Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
28. jan 2009

my sme jej dali prepichovat u nasej dr pockaj poslem ti prispevok co som pisala aj tej babene .
No a este nasa dr si vypytala 200 cz a uz ked to pichala tak ja som musela cakat nachodbe len som pocula hrozny rev Aked som zbadala ze jej to usko stale krvaca tak mi povedala nech mazem framykoin ze to bude dobre.Eli mi zaspala a prestalo tiect krv ale ked som ju doma vylozila z kocara tak znovu tieklo krv.Bol to akurat piatok a to uz nasa dr neordinovala tak som isla do lekarne pre sprej na zastavenie ale nakonec mi v lekarni povedali ze nech idem radsej na bulovku.Este ze som isla oni jej to nemohli zastavit az po 4 hodinach tak si nas tam radsej nechali cely viken.Aked som potom isla nasej dr a povedala som jej to tak ona ze za to nemoze ...chcela som nech mi preplati pobyt a to pichnutie a ona ze potom ked bude mat eli 6 mesiacov tak ju zbnova pichne.No to uz nehrozi radsej dam nastrelit i ked mi tvrdila ze to je este horsie.Ale som si tu pisala s babami a povedali mi ze nastrelovanie je v pohode.
Uz som rozmyslala ze sa dame prelozit inej dr napr. na tom proseku ale neviem ci beru a zas to je dalej tak uvidim, lebo mala ked ideme na kontrolu tak ma hystericky plac len co zbada dr a myslela som ze ju to prejde a zabudne ale asi nie tak asi tak

denduska
28. jan 2009

jaj aha...no ja chcem dat isto nastrelit ale asi pockam do roka, ja mam jednu nausnicu nastrelenu a vobec to nebolelo, teda trosku ale to bolo take rychle ze som si to ani nestihla uvedomit...

moje chuuuudatko to ste museli mat teda...inac ja mam jednu dierku totalne krivu co mi ju zle pichli 😠

jeliska
28. jan 2009

no vsak mi volaco hovor 🙄 tak mozno pockam aj ja alebo tam buduci tyzden zavolam a objednam elinu a inak co robite asi si idem nieco zobnut zmrzlinuuuuu 😀

denduska
28. jan 2009

zasa ide maskrtit mnaaaaaam, odkial vzdy mas tolko fajnych veci?? 🙂
no ved to je v podstate jedno, ja som to myslela preto na ten jeden rok, ze to bude mat ako darcek k narodkam 😀

jeliska
28. jan 2009

no to teda pekny darcek len aby to mali v pohode.
Ja mam maskrty velmi rada mnam a najlepsie je ze to si manzel kupil zmrzlinu a ja mu ju potajomky jem 😝

denduska
28. jan 2009

to aj ja robim 😀 ale on mne tiez niekedy takze sme si kvit.
no sak bol by to dobry darcek keby som mala istotu ze to bude v pohode.
a si este sama s malou teraz predpokladam....?

jeliska
28. jan 2009

sama ☹ ale zatial spinka takze v poho a tvoj sa vrati az cez vikend si este v ko?
😉

denduska
28. jan 2009

jaj prave ma tu mamka vyrusovala...
nas vezie moj oco naspat lebo muzicek este sobotu nedelu pondelok sluzi takze pride az utorok vlastne..ja sa vraciam v nedelu vecer domcov

jeliska
28. jan 2009

jej a neni ti smutno no esteze si u rodicov ja ked som sama tu tak zavolamkamosov alebo idem za nimi horsie je to vecer 😠

denduska
28. jan 2009

teraz som pre zmenu kojila...
no sak to, ze den zbehne celkom pohodka, popratam, pozriem susedov..ale vecer..ked mala zaspi, tak zrazu mi je tak strasne smutno a otupno a osamelo a tak...no ale co uz, to je moj osud asi..on to tiez nerobi preto ze ho to bavi..teda praca ho bavi ale tie nocne sichty az tak nie

jeliska
28. jan 2009

no ale keby ich nemal tak asi nema tolko kolko ma 😀 nie? lebo kamos dr a muisi brat nocne aby nieco zasrobil chudaci nemaju to lahke a vikendy je s vami?

denduska
28. jan 2009

no ved preto preto....a on je sete taky ze on nechce len tolko aby sme vyzili ale trosku viac aby sme si mohli sem tam aj nieco dopriat..lenze potom to tak vyzera ze ani nie je takmer doma..tak neviem ci to fakt za to stoji niekedy ☹
vikendy kedy jak...uz davno nepamatam cely vikend volny..tie su najlepsie platene

jeliska
28. jan 2009

no mas to tazke ja som rada ze tibor nema ale inokedy by som bola radsej keby robil lebo mi niekedy strasneeee leze na nervy inak akurat som dokojila 😀

denduska
28. jan 2009

aj my ked sme dlho spolu tak si lezieme na nervy 😀 ha, ale predtym sme si neliezli, hihi, v nasich slavnych zaciatkoch, ked sme mali spolu cvika, ved on ma uciiil! 😀 a cely den sme vlastne boli spolu...no ale to bolo ine 😀

denduska
28. jan 2009

jelinecka moja, idem si ja lazkat, posielam pusky na dobru nocku tebe aj malej... a zajtra zas a dufam dosiahneme 1000 prispevkov 😉

jeliska
28. jan 2009

ihaaa takze ty si mala ucitela 😀 a kolko je starsi od teba?

