Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

mirka099
25. jún 2009

bre ranko vsetkym...
... nakoniec to nebolo az take hrozne co sa tyka dnesnej noci. zobudil sa iba trikrat. teraz zase spinka, ale stale ma chudacik teplotu. pojdme asi dnes k mame, ale len poobede, o chvilu toti cakam navstevu.

denduska dakujem za starosti co sa tyka mojho manzelstva 🙂 si velmi mila... no vies stale je tu ten problem, snazim sa viac mu verit, ved ja naozaj nemam dovod mu neverit. budem sa musiet naucit nejako to kontrolovat, ale je to tazke. neznesiem jednoducho ten pocit ze kazdy den chodi do prace a je tam ta ... ktora robi aj nemozne aby jej nakonic podlahol. on sa s nou stale len kamarati, a to jej asi nahrava do karat ma takto viac prilezitosti. a bojiim sa toho ze tym ze stale na neho ziarlim a upodozrievam ho, tym ho prave zeniem ku nej.minule si pisala aby som sa s nim porozpravala, ale tato tema je u nas tabu. nemozem to ani spomenut hned ma obvini ze som sprosta ziarlivka a ze nemam dovod. bola by z toho iba hadka ktora by dost narusila stabilitu vztahu, co ako by som zacala, ze sa chcem len porozpravat, ze mi iba sibe z materskej alebo hociako inak.niekdy mam pocit ze ma naschval nechava dusit sa vo vlastnej stave, s tym ze nema dovod mat vycitky, ze on mi je verny. a este jedno. najviac a bojim ze ked sa to sane, ze ma podvedie, ze to bude definitivny koniec nevedela by som mu odpustit ani romanik hoci aj bez sexu, prosto by sa mi ten clovek zhnusil.
denduska najradsej by som k tebe chodila na hodiny terapie, lebo ked to v sebe dusim som ako casovana bomba. takto sa mam aspon niekomu zdoverit, a trosku sa mi ulavi. dakujem denduska a dakujem aj vam ostatne baby ze vas mam 🙂

🙂 ja ked sa rozpisem neviem prestat tak padoon 🙂

kkkatarinkaaa
25. jún 2009

mirka- to je ok 🙂 kludne pis, prave na to sluzi konik 🙂
ja len tak strucne- myslim, ze nie je vobec pekne, ked Ti vlastny manzel povie, ze ,,sprosta ziarlivka,, 😒 ked sa chces s nim bavit na tuto temu...mne to pride, ako keby mu velmi nezalezalo na tom, ze prave Ty ho milujes a ze prave Tebe-jeho manzelke- zalezi na Vasom vztahu, ze Ti zalezi na tom, aby sa Vam, ta stabilita nijako neotriasla v zakladoch. Jednoznacne si myslim, ze by si to mal uvedomit a uvedomi si to asi len vtedy, ked sa budete spolocne o tom rozpravat. Bez rozhovoru sa to asi nevyriesi...Ja Ti kazdopadne silno drzim palce...A rozumiem Ti, pretoze aj moj manzel pracuje sice v malom kolektive, ale maju tam len jedinu zenu ! Este mladsiu odo mna.....ale ja mu plne doverujem a verim mu. Tak ako on mne.

jeliska
25. jún 2009

ahojte 🙂 dakujeme velmi krasne za gratulacie 🙂 🙂
Tak oslava dopadla skvele, akurat sa nam trochu nepodarila torta 😖 Robila som s piskotami a jablkovym pyrem ale sa mi trochu roztiekla ale detom chutila 😀 a my dospelaci sme si dali zakusok.To sme mali bananove rezy 😵
Eli dostala kopu darcekov a hlavne nocnik tak budeme sa ucit.Uz jej to dvaja kamosi ukazali ako sa ma a vycikali sa do nho, takze pokrsteny je 😀 😀
Uz sa tesime na dalsie oslavy 😉
Kiva aj my sa pripajame k blahozelaniu super a kati ty uz to mas za chvilku tak drzim palceky nech to mas rychle 😀

