Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
30. okt 2009

cessy? 😕 😕 😕

cessy
30. okt 2009

ahoj mirka len som citala o stahovani predkozky....uz to robis malemu???

cessy
30. okt 2009

a este papam aj pecene gastany, tak nestiham 😀

cessy
30. okt 2009

mirka?? 😕 😕 😕

mirka099
30. okt 2009

aj ja som to nedavno citala.. uz od malicka sem tam pri kupani ale nie nasilu, len tak co ide, a to je dost malo... dr. mu stiahla raz nasilu, chudacik plakal aj krvicku tam mal 😠 😠 😠

ze to staci do dvoch ci troch rokov.... a ty?

cessy
30. okt 2009

no tiez tak podobne...len sa bojim ci mu to dobre robim???aby som mu nieco nepokazila 😖

mirustek1
30. okt 2009

ahojte baby-uz som vas docitala,ja som dnes zas behala s Emkou po koznom,vysli jej zas zle vysledky mocu,ma tam niake bakterie,tak nas poslali na kozne,lebo ma zas taku vystipanu susku a ritku,dala jej 2 masticky,ale ze to nesuvisi s tymi vysledkami,tak musim ist na nefrologiu.....ide ma porazit,co zas zistia....

mirka099
30. okt 2009

on si to nechce nechat, neboli ho to asi, ale mi to nechce dovolit...
spolieham sa na dr., vravela ze je to ok.... dufam robim dobre 😒

marcela74
30. okt 2009

lauri ......ta malička je nadherna ja som strasne tuzila este po jednom dievcatku ale mame marecka 🙂 uz by som ho za svet nedala 🙂
mirka mas pravdu ale aj keď je to tazke pre nas zeny, chlapi ani netusia o ake krasne chvile prichadzaju

mirustek1
30. okt 2009

laurinkadanielka-to nove obchodne centrum je hned vedla hypernovy a baumaxu,bola som tam dnes vecer pobehat,ja nemozem nikde chybat 🙂

mirka099
30. okt 2009

juj, mirustek.. tak dalsia pliaga nam ide po detickach.. no dlho si pokoj nemala ☹
chudatko malicka Emmka ☹

cessy
30. okt 2009

no presne aj ja, ale teraz v 15 mes pojdeme na ocko. tak som zvedava co povie

mirustek1
30. okt 2009

este ze nemam chlapca,,,,,,

cessy
30. okt 2009

mirustek...no s tou tvojou malickou mi je to luto....... ☹

mirka099
30. okt 2009

no ale dievcatka su zas citlivsie na "susulky" ... ani nepoznam znamu, co ma dievcatko a nemali podobne problemy...

cessy
30. okt 2009

mirustek no...tohto som sa vzdy bala...mas stastie ze mas dievcatka 🤐

mirustek1
30. okt 2009

Emke sa teraz aj to ockovanie oddiali,lebo kym mala antib.ju nemohla a mozno jej daju dalsie

marcela74
30. okt 2009

mirustek moc sa netes ze mas dievky pockaj ked budu pubertalne

mirustek1
30. okt 2009

kazdy ma nieco,tak to je asi jedno,inak aj vam spavaju deti tak akoby po stvornozky, 🙂 🙂 take mi to je smiesne

cessy
30. okt 2009

chuda male, stale len na antibiotikach ☹

mirka099
30. okt 2009

baby dnes som dostala opat mrchu.. 😠 rano som sa zdoverila drahemu, ze mi to meska uz druhy den... tak sa potesil, aj kavu mi vybral z ruky, ze uskodi "babike" strasne sa tesil... no a potom dosla a taky bol sklamany... 😅 😕 🤐

jeliska
30. okt 2009

ja som na fb a na vas som nejako zabudla, ale idem to napravit.Co sa tyka toho stahovania tak som pocula, ze to staci v 2 rokoch .Inak my sme to v 15 mesiacoch ockovanie premeskali lebo som bola akurat v porodnici takze s eli ideme asi az po vianociach.Inak som pocula, ze ci neskor tak je to lepsie no mne je to osobne jedno 😅

mirustek1
30. okt 2009

marcela-ani nehovor 🙂 klarka uz teraz sa niekedy sprava ako pubertacka a co ma este caka,a chudak moj muz...mat 3baby,teda aj so mnou,bude mat co robit 😀

jeliska
30. okt 2009

mirka a vy ssa snazite o babeno?Nejako som to nepostrehla 😅

mirka099
30. okt 2009

jeli, nesnazime.. ale ani moc nebranime.. len o tom premyslame

jeliska
30. okt 2009

mirustek toho sa obaval moj muz ze budeme v presile ale sme jedna jedna teda dva dva 😀 😀 😀

cessy
30. okt 2009

mirka takze zacinate pracovat???

ahoj jeli, malycky ti uz spinka??

mirustek1
30. okt 2009

no mirka....skoda 🙂 tak to nechavate asi na nahodu,ja si tiez pamatam na tie sklamania kazdy mesiac,nam sa nedarilo otehotniet,

jeliska
30. okt 2009

aha miri inak ty by si chcela druhe alebo je ti to jedno?

cessy
30. okt 2009

mirka takze keby prislo, tak by bolo dobre??? 😕