Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

laurinkadanielka
13. nov 2009

ahojte cessy aj my sme boli v meste ale batovke chcela som jej kupit tie gumačky ale nemali ale kupila som jej zateplene teplačky aj pančušky 🙂

cessy
13. nov 2009

jej dnes sme sa jak rozkupili, ja som tiez kupila dve ciapocky, no neodolala som 🙂

cessy
13. nov 2009

dnes som si nakupila casopisy s vianocnym pecenim...taka vianocna melancholia ma premohla pri listovani....
inak niektore aj peciete s takychto casakov???ja to kupujem kazdy rok ale robim vzdy tie iste odskusane, oblubene... 🙂

laurinkadanielka
13. nov 2009

cessy už mam gumačky segra my kupila v Trenčine ale som ich ešte nevidela až zajta

cessy
13. nov 2009

ahoj lauri
v trencine som videla krasne dievcenske v RESERVED, ale myslim ze neboli zateplene.
ty si si dala kupit zateplene???

cessy
13. nov 2009

dnes vecer tu kto bude??? 😕

blazka24
13. nov 2009

ahojček dievčatá - chcem si tiež písať a nemám s kým, všetci sú pomalší v miestnostiach ostatných ako ja 😔

cessy
13. nov 2009

blazka ako myslis pomalsi????? 😕

blazka24
13. nov 2009

nooooo píšem na viacerých miestnostiach ale nestíham odpisovať 🙂 ale no tak sa proste nudím, mám bolesti brucha a som trochenzi nervous manžel teda stráži malého a tak reku si spríjemním čas písaním a takto to vypálilo, nikto nepíše 😝

cessy
13. nov 2009

no ja som tu, ale tiez vo viacerich temach, takze tiez mi to obcas trva 😉

blazka24
13. nov 2009

tak ja zase vždy zabudnem názov tejto témy xixixix
si priamo z topoľčian alebo z okolia topoľčian........

cessy
13. nov 2009

priamo....a ty original z nitry??

blazka24
13. nov 2009

ja originál priamo z topoľčian 😀

cessy
13. nov 2009

váázne???inak v tejto teme sme 2 z topolciam, boli sme 3 ale jedna sa po narodeni dcerky uz neukazala a chodi myslim ze do temy topolcany, niekto ju tam videl pisat.....

denduska
13. nov 2009

caute baby..takze dalsia topolcianka 😀
no veru katarinka, mohla by sa ukazat aspon ako sa jej dariii

cessy
13. nov 2009

ahoj denduska, to som rada ze tu niekoho este mame 🙂 ,ako ste prezili dnik???

blazka24
13. nov 2009

cessy origoš žochárka, chodila som na hnojarinu a potom som sa odsťahovala do nitry.......
ale zajtra idem k segre a našim takže budem v tých nových činžiakoch oproti cintorínu 😀

denduska to vieš, niektorí prídu iní odídu 😀

cessy
13. nov 2009

blazka ale my sme tu stale, teda ked si precitas par stran do zadu, sme tu uz stara partia..... 😵

blazka24
13. nov 2009

cessy takže stará partia.........

cessy
13. nov 2009

tak, tak..... 🙂 , vieme o sebe skoro vsetko 😕 , teda skoro 😕 😅 😀

blazka24
13. nov 2009

no ja teda do kompozície nezapadám, no čo už budem sa s tým musieť zmieriť 😀

cessy
13. nov 2009

no len som chcela napisat, ze sa tu stretame skoro stale tie iste

blazka24
13. nov 2009

cessy pohoda ja sa neurážam len konštatujem, ja chodím do viacerích tém, podľa toho čo ma zaujme, takže pohoda....

cessy
13. nov 2009

no ja tiez vela tem prechadzam a citam.....tooolko informaciii 😨 😅

laurinkadanielka
13. nov 2009

cessy zateplene 😉

denduska
13. nov 2009

no, som rozmyslala ze ako vas to volaju, zocharky, dakujem 😀

cessy fajn, dnes dokonca emmka sama sa vypytala na kocik a potom v nom zaspala...som nechapala 😲

cessy
13. nov 2009

ahoj lauri, tak to je super, my stale pouzivame gumaky, hlavne ked vonku prsi a je mokro. nozicky ma teplucke.

denduska, tak-tak zocharky, mne maly sedi na nocniku aj pol hodiny, niekedy sa vycika, niekedy nie

laurinkadanielka
13. nov 2009

ozaj a zabudla som malej vyšlo naraz 5zubkov stoličky spodne a jeden hore v zadu neviem aky to je

blazka24
13. nov 2009

teraz som čítala o adminkách, je tu pár tém zaujímavých ale to veľa času zožerie 😠

cessy
13. nov 2009

lauri vaazne????5 zubov naraz. moj maly ma napuchnute dasienka ale zatial sa nic nechysta
😕