• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Inšpirácie pre tvorivé mamičky

23. novembra 2011 
www.trpaslik.websnadno.cz

vela zdaru pri majstrovani
23. nov 2006 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...krásna stránka :slight_smile: ..malá si to pozrela so mnou...to bolo samé..jéééé :grinning: ..aj ja si také spravím :slight_smile:
...máme doma množstvo obdobnýx knižiek...a detskú izbu zdobia samé výtvory našej umelkyne :wink: ...môžu to byť krásne ..jedinečné..originálne darčeky..pri ktorýx si dieťa rozvíja tvorivosť..fantáziu..jemnú motoriku...doporučujem :wink:
23. nov 2006 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Klp my by sme radi majstrovali, ale nam to vypisuje, ze je zla adresa.
23. nov 2006 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj ja mam par stranok kde sa da vselico urobit a vymalovat a poskladat,ale su v anglictine,no su jednoduche,tak si to popozerajte ak chcete
www.jigzone.com - su tam puzzle
www.funschool.com
www.coloringpage.net
www.coloring.ws
www.kidscrafty.com

Mam ich aj viac.
23. nov 2006 o 19:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vavka, tak pridaj :wink:
23. nov 2006 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte, tak ja pridavam tiez stranku z ktorej cerpam sablony na malovanie na sklo, super napad na vianocny darcek, www.brydova.cz/mojesablony.html
23. nov 2006 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to super stranka kasis,su tam vlastne vsetky tie co mam aj ja a este kopa inych.moc dakujeeeeem.
24. nov 2006 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vavka mna kvoli tym puzzlom asi coskoro vyhodia z prace :grinning: :grinning: :grinning: Hram sa kazdu volnu chvilku :sunglasses:
24. nov 2006 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. nov 2006 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak daj aj sefovcom lik na puzzle a uvidis,ze nevyhodia,podlahnu im aj oni :slight_smile: a som rada,ze sa ti ta stranka paci.
24. nov 2006 o 12:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rane,aj to je peknucke,take jednoduche a mile
24. nov 2006 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte holky:jedna stranka na malovanie na sklo /aj slupovacky/, mate co robit, aby ste preluskali cely index podla abecedy ....

http://www.peppitext.de/WiCo1/index.html

pa,pa!
24. máj 2007 o 22:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super stranky mate ešte nejake insp.? :grinning:
21. máj 2008 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, neviete mi niektorá poradiť stránku, kde by som našla šablóny na ozdobné písmená - chcela by som malej na dvere detskej izby napísať jej meno.... niekde v obchode som videla drevenné s rôznymi postavičkami, ale bolo to dosť drahé. tak som myslela, že by som zmajstrovala niečo z tvrdého papiera... vďaka
22. máj 2008 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bika, pismenka som zatial nenasla, ale pre mamicky, co maju rady HAND MADE vyrobky, dekoracie, umelecke diela, a pod:
http://www.fler.sk/tovar?page=2&
22. máj 2008 o 14:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chcela by som našit dcerke na bundičku koralky a neviem aky vzor poradite? :slight_smile:
28. máj 2008 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://a-x.hu/page.php?61 maminky tu sú prekrásné vecičky,je pravda že je to madarská stránka ale dúfam že niekomu zíde. príjemné tvorenie :wink:
23. nov 2011 o 15:27  •  3 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok