Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

jaduska
16. nov 2009

no len nech sa nič divné nedeje, aby nám tu pribudlo ďalšie malinké slniečko (už by možno mohol konečne aj nejaký chlap 😵 )

a keď budete na východe, plánujete sa so Zuzkou stretnúť?

jaduska
16. nov 2009

btw. idem si po deti už dnes, bo mi je za nimi smutno, normálne mi chýba hluk a krik 😀 urobila som toho ešte menej, ako keď sú všetci doma 😎

dadulik
16. nov 2009

tak kon zase necvalal 😠 😠 😠
my sme dobre vybavili, aj paradnu poistku na skodovku aj nove mobily mame doma, akurat sme si museli dvihnut fix 😖 leboze ten najmensi uz neponukaju 😲 mala zaspala zase po tretom mlieku a prasknuti na zadok 😠
deni, tak budes mat darcek k mikulasovi 😉
dani, to je tak, ked si clovek nieco naplanuje, a potom sa to just neda, ako to ucenie s drobcom 😅
baby, ja by som sa s vami tak velmi zase chcela stretnut 😅 🙂

lenca13
16. nov 2009

Jadus dlho si bez tych deti nevydrzala 😀 😀 😀 inak mala ma uz 7 mesiacov ale ten cas leti 😕
Mne obidve baby este spia 🙂
Deni vsetko dopadne dobre a o chvilu sa tu budeme tesit s tebou z tvojho drobca 😉

lenca13
16. nov 2009

Timea este stale spi.Jarino isiel s Radkou na pohotovost ma teplotu 38.7 😖

denisse
16. nov 2009

tak nela sa dnes v jasliach vypytala spat doobeda (ani neviem o kolkej), vraj spala asi 25 minut ... pred tym kvikala a bola protivna a po tom kratkom spanku ako vymenena, mala dobru naladu ... ja som myslela, ze este aj doma poobede zaspi, ale bolo to naivne 😀 lezala tam potichy asi pol hodky, az som si myslela, ze spi ... ale len tak si tam polezkala a povedala, ze nie je unavena a nechce spat ... tak snad aspon pojde skor vecer ... 😀

denisse
16. nov 2009

dani, zatial sme sa so zuzkou o stretku nebavili, ale co nie je moze byt 😀
prisla by si? urcite najdeme nejaky spolocne vhodny termin 😉

dadulik
16. nov 2009

my sme zase osireli ☹ ☹ ☹
ja som malu pred stvtou budila, aby mi vecer nestrajkovala so spanim, a taka bola nervna 😠 ja neviem, ako jej to mam posunut, aby sa dostala do starych kolaji a okolo jednej zaspavala ☹ ako sa ten cas posuval, odvtedy mame tieto problemy 😒
no leni, nic prijemne ta teplota, to je teraz taky kolotoc, jak jeden ochorie z rodiny, tak ide retazovka 🤐

denisse
16. nov 2009

dadu, my mame od posunu casu opacne problemy ... nele sa chce spat uz doobeda ... a veru ju asi budem davat hoc aj pred jedenastou, potom mi vecer skor zaspi ...

lenca13
16. nov 2009

Radka ma chripku,ale ma hrozny kasel som zvedava aka bude noc 😕
Timea chodi spat okolo jednej,ale dnes spala tri a pol hodiny tiez som zvedava kedy pojde spat 😕
Radka uz spi 😖

denisse
16. nov 2009

leni, tak drzime palce, nech je radke lepsie a nech to od nej nechytite ... papajte vsetci C-cko ...

lenca13
16. nov 2009

Deni dik ved papame 😉

sticker
autor
16. nov 2009

Ahojte. TAk čítam, že kôň ani nešiel.... Mne nešiel počítač, tak som upratovala. Okná umývala.....ostali mi už iba dve izby a môžu prísť Vianoce 😝 .
Leni tak vás chytila tá potvora ☹ No ja len čakám, kedy ja zaľahnem. Edo tiež vyzerá hrozne, ale tak chodí do roboty. K mojej platničke keď sa pridá tá slabosť tak mi je fakt na nič. A má byť celkom teplo a to je pre tie bacily raj 😒

denisse
16. nov 2009

ahooooj, janiiiii ... uz som sa zlakla, ze co je s tebou ... tak mam radooost, ze si tu 😎

sticker
autor
16. nov 2009

😅 😵

sticker
autor
16. nov 2009

Deni trochu ma to psychicky vyčerpáva - ten môj stav. Normálne nevládzem ani rukami hýbať, taká svalová slabosť. Navyše si nemôžem dať ani ibalgin, nič také na bolesť hlavy. Pretože beriem Nimesil a ten je aj proti bolesti. Ale čo mám robiť, keď ma aj tak bolí hlava. A ešte aj Janka je doma a ja cítim strašnú zodpovednosť a neviem si predstaviť, že zaľahnem.