kkkatarinkaaa
25. jún 2009

Jeliska- to je super, ked oslava dopadla dobre 😉 co ta po ,,trosku,, roztecenej 😀 torticke, nerob si hlavu z toho,hlavne, ze chutila...ja ked som robila prvykrat u svokrovcov jablkovu tortu s pidkotami- neviem ci nie nieco podobne ako Ty- tak ked som dala dole tu obruc z formy, tak sa roztiekla kraaaaasne celucicka cela...a moj zlaty svokor tak pohotovo zobral lyzicku-ze to nevadi Katka, my ju zjeme aj taku..jaj zlaty bol 😵

inak, zajtra sa chystam tak neplanovane k dr...znepokojuje ma moje brucho...nejake ho mam tvrde, coraz castejsie, aj to uz dlhsie trva...tak sa zacinam bat 😒 mate s tym niektora skusenosti? myslim, ze je este priskoro, aby brusko tvrdlo v 31.tyzdni, nie??

jeliska
25. jún 2009

no kati mne obcas tvrdlo brucho ale ja som si myslela ze si namyslam a tak ked som sa pytala u nas v lekarne tak mi povedali ze nech sa nebojim a nakonec vsetko v pohode, ale ked nie si si ista tak radsej chod dr.

kkkatarinkaaa
25. jún 2009

ved ano jeli, ja som aj citalá diskusiu tuto na konikovi o tvrdnuti bruska....keby to nebola tolkokrat za den, tak by som bola kludna,len je to uz akosi casto.hadam to bude dobre a ziadna nemocka sa konat nebude 😅
Ty ako zvladas tehotenstvo pri malom babatku? 🙂

denduska
25. jún 2009

jeli, tak super 😉
katka, mne vobec absolutne vobec netvrdlo brucho. zacalo mi prvykrat presne na termin, to bolo 16.8 a porodila som o tri dni na to aj ked doktor sa vyjadril ze je to v nedohladne 😠 lenze mojej kamoske tvrdlo bezne na chvilku, asi od toho 30.tt (boli sme naraz tehotne) a ja som mala mindraky ze mne netvrdne a ze to nie je daco v poriadku. Dr. ti pravdepodobne da Magne B6. ja som to brala tiez, mozno preto mi vobec netvrdlo...mne to dal dr. nech tolko nestresujem, lebo ja som stresovala pre vsetko 😅

kkkatarinkaaa
25. jún 2009

denduska- vidis, vidis, ako doktori stresuju 😀 😀
to magne B6 su tbl? dufam ze nie inj.?? z nich mam panicky strach 😅

mirustek1
25. jún 2009

ahojte baby-tak sa hlasim uz sme dnes vecer dosli domov,bolo super,nemali sme nikto ziedne hnacky ani nic.Emka to vsetko zvladla uplne v pohode,velmi sa jej pacilo v mori,tak super.Nemam cas vas precitat,co ste popisali,lebo som unavena,leteli sme v noci.ozaj a v Tunise,Emke vysli 2zubky,ani neviem ako.Tak idem do postele,

kkkatarinkaaa
25. jún 2009

mirustek - vitaj doma!! 😀 waw Tunis....u nas sa asi tak skoro konat nebude 😅

denduska
25. jún 2009

katka, tabletky, jasne 😉 ja inj neznasam ked su namierene proti mne.. 😀

mirustek vitaj 😉

kkkatarinkaaa
25. jún 2009

denduska- tak to mame spolocne 😉 ja by som bola asi hrozny pac. 😀
idem zalahnut, dobru noc a drzte mi zajtra palce 😉

denduska
25. jún 2009

katka, no mi hovor, dnes mi manzel bral krv..asi pol litra 😲 ponahlal sa a adekvatne tomu to aj bolelo 😠 ale musim ho pochvalit, nemam ziadnu modrinu 😎

cessy
25. jún 2009

ahojte..ja som tiez v tehu uzivala Magne B6, tiez mi vobec brusko netvrdlo...tak ako denduske pred porodom trosku som citila, ale inak vobec

