Hra na telefón

nika11103
13. dec 2023

Ahojte baby , možno smiešna otázka , ale nemáte tip na nejakú dobrú hru na telefón ? Potrebovala by som takto vecer vypnúť , telku nemáme tu ani nechcem . Ale nejakú milu dobrú hru ? Muž sa hra karty , ale v tom ja nevidím žiadny zmysel na telefóne , on len nonstop proste ťuká . Kuka na mna a ťuká a tak sa hra . Ďakujem dievčatá a pekný vecer ešte

lindus555
13. dec 2023

@nika11103 napríklad hra WOW dobrá na pamäť alebo SLOVOPIKNIK niečo podobné

hortenziaj
13. dec 2023

Je veľa dobrých hier na mobil ale za mňa je to zavislacina, proste kadzu som hrala a hrala a nevedela som prestať, musela som mazať. Wow, slovo piknik, piano music, water sort puzzle, alebo také co spája s potrubia.

egonsk
13. dec 2023

Kup kart a zahraj si s muzom normalne stolne karty. 🙂 Kanasta, Zolik, ale aj taka Sedma by vas vedela na chvilu zabavit mozno 🙂

trema
13. dec 2023

Ja robim sudoku

dusankomoj
13. dec 2023

Ja mám Homescapes a Gardenscapes. Tiež som to okukala tu na koníku od jednej kočky. Blbosť pri ktorej sa dá vypnúť.😊

jaga18
13. dec 2023

Ja som roky ficala na slovnom futbale, potom prišli Slovičkarenie a Slovickarenie2, naposledy to bolo Words... muselaxsom to odstrániť z telefónu nakoniec, lebo som pri tom trávila čoraz viac času... No a tie karty... hrávala som poker na rôznych platformách, ale to sa tiež uberalo do skazy 🤣 tak aj s tým som nadobro sekla

kvadrinkaaa
13. dec 2023

Ja tárať ficim na človeče. Ludo club na fb 😀

h2
13. dec 2023

@nika11103 Kašli na hry, čítaj modrého koníka. 😃