Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
2. okt 2009

nie, cez den nespavam, paneboze este to 😀 to je jediny cas (ked maly cez den spi ) co vklude pijem kavicku, alebo nieco take co sa pri kazisvetovi robit neda 😀
a ked ma muz nocne, mne sa nechce samej do postele 😒 ale ked je doma tak ma tu nevidite 😅 😵

mirustek1
2. okt 2009

ved to vieme,vtedy sa ucite tie rovnice.....xixi,inak aj ja mam strasne rada,ked je muz v posteli,lebo mne je stale zima a on je taky teply,tak si hrejem nohy

monikat75
autor
2. okt 2009

no už asi pôjdem aj ja spať, lebo som unavená po tej včerajšej noci, keďže malý nespal dobre, no mirustek ja som už čokoládu skoro celú pri telke zjedla, aj jabĺčko 😉

mirustek1
2. okt 2009

monikat som lepsia,ja aj tycinky,aj chrumky....a ze schudnut z brucha.....

monikat75
autor
2. okt 2009

inak môj manžel sa už medzitým vrátil, ale išiel ešte do sprchy a najesť sa, ale potom možno tiež pôjdeme riešiť rovnice 😀
mirka aj ja občas malého volám, že kazisvet, lebo kadiaľ prejde tam zanechá spúšť a ja len zbieram a riadim 😒

mirka099
2. okt 2009

mirustek 😀 😀 😀
ved to, sama zaspat neviem, esteze sa aspon k tomu psovi mozem pritulit 😅 pri ,muzovi zaspim hned (teda si to zas zle nevysvetlite 😀 )

monikat75
autor
2. okt 2009

mirustek brucho je aj u mňa problém, ale na to je najlepšie cvičiť a to sa mi nechce, ale aj tak je to nespravodlivé lebo niektoré moje známe už majú aj po pôrode, cvičiť nemusia, najedia sa tiež dobre a brucho vôbec nemajú 😠

monikat75
autor
2. okt 2009

mirka vy máte psíka? si dosiaľ nespomínala

mirustek1
2. okt 2009

no ja nemam psa,tak si necham ponozky...haha,preco mne nejdu pisat ti smejkovia,to sa niako musi aktivovat?neviete?

moni-tak uz vam bude veselsie,som zvedava do kedy sa ten moj zdrzi

monikat75
autor
2. okt 2009

mirustek mne tu sú tí smejkovia vždy hore nad tou tabuľkou do ktorej píšem príspevok a len kliknem na niektorého z nich a už je tam

mirustek1
2. okt 2009

ved ja ich tam vidim a kliknem a napise sa mi toto 🙂
🙂

monikat75
autor
2. okt 2009

mirustek veď už ich tam máš, mne sa tiež napíšu len také znaky a až keď je tu príspevok tak potom je z toho smejko 😉

mirustek1
2. okt 2009

ah jaj,ved je tam,lebo mne sa napisalo ☹,tak som myslela,ze to nejde a to az ked odoslem skoci smejo....ale som sprosta

mirka099
2. okt 2009

no mame-bigla 😅
mirustek ty nemas smajov? nevypisuje ti hore v okne nahodou nieco?
jaaj baby, zas mi to robite.. veselo si odcupitate k polovickam a ja tu potom co??? zas ten pes nieje az taka vyhra 😀 😀 😀

mirka099
2. okt 2009

tak a mama ma po "vytuzenej nude" uz to zacalo.. maly place ☹

mirustek1
2. okt 2009

ale mam,len my to niako pomaly mysli 😀 ,asi pojdem aj ja,je neskoro,ty si mirka sova,ty este nemusis

monikat75
autor
2. okt 2009

no veru už ma prišiel vyzdvihnúť manžel, ideme riešiť matematiku 😉 prajem dobrú noc, mirka neboj, vynahradíte si to keď tvoj manžel nebude v nočnej 😉

mirustek1
2. okt 2009

mirka,tak idete papat?mozno len dudka mu vypadla

mirustek1
2. okt 2009

monikat-tak dobre porieste,uz by sa mi ani nechcelo 🙂 dobru nocku

mirka099
2. okt 2009

zatial len tak mrnka, poplace, potom ticho.. dudu ma.. no neviem, uz len cakam kedy sa rozplace riadne.. to hned vypinam pc... lebo viem ze najblizsiu polhodku spinkat uz nebude.
moni!!! no toto !! tak takyto servis mat.. este si po teba aj pekne pride... jaj co my ostatne uubohe proti tebe mozme 😀 😀 😀

mirustek1
2. okt 2009

mirka-nam neostava nic ine,len si pekne lahnut same a spat,ja uz idem,opustim ta,ale drieme sa mi uz,tak prajem este pekny vecer a dobru noc,nech sa vyspite

mirka099
2. okt 2009

ok... idem ja teda hukat k sovam 😀 dobru noc

cessy
2. okt 2009

halo??mirka??kde si?? u soviciek?? 😕

cessy
2. okt 2009

teda som chcela napisat sovyciek

mirka099
2. okt 2009

cessy ahooooooj.. tak neskoro ? zas? ani ty nevies spavat? jaaaj asi cakas na kojenie, vsak?

cessy
2. okt 2009

ahoj mirka, no...az ked muz zaspi 😀 😀 😀 😀 ale nie doteraz robil na pc, tak som nemohla pisat

cessy
2. okt 2009

tak, tak, cakam ze sa zas zobudi a potom pojdem hned spinkat. a ty tiez neako ponocujes 😕

mirka099
2. okt 2009

mne sa spat uz vobec nechce.. ja zas cakam na prve budenie, ukludnovanie, kakaukovanie a tak.. spat sa mi akosi neoplati...

mirka099
2. okt 2009

aky ste mali den?

cessy
2. okt 2009

a kedy kakaukujete??my sa kojime okolo jedenastej 🙂