na ja sa pridavam do klubu...ja sa inj. tak bojim...ze ked viem ze mi budu pichat,tak sa na to fyzicky aj psichycky pripravujem tyzden do predu ☹ 😢 😢 a potom ma to este 3 dni boli....aj ked tam nemam modrinu...mozno to az tak prezivam 😖

denduska
25. jún 2009

cessy, ja bezne pri inj. odpadnem..uz to dopredu aj ohlasim ze mna ked chcete pichat, musim si lahnut... jedine ked som bola tehotna, tak mi to vobec nevadilo, nechapem ako, ale vsetky odbery som prezila absolutne v pohode 😎 a myslela som si ze mi to ostane...ale nie...pri dalsom niekedy mesiac po porode, som sa ani nebala, ze ved ja frajerka, pich..a koniec..uz neviem co sa so mnou dialo 😀

idem si lazkat, zachvilku je isto emmka hore 😕 dobru nocku vsetkym 😵

cessy
26. jún 2009

denduska a o odpadani ani nehovorim.... 😖 😒 😔 😔 😔 😔 😔 😔

kkkatarinkaaa
26. jún 2009

ahojte.tak uz sme doma. dr. mi povedal, ze sa neotvaram-chvalabohu, ale nakazal mi klud, ziadne prechadzky, vacsinou len lezat a lezat. alebo ist do nemocnice 😖 tak sme este rychlo behli na jarmok, nieco som tam kupila-len take drobnosti a ozaj-koberceky do spalne k posteli take tie tkane, urcite ste ich tam videli, ktore ste z TO.
idem este spravit palacinky a pojdem sa natiahnut...a asi zacnem poctivo oddychovat, aby som to potom nelutovala...a este mi sestricka kazala kupit Magne B6-tak som si uz jednu tbl aj dala.Mam to brat 3x denne. Dufam ze to tvrdnutie utichne, lebo vcera som sa uz ozaj bala...kazdu chvilu som ho mala ako kamen Takze tak...

denduska
26. jún 2009

katka niektore kocky viem ze to brali 3x2 tbl denne, takze v pohode mozes, hlavne nestresuj..ta prava ti to hovori 😀

cessy
26. jún 2009

kkatarinkaa veru videla som tam tie koberceky, aj mne sa o paci...tie biele, tie su krasne...a ako sa to potom udrzuje?,da sa to aj prat?ja som si kupila 2 medovnicky, slniecko a kohutika 😀

kkkatarinkaaa
26. jún 2009

denduska- az som sa musela zasmiat..ze nestresuj 😀 ale myslim pozitivne, tak hadam bude dobre 😉
cessy- no no , tie bleducke mame aj my 🙂 da sa to normalne prat v pracke- kobercek treba poskaldat-nepolame sa-a pouziva sa tekuty prach na farebne pradlo na 40stupnov. Takze udrzba vyzera byt taka v pohodicke. No aj ja som si kupila kosicky med....manzel zasa ten turecky v kelimku, trosku si osladime zivot 🙂

cessy
26. jún 2009

kkatkaa a ja som myslela, ze je to narocnejsie na udrzbu 🙂

kkkatarinkaaa
26. jún 2009

cessy- ja som tiez myslela ze sa to ani prat v pracke neda...ale vidis 😎 tak si mozes aj ty kupit 😉

denduska
26. jún 2009

dneska sa nejak ostatne babeny odmlcali, dufam ze je vsetko ok 😕
mne muzik odisiel do nocnej, a uz je asi aj na vyjazde, lebo som mu volala a ma zrusil.. tak sedim a papam chlebik...emmka zaspinkala, no ale to nejak skoro na nu, som zvedava... no a cakam mamku pride na navstevu, dufam ze je uz niekde pri Ruzomberku aspon...

tak pekny vecer kazdemu, ja budem zatial sediet a cakat 😅

mirka099
26. jún 2009

ahojte, u nas dnes bolo konecne pekne pocasie... denduska aj ja sedim a cakam.. na muzicka... hmm, furt v praci... a to koncil o siestej... ☹
jakubko akurat zaspava a ja som unavou zapadla sem za pc.. neviem nejaky je mrnavy od toho ockovania, on takyto placko nzvykol byvat...
normalne ani nevladzem pisat... prajem pekny vecer.. paa

mirka099
27. jún 2009

Bre ranko, dnesny den sa zacal velkym placom zo strany mojho synatora... strasne je uplakany od tej nestastnej injekcie...
ako sa chystate prezit vikend?

