Hľadám mamičku na písanie. Poklebetíme o deťoch?

monikat75
19. jan 2009

Ahojte, chcela by som si týmto spôsobom nájsť kamarátky na dopisovanie. Mám dve deti, 5-ročné dievčatko a skoro 6 - mesačného chlapčeka. Ak máte chuť si poklebetiť o deťoch ale samozrejme aj o všetkom možnom, tak neváhajte a odpíšte. Na vaše príspevky sa už teraz teším. 🙂 🙂 🙂

jeliska
20. jan 2009

deduska to je ale svet maly cooo 😀

denduska
20. jan 2009

no to hej 😀 ale praha na moj vkus je straaasne velka.....len som tak kukala ako sme isli z toho barrandova kde byva jeho babka do mesta...elektricka, druha elektricka, metro, elektricka..no hroza..nic pre mna 😅

jeliska
20. jan 2009

no myslim ze by si si zvykla alebo nerada mas velke mesta 😅 inac kolko maju trencianske teplice obyvatelov ja som tam bola ked som mala asi 1,5-2 😀 takze to si vela nepamatam akurAT VIEM ZE MA TAM NASI NAUCILI CHODIT SOM SA DOST NESKORO NAUCILA 😀 dufam ze Eli sa nauci skor xixix

jeliska
20. jan 2009

ajaja az teraz som si vsimla denduska ze ty si z turcianskych tak promin 😅 uz som cela dopletena 😉

denduska
20. jan 2009

no ja som oridžo z kosic, neviem ci to je velke mesto oproti prahe 😀 len posledny rok byvame mimo, hej ozaj to su turcianske, nie trencianske ale predpokladam ze pocet obyvatelov bude podobny ja predpokladam...co ja viem....8000? mozno som tresla blbost 😅

jeliska
20. jan 2009

Kosice su uz dost velke i ked este nemaju nad Prahou 😀 Mimochodom mala sa ti narodila v peknom datume keby o jeden den skor mala by 3 osmicky 😀

tana012
20. jan 2009

ahojte!ako sa mate dnes vecer?

denduska
20. jan 2009

no ja viem, ale prisli sme do porodnice o desiatej vecer, tak som vedela ze nestihnem... nevadi, aspon viem kde sa deti ucia chodit 😀 😀

jeliska
20. jan 2009

😀 no potom tam zajdem aj s malou ale urcite skor nez nasi so mnou 😀
ajoj tana no co uz ta neboli pera 😖 ja sa akurat chystam spat este si poskypujem s so segrou a jasne ze s vami 😉

tana012
20. jan 2009

no boli,ale viac ma boli sanka.dopadla som sankou.aspon mozem povedat ze som na hlavu 😀

tana012
20. jan 2009

mate nadherne babenka,prave vyzvedam kedy chce manzel dalsie.on by aj chcel,len ja sa bojim

jeliska
20. jan 2009

🙂 no chudatko a mas to aj zasite

tana012
20. jan 2009

dali ma dokopy s 2 stehmi,takze ok.len ta injekcia bolela jak svina 😠

jeliska
20. jan 2009

ty brdo tak to ti nezavidim a to si isla akurat z prace 🙂

jeliska
20. jan 2009

a inac ako si sa mala cez den 😉

tana012
20. jan 2009

no prave som isla do prace,bolo 6.15.zamkla som dvere a vtom som sa posmykla...bum...takze som zasla do prace povedat,ze idem na pohotovost

tana012
20. jan 2009

ked som sa vratila z poho.,tak som si lahla a poobede sme maleho zobrali k babke,takze teraz vegetim na konikovi

tana012
20. jan 2009

mas neaku rodinu v prahe,teda okrem manzela?co robis cele dni ked babo haja?

jeliska
20. jan 2009

No my sme obaja slovaci akurat ja som isla sem do Ph pracovat a manzela som volala tiez ale jemu to trvalo rok a pol kym prisel.Nikoho som tu nepoznala az ked som dosla tak som sa zoznamila .Niektorych ludi som spoznavala len tak napr. na lavicke pri Vltave ked som si citala knizku tak si ku mne niekto prisadol 😀 ale vacsinou to bol nejaky muz no to by sa asi mojmu muzikovi nepacilo 😀 ale potom on ma zoznamil s dalsimi kamosmi a takkk potom ked prisel za mnou moj nastavajuci tak ten uz to mal lahke 😀 jemu som zabezpecila byvanie pracu a este aj kamosov 😉 a co ty ako si sa dostala do skotska

jeliska
20. jan 2009

Inac teraz Eli vacsinou cez den ani moc neprespi tak sa stretavam s kamoskou co matiez mimi ale teraz sa akurat odtialto stahuje tak si budem muset najst niekoho ineho 😉

jeliska
20. jan 2009

Mimochodom akurat rozmyslam ze sa vratim aspon na par hodin do prace.Manzel teraz pracuje na smeny tak by sme sa striedali ale asi iba na 3-4 hod denne ale to by mi kludne stacilo 😎

tana012
20. jan 2009

no mna priviedla tiez praca.no je to tazke.ja tu mam jednu kamaratku zo slovenska,ale inak nic moc.Baby s ktorymi robim su este deticky(len zabava a alkohol)Ja som uz touto etapou presla,teraz uz mam ine priority-moooooooooj chrustik

tana012
20. jan 2009

aj ja pracujem na polovicny uvezok odkedy mal nick 5 mesiacov

jeliska
20. jan 2009

ja tu mam tiez iba kamosky co nemaju deti teda okrem jednej ale ta mi odchadza ostatne sme super partia su este starsie ako ja maju aj cez 30 ale nechcu este deti ani vydavat sa co ma mrzi lebo nemam s kym ist von a ked rozpravam o malej tak to si oni vypocuju ale vacsinou kecaju ze pojdeme do kina divadla.... no ja uz nemam na to cas tak niektore to nevedia pochopit 😝

tana012
20. jan 2009

kolko mas rokov?

tana012
20. jan 2009

ak sa smiem spytat 😅 .ja mam 26

jeliska
20. jan 2009

mala sa zobudila tak som ju isla nakojit ja mam 24 🙂

jeliska
20. jan 2009

jej staci tak cucnut a este pozera ci som tam a ked zatvaram dvere tak mrci no uz je ticho tak uvidim dokedy 😝

jeliska
20. jan 2009

Inak co robis v skotsku a rozpravas akym jazykom 😒

tana012
20. jan 2009

ja velmi lutujem ze som mohla kojit len 6 tyzdnov.este stale by som kojila kebyze mam mliecko.manzelova teta domna furt rypala,ze stale kojim...mne to nevadillo ak bol maly prisaty 24 hodin denne