Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
20. sep 2009

ahoj laurinka co budete dnes robit 😉

jeliska
20. sep 2009

cau dendi myslim ze nic dolezite sme neriesili 😀 😀 😀

laurinkadanielka
20. sep 2009

mame hody tak budeme hodovať a poobede je fotbal tak sa tam pojdeme pozreť 🙂 a na prechadzku to čo pojeme trošku zhodiť 😉

jeliska
20. sep 2009

jeej tak to vam prajeme prijemnu zabavu , my chceme ist na mensi nakup 🙂

sylvi2
20. sep 2009

laurinkadanielka
ahojcek az dnes o pol5 ideme do kina vcera by sme to neboli stihali....bola som v meste stretla som sa tam s dievcatami z chatu co tu pracuju a potom sme isli shopen.....prisli sme domov az o pol7....a aku si mala ty sobotu a co budes dnes poraba....? 🙂

sylvi2
20. sep 2009

jeliska...nie zatial som ja neni na faceboku ale asi si ho b.tyzden stiahnem lebo kamosky su tam.... 🙂

sylvi2
20. sep 2009

laurinkadanielka
posli nam zakusky... 😀

laurinkadanielka
20. sep 2009

sobota bola pracovna okna zaclony napečene mame a varenie to svokra ja som len pomahala 🙂

sylvi2
20. sep 2009

laurinkadanielka
ja mam svokru daleko niekedy je to dobre ale zasa niekedy by sa tu aj zisla.....ale zatial vzdy ked som ju potrebovala tak sem zaskocila 🙂

sylvi2
20. sep 2009

jeliska
u nas mame v nedelu zatvorene inac by som sa k tebe pridala.....:o)

laurinkadanielka
20. sep 2009

no my byvame so svokrou ale radšej by som bola sama 😉 ale aj to bude ale neviem kedy ale da sa 😉 ja si najradšej spravim všetko sama ona to už s detmi nevie

laurinkadanielka
20. sep 2009

idem nachystať obed majte sa pekne a pekny den všetkym 😎

sylvi2
20. sep 2009

laurinkadanielka
vsetko ma svoje vyhody a nevyhody.....my sme tiez radi ze sme sami ale zasa mozete usetrit a ked potrebujete ma vam byt kto pri detoch a,a,a..... 🙂

Aj tebe pekne nedelne popoludnie prajem pa.... 🙂

cessy
20. sep 2009

ahojte, jeli ja som na face booku 😉

laurinkadanielka
20. sep 2009

sylvi no to neušetrime lebo svokra nevie narabať s peniazmi chodi ešte do roboty a ma aj dochodok a nestači jej a nam ani nepomaha ma take zleho marotratneho rozvedeneho syna a toho podporuje lebo ten ma deti po celom svete svokra už nemam zomrel 3 tyždne po svadbe 😉 a ja by som jej malu nenechala maminu mam o dedinu dalej takže radšej jej

sylvi2
20. sep 2009

laurinkadanielka
tak to mi je luto.... 😒 Nam pomahaju z Sk svokrovci a moj otec ...maminu uz nemam zomrela ked som bola s Emi v 5tom mesiaci... ☹ A vasich nemozete byvat....? 😕

laurinkadanielka
20. sep 2009

možme ale mojho muža tam nedostanem a mam doma ešte dve slobodne sestry ale jedna je preč a naši my pomahaju lebo to je ich jedina vytužena vnučka takže ked niečo potrebuje tak jej kupia ale vystačime si aj sami 😉

mirka099
20. sep 2009

jeli, cessy aj ja som na facebooku 😎

mirka099
20. sep 2009

cessy ako dopdla navsteva svokrusky? 😀 dufam si ako spravna nevesticka,aj kavicku a klacik ponukla ? 😀

mirka099
20. sep 2009

Dendi ako ste na tom s tymi vyrazkami? a Emmku to svrbi? Je ti koli tomu mrzuta?

cessy
20. sep 2009

ahoj mirka tak do ip naapis meno a pridam si ta do priatelov 😉

cessy
20. sep 2009

a svokra???no.... ale dobre....oslintala maleho, chvilku sa s nim pohrala a isla kade lahsie. kavu nechcela a kolacik som jej nedala 😕 . ten sa podava len ku kave 😀 😀 😀

cessy
20. sep 2009

denduska aj ja som zvedava co robia tie pupaciky, ci sa rozsiruju, alebo hnusoby 😠 ustupili

cessy
20. sep 2009

inak ada tu uz davno nebola, dufam ze dievcata ma zdrave 😕

sylvi2
20. sep 2009

laurinkadanielka
tak urcite ze tam mate veselo....:o))Tak my si zatial tiet vystacime ale vzdy sa nejaka korunka na vyse zide... 🙂

Aproppo film bol super 😀 A inac co mas noveho? 😉

laurinkadanielka
20. sep 2009

boli sme ta fotbale mala bola cely čas v pieskovisku vieš si predstaviť aka išla domov 😝 a taky zachvat chytila no hruza ledva som hu udržala a ked sme prišli domov tak bolo dobre nevie čo to malo znamenať to spravila prvy krat idem kupať malu 😉

jeliska
20. sep 2009

ahojte aj ja som si vsimla ze adula tu uz dlhsiu dobu nepachla 😅 halooo co je s tebou???
inak ja mam dobru spravu uz nam tie hnusne pupaciky konecne zmizli takze dr sa trochu zmylila trvalo nam to cca 1,5 tyzydna a nie mesiac 😀 dnes mi eli vyliala cely tekuty puder 😝 tak to je aj dobre ze uz ho ani nepotrebujeme, asi to vedela potvora mala 😀 😀 😀
inak uz nas kasel zmaha vsetkych troch + moje male ☹ eli je na tom najlepsie a muz najhorsie doslo mu to az dnes mne to uz tiez prechadza 😒
uz zase moji spia iba ja tu kukam superstar 😀 😀 a co vy ?
lauri ja radsej Eli ani do piesku moc nedavam, lebo to by dopadlo.Bola tam asi 2-krat nastastie sa tam ani moc nehrne

jeliska
20. sep 2009

inak sylvi na aky film si bola?

sylvi2
20. sep 2009

laurinkadanielka
mozno prvy ale asi nie posledny...asi tam este chcela ostat 🙂 Moji drobci uz spinkaju.....

sylvi2
20. sep 2009

jeliska ja pozeram tiez TV...teraz je reklama,ale idem ti rychlo pozriet ako sa vola jedno homeopatikum pre drobceka od kasla....Leonovi velmi pomohlo...asi ma Eliska aj soplik ci..? Idem to pozriet hned som s5....:o)

Aproppo boli sme na"Oben"...Hore...bolo to fakt super konecne nieco "akuratne" pre deti.... 🙂 Ale ja by som chcela este ist na Final Destination 4 ...no neviem....