ada11
28. jan 2009

ahojte, predpokladám, že asi už väčšina z vás spinká , ale nedá mi neozvať sa keď je tu u nás realatívne kľud. Ale ste toho popísali, nebudem to teraz čítať, ale snáď v blízkej budúcnosti sa k tomu dostanem 😉 V utorok sme boli s Maťkou v NR, dopadlo to tam celkom dobre bez hospitalizácie a bez nejakej väčšej ujmy na psychike. No ale poviem vám, išla som tam s malou dušičkou /aj Maťka, chúďa - tá ledva dýchala, ale bola statočná/. Taktiež v utorok ale hneď ráno sme boli u nefrologičky s Anet a predstavte si, že tie horúčky akože zo zubov boli infekt močových ciest a žiaľBohu Anetkina oblička si to kapánek odniesla. Takže teraz berie ATB, potom bude brať dlhodobo Biseptol, a potom uvidíme aké budú výsledky. Každý týždeň jej musím odoberať moč a musí sa to sledovať sonograficky. Si predstavte, kebyže netlačím na dokinu s tými vyšetreniami ako by sme mohli dopadnúť - v troch rokoch oblička ako papuča /výrok nefrologičky/. Nefrologička povedala, že pri každom výstupe teploty sa musí odobrať moč !!!!!!!!! ChválapánuBohu, že sme tam išli /samozrejme, že mi to nenavrhla moja dokina, ale že to muselo napadnúť mňa/ Držkajte nám päste, aby sa to dalo do poriadku a oblička sa z toho spamätala, čaká nás pravdepodobne séria iných vyšetrení, pokiaľ výsledky nebudú OK ani po liečbe Biseptolom.
Ináč na mňa niečo lezie /a nie je to muž /, takže kašlem, bolí ma hrdlo a som unavená. Muž má pobedné tento týždeň, mne sa chce poobede strašne spať, ale moje deti mi to nedovolia /teda Maťka aj hej, ale Anet nie /

monikat75
autor
29. jan 2009

ahojte mrzí ma, že som tu s vami včera nebola ale bola som tak strašne unavená, že som išla už o 21.30 spať a radšej som predtým ani počítač nezapla lebo keby som videla že už ste tu tak by ma to lákalo a zo spánku by nebolo nič.
Inak môjmu Marekovi už je lepšie teploty už má max. 37,5 len ten kašeľ ešte pretrváva. A ten jazýček sa mu našťastie už pomaličky oddeľuje od toho ďasienka, dúfam že sa to celkom oddelí a nebudeme musieť ísť do tej Rožňavy. Inak Jeliska sa mi zdá, že fakt najlepšie pomáha ten Mundisal gél - veľké dík za radu. 😅
Jeliska chúďatko Eliška koľko si vytrpela kvôli tým uškám. 😢 My sme Veronike dali ušká nastreliť už ako 4-mesačnej lebo doktorka nám poradila že čím skôr sa dajú nastreliť, tým to deti lepšie znášajú, a naša Nika naozaj zaplakala trošku len ten moment keď jej strelili tú náušničku a potom už nie. No a tie nastrelené mala 1 mesiac a potom sa vymenili za zlaté.
Adi som rada, že tvoju Maťku nemusia hospitalizovať a tiež som rada, že sa konečne zistil pôvod tých Anetkiných horúčok. Ešte že má takú mamku ako si ty, že si trvala na vyšetrení u tej nefrologičky. Držím jej palčeky nech sa čo najskôr vyzdravie a taktiež ty, keďže aj na teba lezie nejaká choroba. 🙂

jeliska
29. jan 2009

ahojte 🙂 adi som rada,ze uz sa ukazalo co je vlastne Anetke.By som dr vasej praktickej vynadala, ze vas neposlala na vysetrenie 😝 inac aj moj muz ma tento tyzden poobednajsie 😀 ale dnes ho nebudem cakat a pojdem skor spat uz som nejaka unavena zajtra skoro rano vstavame ideme do zoo sme si to prehodili s kamoskou 😀 tak sa tesim dufam ze pocasicko bude v pohode
monika som rada, ze uz vam tie afty pomaly miznu ono to trva taky tyzden no ked to je na dasenku tak mozno aj viac 😖 inak ked ste si dali nastrelit uska tak nekrvacalo jej usko ?tak sa zatial majte krasne idem kuk ordinaciu a potom asi pojdem spinkat pa
P.s: deni este si mi nezodpovedala moju otazku? 😀 😀

