Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
25. máj 2009

pekny vecer no moni on uz ide na tretikrat robi si ju od decembra uz ma z neho poraza aj dnes ma tak vytocil no comment 😠 😠 😠
kati neboj aj mne pri eli povedali ze sa ukazalo, ze mam zvysene a nakonec to bolo v poriadku no uvidis 😉 presne ako ivet pise inak ivet mooooc drzim palce asby si nieco muz nasiel aj mu pomahas alebo on je samostatny , lebo tomu mojmu som mu vsetko pomohla ja 😉
natali dnes asi sme vsetky zehlili 😀 😀

natalii6
25. máj 2009

Ahojte zienky 😉 hlasim ze vsetko pozehlene 😒 😠 ..maly uz spinka tak som sem prisla na skok lebo som nejaka unavena aj ked som si poobede trosku zdriemla(po dlhej dobe)ale aj to ma muz 2x zobudil 😠 ..zajtra sa chystam kupit malemu nieco na oblecenie a potom pojdeme von ked uz je tak pekne..ale dnes bolo tu v BA velmi teplo..ja az take tepla nemusim najviac mi vyhovuje jar 😉 som zvedava ako bude v lete ked uz teraz je tak horuco..

denduska..ja mam kamosku madarku a ta mi povedala ze v madarcine nikdy nemoze byt sz spolu a to slovo som jej aj hlaskovala a tvrdila mi ze to nema ziaden vyznam tak som teraz z toho jelen ked si mi povedala ze to bolo napisane na obale 😀

jeliska:ten tvoj muzicek je nejaky sikovnicek ked uz 3x to robi 😀 😲 aj mna dnes moj muzicek vytacal od rana tak sa s nim radsej nerozpravam lebo by som mu nieco povedala ale radsej budem ticho 😠 ale zajtra ide do prace tak bude klidek 😵

tak ja sa lucim a idem do hajan..dobru nocku

ivet100
26. máj 2009

ahojte,
jeliska,mam pocit,ze mame doma podobne tipy muza,co sa tyka niektorych veci 😵 , moj robil vodicak uz 3x tiez a to ma 38 rokov!, stale nie je schopny sa nieco naucit, ja sice nemam vodicak,ale chcem si toto leto urobit,lebo je to fakt potrebne, ja musim tiez toho mojho vsade dokopat a tiez je minimalne samostatny a vela mu vybavujem ja a dokonca vacsinou aj pracu mu hladam, aj ked som bola zamestnana,tak ja som vsetko vacsinou tahala,celu domacnost a kedze teraz sme financne velmi zle na tom,tak som asi nutena ist pracovat a jasne,ze to budem tahat zas ja 😉 tiez ma niekedy poriadne vytaca
denduska, ja ked som bola u svokrovcov a tam tiez nebola ohradka, vzdy som od nich odchadzala viac unavena ako keby som bola doma

denduska
26. máj 2009

natalii, tak ja neviem, moznoze tam dali tlacovu chybu 😀 ale inak aj ja mam dobru kamosku, madarku, co zije na slovensku a vravela ze ked ide do budapesti niektorym slovam vobec nerozumie...tak neviem. este jej sa spytam 😅

ivet, jeli, ja mam zas takeho co vsetko vybavi, vymysli za mna, ale ked mu treba zehlit problem, vtedy nastupuje Deniska 😠 😀

fuu, no dnes je v KE na slnku 40,1 stupna..to uz ja nemusim, aj sa uz celkom tesim domkov.

dnes emmka spapala hraskovu kasu no som stastna ze aspon daco uz papa aj ked je to malicko..ale aspon nezavrie pusu pred lyzickou...
🙂

kkkatarinkaaa
26. máj 2009

dakujem vsetkym za mile povzbudenie, ste zlate 😵
ja tiez som tak z toho vsetkeho vydedukovala, ze ak by to bola nejaka alarmujuca hodnota tej glakemie nestastnej, tak by ma tam volali hned...ale my to zvladneme!! 😉
ja som dnes bola u kadernicky..koneeecneee..super ma ostrihala, som spokojna, uz som chcela trocha zmenu.no a skocila som uz aj na obocie, takze aj to je uz ok 🙂
idem este sikovne pobalit posledne veci a ideme s manzelom do turc. teplic, sice len do zajtra ale aj to sa rata...no a ja pojdem zajtra z teplic opat k nasim na vychod 😵 taaaaaakto sa uz tesim 😵 😵

