Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

cessy
2. aug 2009

fuha kolko nových.....som zvedava ktore vydrzia....dufam to nebude zas jeden prispevok a dost 😖

denduska kocky??nad tym som aninerozmyslala ale inak tiez dobry napad....idem ich niekde pozriet. ak by si mala nahodou link tak sem s nim.... 😅

mirka tak ako ste si to uzili bez drobceka??a ako uz sa osmeluje k chodeniu???ten nas maly ma taku trasu cez cely dom.ide z kuchyne cez obyvacku potom cez chodbu a do spalne a naspat...a takto chodi hore dole skoro cely den..juuj jak je to super ze ho nemusim stale nosit na rukach

cessy
2. aug 2009

monikat, takze uz mate po oslave, no super...nas to este len caka. prave dnes som rozmyslala aku tortu upeciem. malemu samozrejme len tu jablkovu spravim, ale pre navstevy musim neaku dobrucku. 😅

cessy
2. aug 2009

ada uz vies kde das spravit tu torticku??len v lavaze nie 😝

danciacik
2. aug 2009

Cessy neboj nebude to jeden príspevok 😉 . Ja si rada píšem.
Laurinkadanielka ja mám dokonca dvoch 😀 . Dcérka je tiež riadny šinter ale už v septembri ide do škôlky.

cessy
2. aug 2009

no ja len tak, lebo vzdy sme nove vitali, napisali raz a viac nic, tak uz ani nevitame

halo babulky kde ste???
denduska ako bolo v aquaparku??

danciacik
2. aug 2009

nie, nie, ja tu budem 😉 . Najmä keď mi nezbedníci spia tak môžem popri práci písať aj tu. 😉

lindda
2. aug 2009

cafte tak sme doma prehriaty az az ale bolo super pri vodicke maly vobec nespal tak uz sa pyta spinkat dame sprchu a su do hajan

jeliska
2. aug 2009

Ahojte 😉
Tak s brachom sme sa stretli este tu bude zajtra a v utorok cestuje na Slovensko a potom pride na buducu stredu zase pojde naspat do Francuzska.Nevidela som ho 2 roky tak sa strasne zmenil ale k lepsiemu a krajsiemu 😀 😀
Inak moni gratulujem k oslave dufam, ze torta vypadala lepsie ako ta nasa 😀 tiez sme robili jablkovu ale nejako sa mi nepodarila ale zas sa zjedla hned.Inak furt sa chystam ze dam nejake fotky Eli ale furt sa k tomu nemozem dokopat.
Adi no terZ ani nie som doma akurat co prideme sa domov vyspat a furt niekam ideme prec ale aspon si poriadne uzivame leto horsie to bude v jeseni. 😢
Inak vitam nove tvaricky 😉
Dendi my sme sa chystali do auqua parku zajtra ale vyzera to tak ze nakonec ostaneme doma lebo strasne prsi aj u vas je taka burka??

jeliska
2. aug 2009

cessy takze Alex uz chodi?Super nasa konecne zacala robit krocky ale takych 4-5 a hned sa zase pusti na zem strasne sa boji asi 😅

laurinkadanielka
2. aug 2009

aj ja sa sem dostanem ked buva

cessy
2. aug 2009

ahoj jeliska...... 😵
ano alexo uz chodi jak drak....prve kroky mal tak koncom juna, takze uz musi chodit. ved mesiac trenoval 😀 😀 😀 😀
a do aquaparku??ty sa mas, juuj jak by som isla s vami 😀 . a co brusko??rastie??malicky je spokojnucky??

ozaj a co ste Eli kupovali k rociku??

danciacik
2. aug 2009

Jeliska ďakujeme za privítanie

cessy
2. aug 2009

inak sa ti termin porudu uz blizi, a o kkatarinkee ani nehovorim.
aj muz pojde k porodu?? 😕

jeliska
2. aug 2009

danciak 😉
cessy nakoniec sme kupili eli hojdacku co sa zavesuje do bytu a uplne ju to potesilo 😀 😀 😀 inak dostala duplo, drevene kocky kozmetiku nejake vecicky ale to uz my sme nekupovali ale znami 😀
ale asi nejdeme do toho aquaparku hlasia burky na zajtra i ked to je vo vnutri ale je to trosku mimp Prahy tak asi nabuduce no s mojim velkym bruchom sa mi tam popravde 2-krat nechce 😅 Maly kope jak o zavod hlavne ked sa snazim vecer zaspat 😀
V dobrom ti zavidim ze alex uz chodi, lebo Eli ma sice iba 9,5 kila ale uz je pre mna dost tazka a v poslednej dobe sa nechce vozit v kociku furt z neho vylieza aj ked je priputana a furt sa snazi dostat na ruky 😀 😀

jeliska
2. aug 2009

no muz asi nepojde neviem kto by postrazil eli 😅

laurinkadanielka
2. aug 2009

danciacik si priamo s Popradu?až ano maš pekny vyhlad na tatry my tam chodime každyrok na dovolenku mne sa tam strašne pači mam rada prírodu a radi chodime na turistiku.

