Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
24. jan 2009

tak kuk na ip obidve 😀

ada11
24. jan 2009

jeliska ja som si to pred chvíľou všimla v tvojom pase, že bamuľka má presne 7 mesiacov 😉 Tak gratulujeme 🙂 U nás je to s tým spánkom také všelijaké. Zaspala o 21,30 a o 22,00 bola už zase hore. ☹ Do polnoci to takto býva, a potom to je už lepšie - keď si ľahnem k nej, resp. s ňou do jednej postele. 😉 Moja Maťka je ľaváčka a to sme obaja s mužom praváci /ale majú ľavorukosť v rodine, takže genetika funguje 😀 /

jeliska
24. jan 2009

dendi tak musim kuknut do kalendara kedy je emmy lebo v ceskom je to inac a slov mam ale bez men 😅

denduska
24. jan 2009

jeli, pes je obrovsky...ale nekuse 😀 mam ho v albume...a je to baba, nie pes 😉

jeliska
24. jan 2009

adi aj u nas je to podobne so spankom 😀

denduska
24. jan 2009

tu na slov. je 30.1. ale v ceskom neviem, noze povedz...aj ked tu mame len emu s jednym M.

jeliska
24. jan 2009

dendi neni to jedno len davaj pozor aby nechytila nejakych prazakov xixixix 😀 😀 😀 😀

jeliska
24. jan 2009

to mam ist hladat meno to sa mi teda nechce dendi 😒

ada11
24. jan 2009

jeliska, emka je tuším 30.januára, ak sa nemýlim. 🙂 No Anetka nemá ani v slovenskom kalendári svoje meno 😠 , ale oslavuje sa to s Annou- 26. júla /Maťka sa narodila 25. júla, Anet 7. augusta a Maťka má meniny 9. septembra/ Takže u nás v lete budú samé oslavy. 😀

jeliska
24. jan 2009

dendi na emmu slovensku je v cechach Robin jake peknoe meno robin hood 😀 😀 😀

denduska
24. jan 2009

nemusis, teraz, co si 🙂
jej, ja som sa narodila 22.7, a moj muz 21.8.takze my sme komplet letni 🙂

denduska
24. jan 2009

robin hood 😀

denduska
24. jan 2009

a anetka nie je ani v tom kompletnom kalendari...?

jeliska
24. jan 2009

adi to maju kocky spolu same oslavy 😢 mozes piect iba jednu tortu pre obidve 😀 nasa elina je presne 24,6 a ja mam narodky 28,9 a elina meniny 5-7 oktobra podla toho ci oslavujeme v cseku alebo na slovensku 😀
tento rok sme spojili spolu oslavy

ada11
24. jan 2009

denduska, taký ani nepoznám 😀 Dostať ho kúpiť ? 😉

jeliska
24. jan 2009

dendi tvoj muz je narodeny na mna teda na janu 😀 😀

denduska
24. jan 2009

tu na MK je niekde taka tema o menach a nejaka kocka tam ten kalendar skopirovala...prave dnes som tam kukala na daco

ada11
24. jan 2009

jeliska, budeme 🙂 😉

jeliska
24. jan 2009

adi je na netu ten kalendar skusim najst link 😉

denduska
24. jan 2009

hej, na Janu 😀
a 5. oktobra je tu Viera a to je moja mamka 🙂

jeliska
24. jan 2009

dendi tak neviem presne kedy je eli ale niekedy 7 alebo 10 inac poslem ti cesky kalendar
http://www.calendar.sk/nameday-skczhor.php mozes si najst emmu 😀

jeliska
24. jan 2009

adi no to dufam este kuknem na tvoj kalendar chvilocku 😀

jeliska
24. jan 2009

adi nemozem to najst 😠 a mala sa zobudila tam idem kojit

denduska
24. jan 2009

ja som prave dokojila 😀

a diky za link 😉

ada11
24. jan 2009

jeliska, jasne, s tým nestrácaj čas 🙂

jeliska
24. jan 2009

mimochodom babeny bola som dnes v lekarni a ked som hovorila ze mam ten vred na prsu alebo co to je tak ta babena nic nevedela a ten chlap tak ten mi hovoril ze nech idem doktorke a aby som s nim nekojila vsak ani nekojim s nim iba si odstriekavam musim ist este teraz lebo mi strasne tece ale aj tak prd odstriekam nejde mi to 😠 tak som si kupila aspon calciovnasa uz spi dalej to je rychlovkaku vsak s nou nic nepokazim alebo co je dobre neviete??? 😀

denduska
24. jan 2009

kalciovkou nic nepokazis...mne to pomohlo na ragadu...sak uvidis

jeliska
24. jan 2009

manzel mi furt hovori nech idem s tym dr ale vsak naco kvoli jednemu pupakovi

jeliska
24. jan 2009

a este som aj nejaka nachcipana strasneeeee esteze je eli zdrava 😀

jeliska
24. jan 2009

mimochodom nasla som dobru stranku s menami no o mne to celkom sedi som 😝 ale na manzela uplne je tibor a presne 😝