Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

sylvi2
17. sep 2009

denduska....ahojcek dakujem 🙂 Ale ved je vas tu dost nemam taky pocit ze sa znovu neozvu 😉 Ano ja zijem v Rakusku a o com tu teraz "tocite" mozem sa pridat do diskusie... 😀

mirka099
17. sep 2009

Sylvi pravdaze sa mozes pridat, naozaj budeme radi... Fuufa v Rakusku? A mas dietatko? Popis vas trosku... 😉
Momentalne je rec o nasich ratolesitach, ktore su mrnave, chore a nespave 😕 alebo aj o hocicom co ktora cez den porabame...

sylvi2
17. sep 2009

monikat75 waw tomu sa hovori Willkommen...dakujem 😀 A kolko vas tu vobec je kde sa to da pozriet(lebo nemam ten pocit ze vas tu je tak malo)? 😕 No ja by som rada ostala aj ked som uz chcela zdupkat...bola som v inej "miestnost"a tam som asi nebola moc "Willkommen"...mala som len dotaz ku stranke a vsetky sa tam do mna pustili ako take furie...hmm a to som sa tesila ze som nieco dobreho noveho na webe nasla 😀 Kludne sa ma mozes na co chces opytat ked budem moct odpisem velmi rada 😉 pa

cessy
17. sep 2009

fuha mirka ine foto si dala 😨 😀

sylvi ahoj....ake star mas babo??dievcatko??chlapec??dodaj si info do pasu 😉 nech vieme 😵

sylvi2
17. sep 2009

denduska....ja som mojho drobca davala spavat 2x za den ale myslim si ze to bolo moc....inac to je dost individualne 🙂

cessy
17. sep 2009

sylvi to sa v temach casto stava, ze ta ignoruju, alebo ta za vsetko zrusia. zvykaj si, si na konikovi.....
inak dufam ze tu zotrvas 😉

sylvi2
17. sep 2009

laurinkadanielka tou novou si mala asi mna na mysli? 😠Inac ja som sylvia a neurazila som sa len som vas chcela na seba upozornit,,, 🙂

sylvi2
17. sep 2009

cessy 🙂 hmmm......ale skusit ste to mohli!! 🙂

sylvi2
17. sep 2009

mirka099 🙂 prepac bola som v inej miestnosti kde som mala velmi nemilu diskusiu a som zasa rada ze som tu medzi vami 😀

cessy
17. sep 2009

sylvi, ale tak pochop to vzdy sa tu vytame novu, pripada mi to ako v spolku alkoholiciek, kazda napise vitaj...a podobne a ona sa uz neozve...tak cloveku to moze ist aj na nervy,nie,??

tak teda vitaj, a kludne pis, len po 3 prispevkov nezmizni 😉

cessy
17. sep 2009

sylvi a ktora to bola tema??
😕 😨

sylvi2
17. sep 2009

mirka099 🙂 sila konecne nieco aj pre mna 😀 Ano mam dve deti 9rocnu dcerku a 2 rocneho lumpa 😝 Skoda ze to tu nieje ako chat urobene mozno by to islo rychlejsie ale ved co uz 😅

sylvi2
17. sep 2009

cessy uz som dodala a tesim sa na to kedy zacnem aj ja vas spovedat a poznavat
🙂

sylvi2
17. sep 2009

cessy tak ja tiez dufam len akosi nestiham..... 🙂

sylvi2
17. sep 2009

cessy 🙂 trpezlivost ruze prinasa.... 🙂 mozno sa neozvu lebo je to tu pomale su zvyknute tak ako aj ja na chat....aaalebo maju neprijemny zazitok ako ja v jednej miestnosti kde ma dobre zdzubali... 😀

laurinkadanielka
17. sep 2009

to si dobre na seba upozornila 🙂 tak vitaj a piš a nezmizni 😉

cessy
17. sep 2009

sylvi, my s mirkou piseme cez skype,niekedy aj hromadne s denduskou, tak je to lepsie

cessy
17. sep 2009

inak ani laurinku som nevitala,pravda.....
tiez tu nieje dlho 😅

laurinkadanielka
17. sep 2009

to maš pravdu cessy nevitala 😒

cessy
17. sep 2009

lauri 😉 😉 😉 😉 skor som reagovala ako monika teraz, pravda 🙂

laurinkadanielka
17. sep 2009

malej sa nejako nechce buvať ☹ ale mne ano 😒

cessy
17. sep 2009

laurika je este hore 😕 ??????mne maly spinka od 19:30

sylvi2
17. sep 2009

laurinkadanielka ved ja viem ako na vas
🙂

mirka099
17. sep 2009

jeej babenky.. ja si odbehnem a vy sa tu takto rozpisete... 😅
tak a je nas o jednu viac... a ako sa volaju tvoje deticky?

este ste tu? boze baby, mne sa ani nechce ist spat, ked ajtak viem ze sa nevyspim...

cessy-len skusam.. sa mi uz stare zunovalo 😀

sylvi2
17. sep 2009

cessy ja som na pokeci ale chcela som nieco noveho vyskusat....skype nemam zatial stiahnute a neviem ci by som zasa aj to stihala
😀

laurinkadanielka
17. sep 2009

no pospala si dve hodinky od piatej do siedmej a teraz sa tu chce hrať a tatino rano vstava o desiatej už buva neviem čo ma dnes 😉

mirka099
17. sep 2009

veru cessy- dodnes si spominam ako ma brucho bolelo z tej skype debaty 😀 tolko som sa nasmiala...

sylvi2
17. sep 2009

mirka099 Emily a Leon....inac ja tu vobec nestiham neviem kto je kto..potrebujem cas aby som sa vo vas zorientovala a potom sa zacnem aj ja vyzvedat
😀 ok?

cessy
17. sep 2009

sylvi to nieje nic zlozite, chce to len zvyk 😉
ale ani na pokeci to nejde tak rychlo ako na skype,a neda sa tam prepnut hromadny chat 😒

sylvi2
17. sep 2009

aurinkadanielka a mozem sa ta opytat(lebo ani presne neviem o co ide len tusim)ze preco si ju dala o piatej spinkat....? 🙂