Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirustek1
25. nov 2009

no uz budu cim dalej menej spavat,to sa nestihneme ani poriadne nadychnut a su hore 🙂 😀

cessy
25. nov 2009

no, presne tak, ale co som potrebovala, tak som stihla spravit 😉

teraz mi tu mrmle na pleci.
co davas papat malej ked sa zobudi?? 😕

cessy
25. nov 2009

mirustek ste hore????????????? 😕 kde si??????????????????

cessy
25. nov 2009

😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕 😕

mirustek1
25. nov 2009

tu som,zapozerala som sa na mimibazare, 🙂
ja jej dam papat ak zje pred spanim malo polievky,tak este jej tu dam,alebo co je navarene,alebo jogurt 🙂

mirustek1
25. nov 2009

kde si?????????????????????????? 🙂

cessy
25. nov 2009

a co si hladala na MMB??

cessy
25. nov 2009

no tu.....a ty????????????

mirustek1
25. nov 2009

pozeram Emke niaku bunicku,na zimu,alebo uz niaky kabatik na jar,ale najradsej to skusam v obchode 🙂

u nas v meste bude v nedelu burza,kazda mamicka si moze ist popredat detske veci,kamoska ide a nahovara aj mna,neviem sa rozhodnut,je mi to trapne ist tam,ale co budem s nimi robit? 🙂 tak to zatial skladujem..... 😀

cessy
25. nov 2009

mirustek aj take nieco este byva???to som uz davno nepocula, ze burza 😅

mirustek1
25. nov 2009

ved ani ja na burzy nechodim,mna to nebavi,nakupim radsej v obchode
prave tu bol moj ocino,tak som musela odist 🙂

denduska
25. nov 2009

tak sa hlasim, a jeli tusim mala pravdu ked vravela ze to bude dievcatko 😵 Mne je to v podstate jedno, hlavne je ze popozeral vsetky organy a vsetko je v poriadku tak duuuuufam si mozem uzivat tehotenstvo a bezstarostne sa tesit....lebo ja ked nemam dokazy tak stale hutam a hutam.

jeliska
25. nov 2009

denis jeej tak gratulujem a teda dobre som si tipla aj cessy 😀 😀 l

jeliska
25. nov 2009

mirustek tu v prahe su dost vela burzy ja som ani nevedela ale volala ma kamoska tak som nakupila uplne super, hlavne pre maleho a za super ceny.Niekedy sa ani neoplati kupovat v secondhande maju to tam predrazene,ked su akcie v obchodoch tak tie ceny su mnohokrat lacnejsie ako v sekaci.No na tych burzach sa to oplati.

cessy
25. nov 2009

ahoj jeli, neako sa tu stretame 😵

cessy
25. nov 2009

denduska takze asi dalsie dievcatko 😵 , jeej to bude babinec, hlavne nech je zdravucke 😅 je uplne jedno co to bude 😉 😉 😉

jeliska
25. nov 2009

cessy inak aj mne eli spala iba do 13,00 ale to ju zobudil david

jeliska
25. nov 2009

boli sme poobede vonku pri Vltave krmit kacicky a par labuti.Bolo krasne ale skoda, ze uz o 17,00 je tma ☹

mirka099
25. nov 2009

ahojte baby.. ani vas nemam docitane, stihnem to uz len zajtra...
Kubko je chory, zase to iste, teplotujeme.... tak som cele dni u maminy...
zajtra si vas teda dositam, ani neviem co mate nove ☹

laurinkadanielka
25. nov 2009

denduska no super dievčatko a mužik čo na to hovori 😉

mirustek1
25. nov 2009

denduska-tak tvoj muzik bude mat tiez babinec 🙂 ,gratulujem,hlavne nech je zdrave 🙂

mne spala Emka do 15HOD,TAK SUPER,aspon som si oddychla a vypila so svokrou kavicku 🙂