denduska
27. jún 2009

ahojte, ja som sama s mamkou, uz hodinu kocikuje emmku a ta nie a nie zaspat...ale o pol jedenastej pojde cez nas nejaka rally ci ako sa to pise, tak vtedy uz nebude spat vobec..

mirka, to ma mrzi 😒 a neboli ho nozicka..? mne sestricka vravela ze prevenar je strasne bolestivy..vsak sme si aj uzili 😖

kkkatarinkaaa
27. jún 2009

ahojte.
mirka-chudatko malicke, hadam to casom prejde... 😖 booze, nas to vsetko este len caka..vsetky tie neprijemne injekcie 😒
denduska- tak ti v dobrom zavidim tu maminu ☹ aj ja by som uz tak chcela vidiet tu svoju 😢 este si asi dobre pockam...
idem si lahnut..zas mam to brucho take nijake..mam taky zky pocit, ze ozaj skoncim v nemodnici 🤐 😢 ☹

denduska
27. jún 2009

katka, ozaj ked mas blby pocit, tak si daj aj 2 tbl, ono to prejde, uvidis...ak sa neotvaras, bude to OK 😉 hlavne relaxuj, nic nerob, lez, pusti si nejaky film. Falosne kontrakcie zacinaju 6 tyzdnov pred porodom, takze v POHODE 🙂

jeliska
27. jún 2009

Ahojte 🙂 my sme mali vcera toho mejako moc, tak som nestihala 😅 dnes ideme ku kamosom a potom chceme ist na parnik alebo este neviem kam.Teraz su tu oslavy Prahy a vsetky galerie, muzea , sportoviska,,,,su otvorene zdarma tak sa asi niekam vychystame.No uvidime, lebo manzel ten je lenoch a bude rad ked dojdeme tym kamaratom a spat 🙄
kati, presne aKO PISE DENI VYLOZ SI NOHY A ODDYCHUJ 😉
No pojdem aj ja eli uspat i ked to tak nevyzera 😉

ivet100
27. jún 2009

ahojte,kkatarinkka, mne tvrdlo brusko od 27 tyzdna a brala som tiez magnezium, ale nezabudaj, ze pred a po uziti by si nemala pit a jest nic mliecne,lebo potom tabletka nema taky ucinok ako by mala mat. Ja som musela od vtedy len lezat s nohami hore a tiez minimum prechadzok, stale mi doktorka vravela,ze mi hrozi predcasny porod a strasne som sa toho bala aby bolo vsetko v poriadku a tak som magnezium pravidelne brala a oddychovala a narodila sa 5 dni pred terminom,tak to bolo v poriadku. Neboj sa a zbytocne sa moc nepozoruj, aj ja som to robila a nie je to dobre.
kiva, blahozelam k dievcatku, krasna vaha pri narodeni, nech ste zdrave a stastne obidve

mirustek, vitaj doma. Snad sa uz niekedy stretneme.

mirka, pri prevenare aj maly pri tretom ockovani bol mrzuty a mal zvysenu teplotu ale musim povedat, ze to nebolo take najhorsie ako som sa toho bala

Tobiasko ma od vcera sopliky a je dost nachladnuty, rano mal aj zvysenu teplotu a to sme mali dnes cestovat do Bernolakova na svadbu svagrinej, tak som s malym nakoniec ostala doma a isiel len partner,lebo je to jej brat a zaroven bude svedok,tak tam chcel ist. Tak mi sa doma takto liecime, ale nechcela som to s malym riskovat taku dialku,ked mu nie je dobre aj tak by bol len mrzuty ☹

mirka, ak mi vyjde cas,tak ti do IP napisem par riadkov z mojho zivotneho pribehu a snad ti to trochu pomoze aspon dusevne, podobne som zazila.

u nas je dnes pod mrakom ale dost teplo a dusno, predpokladam,ze bude dnes este prsat