kkkatarinkaaa
2. aug 2009

caute vsetky...aj nove konikarky

cessy- nooo mne to uz tak utekaaaaaaa 😅 😅 😅 v stvrtok uz idem za porodnikom do nemocky, tak uvidim ci mi povie nieco blizsie..... 😕 😅 uz som zvedava.aôe inak som ok, ziadne stresy, panika a pod 🙂 😉
ale uz sa mi hadam aj zle sedi...nieto este lezi 🙄 tieto posledne tyzdne spojene s tymi teplotami, ake su-to bude ozaj fuska...ale zvladneme 😉 😎

vcera bola kolegynka z prace aj s rodinkou na grilovacku, prisli o piatej a odisli o pol desiatej...tak sa fajne zabavili, ale bolo super.masko, co som nachystala im chutilo, tak som bola rada 😵 aj tej mojej bambulke asi chutilo, lebo ako sme sa najedli, tak vecer ked som uz lezela tak sa v brusku ani nepohla-co ma ja trochu znepokojilo 😕 a az dnes rano zacala kopkat.... 😵 dnes sme aj poskladali kociarik, uz na nu caka v izbe 😵

no idem ja do sprchy a zalahnut...vcera som ponocovala, kym som to vsetko upratala a lahla si bolo aj pol jednej...

inak- ako v rychlosti a hlavne oneskorene citam-vela deticiek malo ,,vyrocia,, dokonca aj 1. rocik sa oslavoval-tak vam vsetkym dodatocne gratulujem-teda vasim detickam 😵 🙂

kkkatarinkaaa
2. aug 2009

ozaj jeliska- ty ako? brusko rastie? mate sa dobre aj s drobcekom? teda ty ich mas vlastne ,,az ,, dvoch 😵

denduska
2. aug 2009

ahojte, az teraz som sa dostala k netu, sama som...muzik sluzi, vzal sluzbu od kolegyne, ktora chcela vymenit a predstavte si ze mala nehodu na motorke a teraz jej operuju hlavu ☹ to je hrozne 😖 ak by tu sluzbu nemenila, nic by sa jej nestalo...osud je kruty

jaaaj, vratila by som sa na dovolenku, hlavne na ten Chopok, tam bolo prijemne oproti dnesku, len 4 stupne 😅 😀

ozaj vitam nove babenky 😵

cessy
2. aug 2009

ahojte konecne to tu zije 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ale idem do sprchy, dufm, ze tu aj potom budete 😵

cessy
2. aug 2009

jeli moj maly ma 10 kg uz asi 2 mesiace....ja nie som tehu a veru je to az prilis pre mna, naviem si predstavit, ze ty nosis 9,5kg.a pri prvom porode bol??moj nebol, bal sa 😀

cessy
2. aug 2009

denduska podla mna je to osud, chudiatku hadam by sa aj v robote nieco stalo ☹ , no nech jej ta operacia dobre dopadne ☹

kkatarinkaa kto ta bude rodit??caradský, alebo ten cierny?? 😕

cessy
2. aug 2009

tu nikto???tak teda idem do tej sprchy 😉

denduska
2. aug 2009

ozaj cessy tu su tie kocky http://www.4kids.cz/shop/productdetail.aspx?pk=... tie maxi su fakt velke a emmka sa s nimi raz hrala a celkom ju bavili...a myslim ze tie mensie su aj kompatibilne..ale to si nie som ista....ale je to take nadcasove, snad jej to vydrzi...

cessy
2. aug 2009

denduska dakujem...

ale to vyzera dobre...da sa to kupit aj v draciku??nevies nepozerala si??

mirka099
2. aug 2009

ahojte, teda ostala som prekvapena ako to tu zije 😀 baby - stara partia, teraz pri novych si pripadam ako keby sme sa poznali odjakziva, sme sa pekne zrastli 😀
ale samozrejme vitam nove clenky, aj ked ste z troch ostali len dve... sranda ze skoro vsetky mame deturence priblizne v rovnakom veku....

cessy- uf, tak ako som pisala nase chodenie nieje vlastne este chodenie... sme na tom rovnako ako jeliska, napr. od kuch.linky o stolik, alebo od postielky ku kreslu a tak.. maximalne 3-4 kroocky, a potom sa zlakne.. ale aj tomu som rada. lebo doteraz u nas nebol ani naznak chodenia... kubik ma skoro 13 kg, o navlacovani by som vedela povedat svoje.. normalne ho uz nevladzem, uz som z toho aj nervozna niekedy... esteze sme zacali chodit za jednu rucku, velmi to pomoze... takych 5 minutiek a sme unaveni... ale aj to je pomoc.. sice sme ako slimaky, ale bez bolavej chrbtice 😠 😀

dendi - uf toto su momenty ked aj ja zacnem rozmyslat o osude... dufam ta operacia dobre dopadne a zotavi sa...

inac my sme dnes boli na chatke, ale len tu v okrese.. kubko je paradne unaveny a spokojne odfukuje..

mirka099
2. aug 2009

tu ste este?? my sa tu fakt stretneme iba na tu jesen??? ☹

cessy
2. aug 2009

ahoj mirka, ja som tu len naskok,lebo muz tu obieha okolo 😀

neboj sa tie krociky z dna na den budu pevnejsi a ani sa nenazdás a bude behat. 😅

presne tak ako pises, akosi sme zrastli, ja len ked pustim pc uz idem na kona a citam co ste popisali. a ked sa niektora dlhsie neozve, tak rozmyslam co sa deje. aj ada tu uz dlhsie nebola ☹

cessy
2. aug 2009

ano, budeme sa tu zas viac stretat ked bude chladnejsie, nebudeme tolko casu travit vonku 😀

mirka099
2. aug 2009

cessy mat muza doma ani ja tu nevysedavam 😉 ale siel do nocnej a ja sa idem od samej nudy prepadnut... niezy by som si nevedela najst robotu, ale sa mi nechceee 😎

veru adka, aj ivett. a mirustek.. ale ona asi iba dnes..