Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
3. okt 2009

moni a co na ne hovoris??

monikat75
autor
3. okt 2009

cessy myslíš na tie tabletky od Jari, už ich mám 2x a som veľmi spokojná, lebo predtým som mala Calgonit a tam sa mi dosť často stalo, že sa mi nerozpustila celá tabletka, a tu ide aj s tým obalom, tu sa mi to ešte nestalo a riad je krásny čistučký a lesklý, čiže je ich odporúčam

cessy
3. okt 2009

monika my mame to hami hajaja a to mu teda chuti....uz som mu ho zopar krat dala a vypil bez problemov 🙂

monikat75
autor
3. okt 2009

a ešte krásne vonia všetko - lebo sú buď citrónové alebo pomarančové, čiže super vôňa

monikat75
autor
3. okt 2009

ja som zvykla dávať Hami hajaja na noc a asi malý vtedy lepšie spával, ale teraz ho neviem u nás kúpiť, lebo ho majú len v jednej lekárni a asi som jediná čo ho kupuje, takže sa im ho nejak nechce doobjednať ☹

cessy
3. okt 2009

ano to mliecko je take hustejsie.....

ano pekne vonaju a zdaju sa mi byt rovnake ako vsetky ostatne tabletky

monikat75
autor
3. okt 2009

no cessy ja sa nateraz lúčim, už by fakt bolo ísť robiť to občerstvenie pre návštevu, musím využiť že malý ešte spí, lebo keď sa zobudí, tak už som skončila 😒

cessy
3. okt 2009

no aj ja uz nemozem pisat, maly sa mi zobudil, tak pa 😉 😉

mirustek1
3. okt 2009

ahojte-ale ste toho popisali cez den,my sme boli dnes pustat na tu u nas na letisku sarkany,to byva kazdy rok taka organizovana akcia,tak sa deti vyblaznili a pobede sme si boli posediet aj s muzikom
Aj mne sa Emka v noci stale budila a tak mrnka a place,ale lezi oci ma zavrete,tak neviem ci su to zubky,alebo jej nieco je,od vtedy sa uz bojim,ci ju nemoze zas boliet nieco,koli tym oblickam.Vidim,ze viacere mate horsie noci

cessy
3. okt 2009

ahoj mirustek.....
my sme dnes boli na grilovacke, kamoska ma 30tku a maly tam behal, blaznil sa, myslela som ze zaspi hned ako ho polozim.......no ale to som si len myslela. maly nie a nie zaspat, asi bol taky rozruseny, alebo neviem co mu bolo 40 min. som ho uspavala 😒

jeliska
3. okt 2009

ahojte idem si vas docitat nejako nestihame byt na nete 😉

cessy
3. okt 2009

ahoj jeli, ako sa mas??jej jak sa ti to krati 🙂

jeliska
3. okt 2009

inak co sa tyka um tak my pijeme hlavne z dm babylove, ale teraz mali u nas v alberte nutrilon bananovy 800 g iba za 120 cz tak som kupila a malej strasne chutnal, tak sme dokupili este jednu krabicu inak sa cena pohybuje okolo339,cz a vyssie 😅
nam este furt prerabali zachod a chodbu a budu este zajtra doobeda takze ani nestiham na net a super kolko ste toho popiusali tak vas citam a este do toho kukam superstar, ale nie su tam babeny som sa tesila, ze uvidim susedku 😝 tak asi az zajtra

jeliska
3. okt 2009

ahoj cesy to hek kontrola dopadla dobre idem zase o tyzden aj na tie pasy 😉 tak sa tesim nastastie som tam ani dlho necakala iba 1,40 min 😉

cessy
3. okt 2009

no tak to je fain ze dietatko aj ty ste v pohode.....
uz sa neviem dockat fotiek malickeho zlaticka 😵

cessy
3. okt 2009

jeli uz mas aj pobalene??? 😕

jeliska
3. okt 2009

to teda este nema ale chystam sa na to asi zajtra 😀

jeliska
3. okt 2009

a co robis teraz?

cessy
3. okt 2009

no pekne...ved ta to moze hoci kedy uz chytit.. 😕

aky si mala prvy porod??

cessy
3. okt 2009

co robim??nieco z muzikom hladame na nete, tak obcas sem nakuknem...teda ked sa nepozera 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jeliska
3. okt 2009

prvy porod som mala dost rychly a lahky 😀 popravde som si myslela, ze je mi blbie od ciny co som mala na obed, az ked som mala bolessti kazde tri min. tak sme volali zachranku a Eli sa nam narodila do 2 hod. co sme dosli do nemocky.A co ty aky si mala?

cessy
3. okt 2009

no mne torvalo dlhsie...
v noci zacali bolesti ale o druhej, ale take slabe.....a ked som mala pravidelne kontrakcie, tak sme isli do nemocky. myslim ze ale o desiatej. maly sa narodil na obed 12:45. ale inak v pohode

mirka099
3. okt 2009

ahojte, na chvilku som vas prisla kuknut...
inac aj my mame umyvacku, doteraz som pouzivala jar, teraz mam calgonit. s obomo som spokojna. a davam takisto ako aj cessy pisala, navyse aj sol aj lestidlo.. akurat vcera sme oboje doplnali 😅
ked uz rozoberate porod.. mne sa spustil vecer, celu noc slabe pravidelne kontrakcie, rano okolo pol osmej to zacalo byt uz zaujimave tak sme sli do porodnice. o desiatek too bolo uz ako to ma byt 😕 .. a narodil sa o pol druhej.. a nakoniec cisarskym..

jeliska
3. okt 2009

ja by som chcela keby som druhe babo tiez porodila niekedy na vecer, hlavne aby muzik bol doma 😉 a dufam ze to bude cez vikend i ked eli sa narodila v utorok a prenasala som ju 3 dni,Ty si prenasala?

cessy
3. okt 2009

ja som tiez rodila v utorok 😅
a rodila som presne na termin 😉

jeliska
3. okt 2009

ahoj mirka inak my pouzivame tiez calgonit a somat ale lestidlo ani neviem nam nikdy nessvieti kontrolka asi mame blbu mycku 😅
cessy a muz bol pri porode?U teba mirka asi nie, ze? 😒

jeliska
3. okt 2009

inak do tej mycky ako casto davate sol a lestidlo?Ja davam raz za 3 mesiace sol +cistic

cessy
3. okt 2009

jeej mirka cau
co sa nevenujes??

mirka099
3. okt 2009

nie nebol, ani som ho tam akosi nechcela.. bolo mi sumafuk jedno kto bol pri mne, keby tam bol aj papez bolo mi mi to 110 🙄 😀
inac narodil sa v stredu, ,3 dni pred terminom.

my mame mycku asi len 3 mesiace. a teraz prvykrat svietila kontrolka. neviem coho lebo som aj tak doplnila oboje a zhasla 😅

jeli a tebe bol? a bude?

cessy
3. okt 2009

jeli muz nebol....nezvladol by to 😀 😀 😀 , cakal vonku 😀