vsetkym krasny slnecny dnik

e este k autoskole....ja mam vodicak takmer rok, no sofer zo mna asi nikdy nebude 😖 pokial som jazdila v autoskole so super instruktorom, tak bolo vsetko fajn a mala som z toho dobry pocit, no teraz....parkrat som bola autom v praci a na kupku s drahym, inak nic....uz som dlho nesedela za volantom a pravdu povediac-na jednej strane ma to stve, lebo ked clovek riadi, tak je to taka supeer volnost a nie je odkazany na nikoho a uz vobec nie na preplnene busy plne spotenych ludi 😝 ......no neviem, kiezby som sa k tomu este vratila a prekonala taky ten doslova hluuupy strach alebo blok alebo co to je...takze tak zeny 🙂

kkkatarinkaaa
26. máj 2009

pardon- GLYKEMIE-

ada11
26. máj 2009

kkkatarinkaa, určitre to nie je také zlé s tou glykémiou, fakt ako hovorili žienky vyššie, tak by to riešili hneď 😉 ale ako zdravotník ti to vŕta v hlave- to poznám 😠 máš krásne tehu a tak to aj zostane 😉

jeliska, ivet, prajem tošku viac samostatnosti tým vašim chlapom 😉

denduska, takže sa nenudíš, budeš mať kondičku 😉

jeliska, ozaj napadlo ma, Eliška má slovenské občianstvo alebo ako to je , keď sa slovákom narodí mimi v ČR ?

s tou maďarčinou vám nepomôžem, lebo "nentudom" 😀 /ani neviem ako sa to píše/

denduska
26. máj 2009

katka, vy idete k nam a ja nie som domaaa! 😠 😀 idete sa kupat?

ta autoskola, no presne, ja ked vidim ako moj muz soferuje, tak lahko, akoby to bola len nejaka pocitacova hra...on je zrasteny s tym volantom..vtedy si vravim aj ja chceeeem.....ale ked vidim ako jazdia poniektori a uz by sme neraz mohli byt vsetci mrtvi, nebyt duchapritomnosti mojho muza, vtedy si vravim ze lepsie ze tam sedi on a ja som len nestranny pozorovatel 😅

aj ja som bola vcera u kozmeticky, prvy raz v zivote 😅 mali nejaku akciu tak ma kamoska zatiahla...a super 😎

monikat75
autor
26. máj 2009

ahojte, aj u nás je horúco, ale od zajtra sa má zase ochladiť, takže pre všetky ktoré neznášate tieto horúčavy dobrá správa 😝
katka tohto sa aj ja bojím, že keď si aj spravím ten vodičák, tak potom budem mať strach jazdiť, hoci stále sa mi sníva že šoférujem a ide mi to veľmi dobre, takže možno to je nejaké znamenie zhora aby som sa už konečne na tú autoškolu odhodlala 😉
denduska aj môj muž tak ľahúčko šoféruje, ale on sa aj v práci najazdí stovky km, takže on už má prax, veď spolieham naňho že ma tiež trochu naučí šoférovať popri autoškole
žienky môj maličký sa má našťastie už lepšie, už asi začínajú zaberať ATB, takže super, zajtra sme mali ísť na kontrolu ale poobede máme poradňu takže to spojím aj s kontrolou, akurát huncút nechce papať tú medicínu a pritom vôbec nie je protivná 😖
prajem vám pekný deň 😅

cessy
26. máj 2009

ahojte
tych nesamostatnych muzov moc nezavidim 😒 .....a co nevedia na tych skuskach spravit???nepoznam nikoho kto by nespravil na prvy krat...ved tam v podstate nieje nic tazke 😒

ja si zivot bez auta neviem predstavit, ako pise denduska o muzovi, som s autom zrastena 😀 😀 😀 .
kkatarinkaa, ja som si robila vodicak, potom som do auta 7 rokov nesadla a ked som zistila ze som tehu, tak som si opat zaplatila 2 hodiny v autoskole a od vtedy jazdim nonstop.vedela som, ze muz koli praci nebude moct somnou chodit s malym po lekaroch, tak som sa na to dala a nebanujem....jasne ze ked moze, tak ide s nami, ale uz som si tak zvykla, ze je mi lepsie samej.
treba si kupit vacsie auto, koli kociku a potom to ide.... 😉, teda s vacsim kufrom 😀