denduska
29. jan 2009

caute baby,
monci, to to je super ze aftik sa hoji, ja som mavala kedysi obrovske aj dva tri tyzdne to trvalo kym aspon prestali boliet, je to hnusna bolest, hlavne pri jedeni 😝 A to u vas v Revucej ste dali nastrelovat nausnicky, hej? lebo isto to robia aj v Kosiciach alebo v Martine (v tepliciach pochybujem) ale na nete som sa nedopatrala tak neviem....
adi, o vasej dr sa ani nevyjadrujem...niekedy mi ti obvodaci pripadaju ze zaspali dobu alebo co...cest vynimkam ale nestretla som este ziadnu 😝
jeli, sorry nevsimla som si otazku 😀 nemysli si ze som zbalila pana profesora 70-tnika 😀 je o tri roky starsi. a co tvoj tibco? vy ste sa kde spoznali ked uz sme zacali temu....a ostatne baby mozu tiez odpovedat 😀

jeliska
29. jan 2009

deni tak my sme sa spoznali ked som sa prestahovala nedaleko tt do krupej na dedinu.A to som si povedala ze si nikdy nezacnem so sedlakom!!!!a kukni jak som dopadla 😀 ale zo zaciatku ja som ho nechcela a brala som to len tak no ale tibco ten bol zamilovani az po usi a je aj doteraz no uz aj ja 😀 ale trvalo to xixixi a co ty akocsi zbalila profika 😝

lucinka1104
29. jan 2009

caves zase neskoro 😝
ja som včera dostal prvú mrchu juj a dnes mám také bolesti aj strašne silnú 😝
ten môj huncútik klasika stále hore,ale naprik mojim bolestiam a notorickej nevyspatosti asme dnes mali pekný dníček. Malý je proste úžasný. Neskutočne ho milujem a už sa teším, keĎ sa v lete začneme snažiť o súrodenca,len dúfam, že to nebude trvať dlho.

jeliska
29. jan 2009

lucinka uz tak skoro by ste chceli? Aj ja som rozmyslala tedahlavne tibor aleneviem som mlada tak kludne mozem pockat este 5-6 rokov 😀 no uvidime

denduska
29. jan 2009

jeli 😀 sedlak 😀 no ja nie, to on balil mna.....on ked sa na nieco zameria tak to musi mat...zistil si moje telefonne cislo a napisal mi smsku ci nechcem ist von...no tak som sla 😀 najhorsie to bolo tajit na cvikach..ale zvladli sme to lebo absolutne nikto nic netusil.

luci, mrchu ani nespominaj....ja som ju dostala prvykrat este v 600nedeli.. 🙄 tak brutalne silnu ze som myslela ze sa rozpadavam....a mavam ju pravidelne za 38 dni 😝

monikat75
autor
29. jan 2009

Ahojte jeliska vôbec malej nekrvácalo uško po tom nastrelení náušničky. A Denduska robia to aj v Revúcej - u nás to robia predavačky v zlatníctve - zaplatíš si za náušničky - niekedy boli 120,- Sk jedna a oni jej to tam priamo nastrelili - mi sme urobili ceruzkou na uško bodku, že kde to má byť a už bolo
no luci je už mám teraz tretí krát tie- naše dni síce bezbolestné ale tiež riadne silné ☹

ada11
29. jan 2009

jeliska, ja mám medzi deťmi rozdiel 5 rokov a som spokojná. 🙂

My sme sa s mužom zoznámili na Silvestrovskej zábave 1997 😉

ada11
29. jan 2009

No a k téme mrcha, ja už som mala 3 razy, 1. raz po 4. mesiacoch, 2. raz presne po 28. dňoch a naposledy na 25. deň 😠

denduska
29. jan 2009

adi, sa ti skracuju intervaly 😅

ja by som chcela aby sme mali medzi detickami rozdiel dva roky, ale uz vidim ze sa nam to nepodari ked sa budem sustredit 😠

monikat75
autor
29. jan 2009

my sme sa s manželom zoznámili na diskotéke - moja kamoška tam mala známeho ktorý oslavoval narodky a medzi jeho kamarátmi bol aj môj terajší manžel, ale vtedy sme sa ešte nedali dokopy, ale až o týždeň neskôr, keď sme sa znova stretli - asi to tak chcel osud a odvtedy sme spolu - to bolo v apríli 2000 a v novembri 2002 sme mali svadbu
inak Adi mne tiež presne vyhovuje 5-ročný rozdiel medzi deťmi, lebo Veronika je už veľká vie mi aj pomôcť a už ani nežiarli tak ako možno menšie deti, lebo to vie pochopiť, že Marek je maličký a nevie sa sám najesť, obliecť atď.

jeliska
29. jan 2009

ahoj adi teda vy ste uz pekne dlho spolu s muzikom 🙂 gratulujem dufam ze aj nam to vydrjavascript:addEmoticon('😀','vBody')zi 😀 inak moni koko stali to prestrelovanie 120 lebo tu to pytaju 400 a deni takze takto ste sa schovavali 😀