Hra Ikariam

pacna
21. feb 2009

Ahoj zienky hra niekto z vas tuto hru? 🙂

sisa.b
26. júl 2009

a dalsi, ktoreho som rabovala, si ide odo mna kupovat vino 😅

sisa.b
26. júl 2009

somar, ved mam desatnasobok v generaloch a on vyslal len jednotky bez blokovania pristavu 😀 idem ho asi vyrabovat medzitym 😝

elise
26. júl 2009

tento mi blokoval prístav rozprášil flotilu a ide ma rabovať, na diplomaciu nezaberá a ani ich diplomat.
Info
Meno:
killa the suns
Veľkosť:
18
Hráč:
rasta
Body:
108,927
Aliancia:
A_N

elise
26. júl 2009

súradnice má 26:30

bubina1
26. júl 2009

elise drž sa! som dost daleko, to ti asi nepomožem nijako....
baby...dobre sa číta o vašich rabovačkách....ja som sa este neodvážila....asi ešte neviem ako na to...okolo mna su dost velký a väčšinou malé kolónie su niekoho väčšieho tak mam obavy, že ma potom rozprášia.....
zajtra už očakávam na rabovačku mojho "kámoša" suseda....začína pracovný týžden....takže budem zase 7 dní v strehu.....už sa "teším" čo mi bude hlasiť starosta ked dojdem z roboty 😒. Vyzera to tak, že moj magor hrá zase v robote..... 😖

sisa.b
26. júl 2009

elise, ja ta mam na 8 hodin a pozeram, ze si silnejsia ako ja 😅 to si kedy stihla tak vyrast?

sisa.b
26. júl 2009

tak sa mu lode otocili naprazdno, ako som predpokladala 😀 este uvidim, ci ja nieco narabujem, ked uz sa tam zeniem 😝 ale armada sa mu asi nestihne vratit, lebo to ma na hodinu a pol a ja uz som za par minut u neho

sisa.b
26. júl 2009

tak uz rabujem 😀 a on podla bodov posilnuje armadu 😝 takze asi nebudem mat pokoj 😅

mimus
27. júl 2009

tak ja normalne chytam depresie, ze emozem na ikariam 😀
kedze sme s Miskou doma na prazdninach a sestra hra tiez...nechcem aby nas blokli
uz sa ale tesim aky bude chaos po ostrovoch ked sa vratim domov 😀
dufam, ze moji sponzori nevymreli 😅

sisa.b
27. júl 2009

mimus, ak to nahlasite operatorovi, ze hrate z jedneho compu viaceri, tak to bude v pohode 😉 len nesmiete medzi sebou obchodovat a posielat si suroviny

pacna
autor
27. júl 2009

ahojte zeny 😀 😀

pacna
autor
27. júl 2009

nejaky "veeeelky" hrač poslal lode na nakup teda jednu lod na nakup vina a asi tesne pred koncom nakupovania otocil lod 😀 kurnik tak som mohla zarobit 😀 😀 😀 😀 😀 😀

bubina1
27. júl 2009

dnes moj frájo nebol na rabovačke....som kvoli nemu posilnila čo sa dalo v rámci mojich možnosti....som sa premávala po svete...okolo mna je tolko veeeeelkých (no, žiadne piškóty...taký nejaký miliónovy) a že všetci aliancia XXX, tak dufam, že mi dajú pokoj.... 😨

sisa.b
27. júl 2009

pacna 😀 😀 😀 mna najviac pobavilo to, ze odo mna nakupuje vino hrac, ktoremu som ho nakradla 😀 😀 😀

efkak
27. júl 2009

bubinna, to akože ťa rabuje každý deň??

bubina1
27. júl 2009

baby...už by ste ma mohli zasvetit do tajomstva rabovania.....už mam celkom fajnu malu armadku...tak na takých prcíkov by som aj mohla...len aby ten prcík nebola kolónia nejakého big XXX 😀 to sa potom rovno možem prestahovat na alfu 😀

bubina1
27. júl 2009

efkak...akože minulý týžden sa ma snažil rabovať od stredy do piatku každý den....dokonca raz robil rabovačku na dve moje mestá naraz....to bola sila....lebo som si suroviny presuvala z jedného ostrova na druhy...ale nedarilo sa mu zatial sa ku mne dostat

efkak
27. júl 2009

Ja som zacala rabovať takých čo sú neaktívny a nemali žiadne body v generáloch. Niekedy mi lode priniesli až prekvapivo veľa. Nedaj sa oklamať veľkosťou mesta, zvykne plieť. Hlavne aby nemal generálov 🙂 Ak niečo kludne sa pýtaj 😉 .