natalii6
26. máj 2009

Ahojte mamicky 😉 boze uz aby sa ochladilo ale nie az tak ako vravia v telke vraj sa chysta nejaka pohroma 😠 na nas..ja mam tiez vodicak ale uz aj vyse 10rokov ale za volantom som sedela asi tak 4x a potom moj brasko rozbil auto a odvtedy smo nebola za volantom az nedavno ale to len na parkovisku ale to som zabudla ze ako sa uz jazdi tak som si spravila jedno kolecko a stacilo 😀 ale chcela by som jazdit ale nemame auto 😉 no ale ved treba chodit vela pesi no nie 😀

kkkatarinkaa..tak si uzi aj ked ides len na tak kratko..my sa chystame v septembri do Prievidze na banicke slavnosti tak aspon uz vtedy nebude tak teplo a maly uz bude aj starsi

denduska:tak daj potom vediet ci to kamoska vedela prelozit 😉 lebo aj ja nemtudom madaru 😀 a niekedy ani slovensky 😀 😀 😀

monikat75:neboj aj ja som sa bala ze nespravim a spravila som na 1x 😀 co sa dodneska cudujem

ivet100: tak s tymi peniazmi to je fakt na figu tie nase slavne materske to je hotovy zazrak..no hold musime sa teraz viac uskromnit..ja som rozmyslala aj nad nejakou pracou doma ale pri mojom synovi nehrozi uz ma aj kolegyna lanarila do prace ale ja som rada ze som sa jej zbavila 😠

cessy
26. máj 2009

monikat, to je fain, ze uz je malemu lepsie....mne tiez maly nechcel papat taky sirup a lekarka mi povedala, ze je dieta, ze si nemoze povedat co chce a co nie 😖 ....tak som vytiahla sirup z tasky a povedala nech mu to skusi dat.....celu ju oplul a potom pochopila ze tade cesta nevedie

denduska
26. máj 2009

cessy, to je dobreee 😀 to je teda dr., co nema deti, ze nevie ze s nimi sa neda dohovorit 😒

mozno by som si aj ja mala zaplatit nejake kondicne jazdy, ale to uz vidim ze mi muz zrusi, ze ci mi on nestaci ze on ma nauci..a nakoniec z toho nic nebude...vsak ma ucil, hned ako som dostala vodicak...to sme spolu este len chodili...a pamatam si ako som sa na jednej krizovatke takej hnusnej do kopca rozplakala z neho co ma tak buzeroval 😠 no ale naucil ma zopar trikov, vtedy sa mi otec smial ze jazdim ako chlap 😀 ale to uz bolo davno a teraz nejazdim nijak 😖 naposledy, to si presne pamatam, som soferovala z Martina domov, v aute ja, muzik, aj 2-tyzdnova Emma 😅

jeliska
26. máj 2009

ajojte no co sa tyka mojho muza on si nevie zapamatat par otazok ma strasnu pamat aLE NA BLBOSTI TO JE 😀
Inak ja som uz tiez rozmyslala ze si spravim vodicak ja , uz by som ho mohla davno mat ale chcela som ze nech ho ma muz ze ho viac potrebuje 🙂 no keby som vedela ze to bude take strasne tak sme sa mohli vymenit.Inak musim ho aj pochvalit co sa tyka tej samostatnosti tak to je katastrofa ale co sa tyka varenia domacich prac a vsetkeho co je trba spravit tak urobi u nas je to tak ze ja som hlava rodiny . 😀 Ja rada rozkazujem a muz ma musi poslůuchat 😝

jeliska
26. máj 2009

inak u nas bolo krasne ale teraz stale prsi uz ide letna burkaaaaa

ivet100
26. máj 2009

jeeej jeliska,tak to mame fakt takmer rovnakych chlapov,nie su nahodou dvojicky? 😀 aj moj doma vsetko porobi,vari,perie,upratuje a stara sa vela o maleho ale inak vsetko musim vybavit ja a drzat rodinu ja.

