si ju zajednat ako buducu zensuku pre Jakubka??? 😅

denduska
8. júl 2009

mirka, zeby sme im to dohodli uz teraz, ako sa kedysi robilo? 😀

adi, no to hej, ja dam vsetko dnu a ona vsetko von a dokolecka 😀

ada11
8. júl 2009

denduska, veď kontroluje, nie? nemáš to stále zle triediť 😀 😀 😀

mirka099
8. júl 2009

Nooo. a ja si aj premyslim ake veno budem pozadovat 😀 a kto by nechcel taku sikovnu nevesticku, poprace, poperie... 🙂

denduska
8. júl 2009

😀 este ze ju mam..minule ked bol moj muz sam doma, dal prat samozrejme emmkine maslove teplaky s jeho ciernymi ponozkami a teraz ma dievka maskace....ale som mu nic nevravela, lebo je zlaty ze sa snazi 😅

mirka099
8. júl 2009

veru adka ma pravdu, mamina tu vypisuje na konika, zle potriedi, a chuda mala potom musi prat 😀
denduska, ale ved maskace zas pridu do mody... odloz.. 😀

mirka099
8. júl 2009

paneboze teraz som si precitala ten moj preklep... to malo byt zenusku 😲

denduska
8. júl 2009

mirka, to by si nechcela vidiet ten poriadok co ona urobi 😀

ano ano, ja tu sedim na nete, a ona chuderka sa tu ide zodrat 😀 😀

mirka099
8. júl 2009

ale ved deticky si poradia.... jakubko zas strasne rad vari.... a ochutnava.. no vidis aky sikovny parik by z nich bol... 🙂

denduska
8. júl 2009

mirka mne to ani nedoslo 😀 ja som pribrzdena teraz... 😅

mirka099
8. júl 2009

baby kto ste tu? cessy ti uz fuc?

mirka099
8. júl 2009

dendi a v tom cervenom onom co hladala? 🙂

mirka099
8. júl 2009

myslela som ze dame skupinovy chat na skype... 😖

cessy
8. júl 2009

no mne to neako vypada, myslim net...neviem ci dnes z toho nieco este bude ☹

denduska
8. júl 2009

mirka to cervene, je taky ony na hracky, tak do toho vliezla totalne cela

cessy
8. júl 2009

ahoj mirka ja ani skype nemam zapnuty, neako som na to pozabudla

cessy
8. júl 2009

haloooo
uz ste na skype??

denduska
8. júl 2009

cessy, ja mam skype vzdy zapnuty, len nie vzdy tam som, teda ked niekto napise tak odpisujem ale nie vzdy to vystihnem hned keby daco😅 uz emmka buntosi samozrejme takze aj ja mam oci a usi na stopkach teraz

ada11
8. júl 2009

hej hej heeeeej... to čo ako dávate dokopy vaše deti, aj ja mám dve princezné.....aj veno idem teda už nachystať...... 😀 😀 😀

ada11
8. júl 2009

aj ja mám skype stále zapnutý, ani som nevedela, že sa to nejako dá vypnúť 😕 no ja som chatovala vždy len s jedným človekom, skupinový chat /ani nič iné/ som neskúšala 😀

ada11
8. júl 2009

a nikto z vás nemá 2 chlapcov /zatiaľ/, že by som chodila len k jednej "svátke" na kávu, že? 😀

denduska
8. júl 2009

adi nejaka si pohodlna 😀

ada11
8. júl 2009

denduska, keď si vieš uľahčiť život, prečo nie 😀

denduska
8. júl 2009

ale take som este nepocula 😀 ale preco nie 😉

mirka099
8. júl 2009

adka, hmm a chcela by Maťka toho mojho krpca? sice vtedy uz bude ina mooda... jedno to bude. no rozhodne teda veno, ponuky prijamam na www. .. ha 😀

ada11
8. júl 2009

dendi, ja takých poznám - dvaja bratia si zobrali dve sestry 😉

ada11
8. júl 2009

mirka, ja som vždy inkvinovala k aspoň o 2 roky staršiemu partnerovi, ale teraz to už beriem ináč 😀 no neviem, opýtam sa jej zajtra 😀

mne posádka zaspala na gauči- muž a Maťka, tak idem drgnúť muža, nech ju preloží do detskej a nech ide za ňou 😉

ada11
8. júl 2009

ach...nejako sa mi zíva, tak sa nebudem premáhať a idem ešte raz drgnúť toho môjho, lebo prvý pokus bol neúspešný, aj zareagoval, ale zase zaspal 😀
tak dobrú noc 😔

cessy
9. júl 2009

ahojte tu dnes nikto????
😕 😨 🤐 😵