bubina1
27. júl 2009

a neaktívny sú tí, čo su sivý? to čo znamená byť neaktívny.....že tu dlhšiu dobu nie je alebo že nie je práve pripojený? a generálov si viem pozrieť v hodnotení asi, že? tak ok...najdem niečo podobné...potom čo? dám blokovať prístav a poslem nakladacie lode alebo ako to vlastne funguje?

pacna
autor
27. júl 2009

bubina ak ma 0 v generaloch tak blokovacie lode neposielaj je to zbytocne 😉

bubina1
27. júl 2009

aha a ešte špion...poslem napr. špiona.....ten ako funguje, kedy mi ho vedia odhalit a čo obnasa odhalenie špiona napríklad? a čo je najlepšie poslat na rabovačku....ten moj posiela tie plamenolode...ale to ja este nemam vyskumane....takže mam len balistové a baranidlové a ktorý vojaci su najlepší na toto

bubina1
27. júl 2009

aha...no dobre, tak ked ma nula tak neblokovat, len rabovať 🙂 mne je tých malinkých tak luto...sak sa po takej rabovačke musia cítiť otrasne....aj ja som tažko niesla ked ma jeden vyraboval.....s 0 v generáloch....
....žeby som mala byť 😠 ?

pacna
autor
27. júl 2009

spion ti moze zistit sklad,armadu ci je vodca pritomny, kolko ma zlata.... vsetko stoji nejakych par susni a v ukryte ti to presne ukze za kolko spion dojde 🙂

sisa.b
27. júl 2009

bubina, aj mne ich bolo luto 😀 no uz som sa nad to povzniesla a zacala som rabovat aj aktivnych 😝 ja si vzdy posielam spiona, aby som vedela, kolko toho ma v sklade, ci sa mi tam vobec oplati ist. navyse mam len 92 lodi, tak nech su naplno vyuzite. chodim rabovat aj 5-6 miest naraz. a neaktivny znamena, ze na tu hru kasle, alebo nema na to cas. tak preco si nenabrat? 😀

sisa.b
27. júl 2009

zlato je zbytocne spionit, lebo to si pozries v hodnoteni. takisto generalov a ak nieco ma, tak si pozeram, ze co. ak ma len lode, tak zvyknem okupovat susedne mestecko a ist na rabovacku odtial, lebo bojove lode sa neskutocne dlho vlecu 😝

sisa.b
27. júl 2009

musela som spustit tazbu mramoru, lebo nikto z mojich sponzorov nema poriadnu zasobu v sklade 😠 😝

pacna
autor
27. júl 2009

sisa je to hrozne ako dlho idu tie bojove lode,ja som este neokupovala 😅 par mojich dobrych sponzorov uz je vymazanych 😖

efkak
27. júl 2009

ked je neaktívny tak to znamená, že je sivý, čo je že sa dlhšie neprihlásil. Keď si takého nájdeš a v hodnotení v generáloch má nulu, tak si pošli špeha. Špeh ti zistí obsah skladu a pozri si múr. Ja na takéto rabovačky posielam len prakošov a obchodné lode podľa skladu. Prakošov pošli podľa toho na akej úrovni má múr. Nezabudni, že ti aspoň jeden musí prežiť aby mal kto naložiť korisť 🙂.

bubina1
27. júl 2009

no nasla som jedného neaktívneho akože 5, nula v generáloch...nejaký cezar1234 tak poslem spiona...nech teda kukne...sisa....mne sa krúti hlava z toho vašho množstva lodí...ale už aj ja sa teším mojim 14 tim a to som mala pred týždnom len 3-4 😀

bubina1
27. júl 2009

do...zabudla som si napísat jeho suradnice...a teraz ho neviem najst...