natalii, to by sme sa mohli v Prievidzi na banickom jarmoku stretnut a vidiet sa 😉
idete sem nahodou alebo mate niekoho v Prievidzi?

vobec sa na zajtrajsiu zimu netesim

cessy
26. máj 2009

denduska, to poznam, aj moj muz ...."neboj ideme na jazdu"....ja som jasne ze este nevedela co bude.... 😖
ako som isla, tak ze beriem ludi zo zastavky, potom ze som chodila po trave, nie po ceste.....a nesetrim spojku a tak dalej, atd., atd.
takto sme presli asi 10km. na jednom krasnom parkovisku som zastavila a povedala som ze uz dalej nejdem, ze uz ma to takto nebavi a ze s nim uz nikdy nesadnem do auta ,/teda ked budem riadit ja/.

cessy
26. máj 2009

jeli u nas este ticho pred burkou.... 🙂

monikat75
autor
27. máj 2009

pekné ránko vám všetkým prajem 😉
u nás sa nejak mračí od rána, že vraj má byť nejaké krupobitie, tak dúfam, že to prežijeme ☹ ale dáždik už treba, ale nie taký, že zničí všetko, čo doteraz narástlo 😒
cessy díky, inak ja nie som až taká akčná, že by som pred doktorkou vytiahla sirup ale malý sa správa presne takisto a to mu ten sirup musíme dávať trikrát denne a ešte má asi na 5 dní tak už teraz som z toho zúfalá, že ako ho doberie 😖 ale pritom ten čo mu dávam na kašeľ ten spapá v pohode, tí naši drobci sú síce maličkí ale poriadne prešpekulovaní 😝
veru natalie tie naše materské a ten rodičovský príspevok to je na zaplakanie, už by to mohli konečne zvýšiť, lebo to je akurát tak na plienky a nejaké tie drobnosti a už na nič iné neostane, veď ja každý mesiac rozpočítavam peniažky - som vyštudovaná ekonómka to sa vo mne nezaprie a stále zistím, že zase po odpočítaní všetkých pôžičiek, inkás a šekov neostane takmer nič - a to musím nejak do augusta našetriť aspoň niečo na dovolenku do toho Rakúska - ale ako? ibaže by sme niečo vyhrali v LOTE ale na to my nemáme šťastie 😢
a ozaj natalie kde si pred materskou pracovala?
prajem vám pekný dníček 🙂

ada11
27. máj 2009

ahojte maminy 😉

monika, aj ja to tak s financiami robím a môj muž to nevie pochopiť 😉 na účte nechám na inkasá, trvalé príkazy /a je toho dosť/ 😠 , potom platím šeky, nechám si na potraviny a pod., ja mám rada prehľad a pocit, že viem na čom som a čo si môžeme alebo nemôžeme dovoliť. 😉 my ideme do V. Tatier /dostali sme preplatok za byt 😀 / ja som pri Anet mala ten istý problém s ATB - vypľúvala to a dávilo ju to 😠 bola to fuška a to sme brali len 2 razy denne 😉

k tomu šoférovaniu, ja som jazdila denne 50 km, potom som išla na MD s Maťkou, potom som jazdila týždenne do NR, potom len sem-tam a teraz vôbec. muž mal havárku v lete, tak sme prišli o naše dobré auto, kúpili sme také oveľa horšie ako sme mali, ale keď poisťovňa nám dala len 20 tis., tak čo za to kúpite - starý črep. 😠 😠 😠 no a toto auto je dosť v zlom stave, takže vydrží možno len 2 roky aj to nie je isté, tak ja na ňom ani nechodím, lebo ani prevodovka nie je OK, takže muž má čo robiť. chce ho dať ako tak do poriadku, len nemá naň čas, ale hádam do leta si nájde 😉

natalii6
27. máj 2009

Ahojte mamicky 🙂 nejak sa nam ochladilo 😒 ..ach tie financie je to snimi na figu..ked som este robila tak to sa dalo ale teraz je to tak ako ste pisali najprv seky a potom potraviny atd...ako su tie eura tak sa mi zda ze tie peniaze idu dako rychlejsie z penazenky 😠

ivet100: moj muzik je PD tak sme si povedali ze tam v septembri pojdeme kedze uz maly bude ja trosku vatsi a ja som este na banickych nikdy nebola..tak potom ked to bude realne sa mozeme dohodnut na stretku 😉