lenca13
16. nov 2009

Nase baby este nespia no ani sa necudujem ved prespali cele poobedie 😖

Jani a ta platnicka tak pri umyvani okien nebolela?

denisse
16. nov 2009

Jani ... a preco si sa preboha v takom stave pustila do takeho upratovania???? 😕 😕 😕
ved sa ti to moze zhorsit a naozaj zalahnes ... neblazni ... 😔

sticker
autor
16. nov 2009

Leni tie tabletky mi pomohli. A snažím sa dávať pozor - aj keď si idem čupnúť a pri všetkom. A tie okná som musela umyť, kým som aspoň trochu vládala. Teraz ma normálne viac "obťažuje" tá bolesť hlavy a hrdla a tá svalová slabosť 😒 ☹

denisse
16. nov 2009

nela spi uz od 19:45, kedze cez den spala 25 minut aj to niekedy doobeda ...

lenca13
16. nov 2009

Jani no inak ozaj by si to nemala prehanat,ved robota neutecie 😖

sticker
autor
16. nov 2009

Nešiel mi pc a nevedela som, čo robiť a tak som upratala. Zajtra iba záclony operiem, povešiam a nič nerobím.
Ešte si musím vyzistiť ako je to s tým ctčkom. Lebo na papieri som si prečítala, že prísť nalačno, teda 6 hodín pred tým nejesť. Ja idem na 11 a to vlastne od rána nemôžem jesť? To nevadí, lenže lieky nesmiem nalačno, takže musím ráno jesť kvôli liekom.... 😅 No taký malý chaosík 😀

denisse
16. nov 2009

jani a kedy ides na to CT?

sticker
autor
16. nov 2009

Vo štvrtok. A maminka mi poradila, nech si vezmem tielko. Lebo že to nemôžem mať nič kovové - nášnice, prstene, ani na podprsenke čo sú háčiky. No a ja nemám v pláne tam byť nahá pri tých chlapoch, tak si dám tielko. Pretože tam nie sú ani len plášte, nič. 😠

denisse
16. nov 2009

jani, tak to na teba budem silno mysliet ... som zvedava, ako dlho budes cakat na popis ... 😝

sticker
autor
16. nov 2009

Deni nepamätáš si koľko to trvalo? Oni to vlastne pošlú ortopédovi a potom ja pôjdem na ortopédiu.

sticker
autor
16. nov 2009

Inak neporadíte ako dať dolu z gauča čmáranicu od pastelky? 🙄 Krásne vlnovky Julku nakreslila 😒

julca80
16. nov 2009

achojte dzifcence moje 🙂
Uz som aj pri vas. 😉 Posledne dni sa mi velmi nechcelo sediet pri pc, semtam som ale na vas mrkla. 😉
U nas vsetko po starom, dnes som bola v praci, ale mali sme klud, kedze nie vsade sa robilo.
Ani malu som nedavala do skolky, bola s mp a s nasimi.
Vecer ked som zapla comp, tak som si hladala po nete nejake vecerne saty.
Cez vikend sme konecne kupili malej aj zimne cizmicky, takisto aj pre My "velkaci" sme si kupili zimne boty, lebo sme ich potrebovali.
Konecne som si bola vybrat okuliare s receptom, ktore ma vysli dokopy 180Eur. 😠 ☹

deniska, aj ked je to este skoro, ale moc moc gratulko "snad" k tehu 😵 Supeeeer!

julca80
16. nov 2009

joj Janci, tak rada by som ti poradila s tou cmaranicou, ale ja mam podobny problem. Ja zase neviem dostat niektore flaky zo sedacky. 😖

sticker
autor
16. nov 2009

Ahoj Julik 🙂
Teda dobre drahé okuliare 😕 😠 😒