mirka-skore uzdravenie,co to budu zase zuby???? 😉

ozaj,poculi ste ze u nas v Prievidzi zomrel na prasaciu chripku,som zvedava ci sa to potvrdi,zacinam mat zly pocit,ze je to tu 😀

laurinkadanielka
25. nov 2009

no mirustek čitala som to na internete

mirustek1
25. nov 2009

a zevraj on byval v nasom cinziaku,ale pred rokom sa prestahoval,ja tu ale ludi moc nepoznam 🙂

ivet100
25. nov 2009

ahojte,tak to ste toho zas popisali. cessy,zelam Alexovi skore uzdravenie
jeliska,tak to teda nezavidim,ked sa Davidko v noci dobre nevyspinka a casto byva hore, ale to robi vela deti. Ja som to sice nezazila,lebo mne sa budil maly len na kojenie kazde 2 hodiny a aj to neplakal len mrnkal. Nepotrebovala som ani budiky ci hodiny, on bol presny ako hodinky a budil sa takme pol roka pravidelne, samozrejme, ze cas medzi kojenim postupne predlzoval. Ale doteraz nepoznam,ze by sa Tobiasko zobudil a plakal ako ine deti, aj ked sa zobudi,tak len chce napit cajiku a spinka dalej.
opravne skusky na vodicaku budem mat v polovice decembra, dam potom vediet

ivet100
25. nov 2009

ozaj mirustek, aj ja som pocula,ze ten chalan co zomrel na prasaciu chripku byval tam kde ty,aj podla mena mi to je zname,ale osobne som ho nepoznala,inak je to strasne, treba fakt dbat na prisnu hygienu, hlavne ked prideme z vonku 😉

mirustek1
25. nov 2009

ivet-tak drzim palce na skusky 🙂 asi zacneme nosit tu na sidlisku ruska 🙂 😉

mirustek1
25. nov 2009

denduska-citam ake mena ste zatial povymyslali,aj nasa Emka sa volala ked sa narodila Terezka 🙂 😉

denduska
26. nov 2009

ahojte, ja som vcera skypovala s kamoskou s ktorou som sa vecnost nepocula a nevidela...

no muzik sa tesi, aj ked ja si myslim ze v kutiku duse chce chalana a v buducnosti bude urcite naliehat 😀 Ako mi vravel moj doki, ze to ako minister Rasi chcel tretie dieta preto ze mal dve dcery no a teraz ma tri...a on robil predtym nez zacal ministrovat tuna v KE a chodil s mojim muzom hrat futbal...tak mozno ich tam spolocne daco poznacilo 😀

a ten chalan co umrel mal vraj nejake tazke ochorenie obliciek, tak to by zomrel na hocico chudak 😖 ale chripka znie teraz IN.

mirkaaa..tco to s vami..? 😕

mirka099
26. nov 2009

ahojte hlasime sa ☹
Kubko celu noc teplotoval, kazducicku chvilu bol hore, prvy krat spinkal s nami v posteli, ale chudacik, aj keby chcel nevladal by utiect ☹
teraz rrano uz mu pocut na hrdielku ze je chytene, a teplota neustupuje, aj ked mu davam panadol...chudacik uz ani plackat nevie, hlas ma uplne slabucky...
ked sa mi podari zrazit mu teplotu ideme k dr. nechapem preco nam uz vcera nieco na to nedala, takto sa nam to iba zhorsilo...
a k tomu z kazdej strany hucia spravy ze prasacina je tu... no som ako vyklepany rezanec, tak sa bojim... ☹ 😔

denduska
26. nov 2009

mirka neboj, aj keby mal chripku a hoci prasaciu, nic mu nebude a prezije to v pohode, to som si ista!!!! Nerob paniku, obycajna chripka je omnoho agresivnejsia nez prasacia. a mozno nema ani chripku ale nejaku anginu, alebo moze mat aj laryngitidu to spoznas ked ti zacne tak stekavo kaslat ale s tym treba ist hned k dr.! Ale hocico to je, vylieci sa, nic sa neboj.