monikat75: ja som pracovala v stavkovej 😉

aj my sme dostali vcera preplatok za byt az 5 eur a nejake cenyt 😀 😀 😀

a co sa tyka toho soferovania tak chlap ked ma ucit zenu soferovat(hlavne vlastny)tak to je o nervy..su nervozny ako kobyle a hned ako sa nieco nepodari tak su najmudrejsi na svete a nadavaju no proste oni su uplne jednicky a zeny su tupe..ja som naposledy isla z bratom mojho muza a nieco som zle prehodila a uz krical tak som povedala ze koncim a nech si to soferuje sam 😠

cessy
27. máj 2009

monikat s tym sirupom som bola veru akcna, lebo som ho mala pri sebe, ani neviem ako ma to napadlo, dat ho doktorke, nech sa o to pokusi. 😅

denduska
27. máj 2009

to asi najcastejsia veta kazdeho chlapa je - Znicis spojkuuuuuu 😀

ale ja ak nahodou sa niekedy dostanem k vlastnemu autu, tak si zozeniem urcite nieco velke, lebo to aj vidim, ked sledujem ludi ako sa spravaju, tak na nejakeho jeepa si nikto nedovoli, ale na mna v mojom Daewoo matiz, ktore uz inak dosluzilo, na mna si kazdy dovolil, jeden mi dokonca ukazoval roznymi posunkami..vulgarnymi.. a este si zaplatim aj nejaku znacku 666 alebo tak, nech mi daju vsetci pokoj.

to nie ako moj muz, ten keby sa viezol v hocicom, staci ze vystupi, dva metre a sto kil a hola hlava a kazdy je ticho... raz sa mu stalo, mal zelenu, a vtedy sa na prechod rozbehol nejaki dilino, ledva zabrzdil, a tamten mu este zacal buchat po kapote, tak on vystupil, chytil ho pod krk a odniesol ho na chodnik, co sa este cudujem, lebo on v takych veciach je velky cholerik, tamten moze byt rad ze zije... 😝

monikat75
autor
27. máj 2009

natalie aj ja mám pocit, že odkedy sú eurá nejak rýchlejšie sa míňajú, hoci manžel mi vraví, že to sa mi len zdá, ale mám pocit, že oni tie potraviny niektoré tak nenápadne zdraželi, no čo už, jesť musíme 😝
adi veru aj ja to mám tak že všetky zrážky - teda inkasá a trvalé príkazy mi idú rovno z účtu a potom zostane už len máličko - ale ako ty píšeš presne aspoň máme prehľad, že čo si môžme dovoliť a čo nie 😕
pred chvíľou sme prišli z poradne, tak maličký má 9650 g,takže pribral za 4 týždne 400 g, čo si myslím, je tak akurát na takmer 10 mesiacov a aj hrdielko už nemá zapálené, takže už len dobrať ATB a bude fit 😉
denduska keby som tak stretla tvojho manžela tak by som ho asi skôr odhadla na nejakého mafiánskeho bossa ako na lekára - teda bez urážky - keď je taký vysoký a taký chlapina 😝
ešte sa vás chcem spýtať čo papajú vaše detičky na olovrant, lebo ten môj Marek nechce chlebík ani rožok, takže mi dookola papáme jogurt s piškótkami alebo výživu s piškótkami, potom ryžovú kašu alebo banánik, tak chcem vedieť čo také dávate vy, že by som sa inšpirovala, ešte som pár-krát skúšala takú jablčno - mrkvovú kašu, zo surovej mrkvy aj jabĺčka, ale to vôbec nechcel

denduska
27. máj 2009

monci to mas pravdu - on vyzera ako vsetko len nie ako lekar 😀 ale v zachranarskej uniforme mu to sekne, musim povedat 😅 niekedy nedavno bol v telke jeden cech, co ukradol niekolko milionov, no cisty on 😀

eura, eura..my mame tiez kopu trvalych prikazov a stale 15.teho v noci len tak pipaju smsky co odchadzaju peniazky...a ostanu...oci pre plac 😖 ale niekedy to nie je az take zle no..

super ze marecek je uz v poriadku 😉

my zatial mavame len obed - nejaku zeleninku s ryzou, alebo zemiackom, alebo kukuricnou kasou...masko chcela, ale potom bojkotovala tak mame teraz prestavku...a potom kojenie..a veceru okolo pol siestej..to iste..vyzivka, ryzova kasa..a tak dookola..este to ryzove mlieko s ovocim..to jej chuti... a dosla moja fantazia 😅

kkkatarinkaaa
27. máj 2009

ahojte zeny 🙂
denduska- vies co, ani sme sa nekupali. a ja by som aj tak nesla do vody.radsej nie, potom si to aj s malickou vynahradime 🙂 nechcem nic riskovat a nieco tam chytit...manzel si dal aspon fajnu masaz a mali sme aspon romantikus vecer 😀 fajne bolo, teraz som uz doma na vychode..prisla som o osmej vecer..

cessy- no teda, klobuk dole- ked takto veselo jazdis, snad sa do tejto ,,fazy,, dostanem aj ja 😀

monikat- len do toho, vodicak zvladnes, neboj a potom to bude uvidis aky super pocit riadit auto-cessy je nam prikladom 😉

a ako vravite-este sa vratim k tej glykemii- verim, ze to bude dobre a bodka. ste zlate 😵

idem vybalit tasku, sprchnut sa a spaaaat, pa a dobru nocku

ada11
28. máj 2009

monika, to má Marek super váhu, takú nemajú niektoré deti ani v roku 😕

denduska, hm...aj u nás robil taký chirurg, že by si nepovedala, že je to lekár 😀
mne chdia sms len na prichádzajúce peniažky 😀 takže keď mobil zapípa, tak sa teším, nesmútim 😀 😀 😀

ináč ani mne nechce Anet chlebík ani rohlík ani samú piškótu, náš jedálniček:
ráno - kojenie
desiata - výživa s piškótami, potom kojenie
obed - mäsovozeleninový príkrm, potom kojenie
olovrant - kojenie
večera - klaša /max. 80-100 ml/, potom kojenie
potom nočné kojenie - už ani nepočítam koľko razy

monikat75
autor
28. máj 2009

ahojte, prajem pekné ránko 😉
no vidím, že s tým jedálničkom sme na tom podobne, kým si naše detičky nezvyknú na ten chlebík alebo rožok tak to bude takéto jednotvárne, čo už, hlavne že im to chutí, to je podstatné 😝
mne sms nechodia keď mi nabehujú peniažky, lebo mi máme internetbanking, takže ja už len kontrolujem, čo nám stiahli z účtu a kedy už konečne nabehne výplata a potom len sledujem ako sa tá čiastka rýchlo zmenšuje ☹
katarinka tak si to doma vychutnaj 😉
jelisska ty si kde - nepreháňaj to s tou prácou, musíš sa šetriť 😉

cessy
28. máj 2009

ahojte, tak ste tu toho zas popisali, najprv idem precitat,lebo ani neviem kde zacat 😉

cessy
28. máj 2009

no uz to aj mam, nebolo tolko toho , ako som si myslela 😅

denduska ja si tiez kupin take auto, ale az ked budem velka. a je to pravda, ze na tie mensie slabsie, popripade aj starsie auta si viac dovoluju. zazila som na vlastnej kozi.pred pol rokom sme kupili trosku novsie auto a je to uplne ine.......

monikat, ja si myslim ze maly Marek ma idealnu vahu, a je super ze uz je v poriadku

kkatarinkaa ak budes potrebovat rekondicne hodiny, tak som tu 😅 😕, ale vazne je to fain vec, clovek je taky volnejsi.... 😵

my papame takto

rano kojime
desiata ako kedy, niekedy jogurt, niekedy kojenie....
obed zeleninka+masko+priloha,asi po hodine kojenie
olovrant vyziva, jablcko, hruska
vecera pohankova, kukur.ryz.kasa
pred spanim kojenie
pocas noci 1-2-3 kojenia

ja som chlebik ani rohlik zatial neskusala, ani neviem cim by som mu ho mohla namazat, piskoty nedavam, do vyzivky alebo jogurtu davam obcas rozmocit burizony, (maly ma dobru vahu, tak nepotrebuje ziadne cukry).jogurt davam len biely, vy davate uz aj neake ine??ovocne??