Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

lenca13
24. nov 2009

My sme boli v obchode a je tam riadna zima 😖
Tiez uz mam navarene 😀

sasa80
24. nov 2009

No u nas vyzeralo rano desne, teda prsalo a tak, ale teraz je krasne slnecno.

Inac neviete ako dlho sa u psa lieci prasknuta pistala, viete aby sme nemali toho malo tak sme v lete kupili psa a od uvodu vie ze je jeho miesto vonku a nie vnutri, ako v behne dnu ale hned ho clovek vyzenie no a pred tyzdnom v behol skocil a zle dopadol 😒 ten vreskot musela pocut cela dedina, volali sme hned prvu pomoc, druhy den bol na rongene, ze ma prasknutu pistalu, ale stale nepouziva tu nohu 😒 tak by ma zaujimalo ze kolko to potrva a dnes ma posledny liek od bolesti 😅

sasa80
24. nov 2009

jaj idem si tu kavu urobit, lebo spim zaziva asi si nasadim maleho liek 😀

dadulik
24. nov 2009

ahojte, my sme boli u susedy doobeda sa pohrat a trocha vonku, no je tu hnusne, uplne tma, tak je zamracene, chvilami prsi 😒
ja som varila brokolicovu a idem hodit do rury jaternice a uvarim zemiaky 😉
a samozrejme dufam, ze aj dnes mi mala zaspi 😅

sticker
autor
24. nov 2009

Saši chodíme s Jajou kvôli "R". Ale sa mi zdá, že už jej ide lepšie. No nechcem to podceniť, tak som sa pýtala. Ale naša MUDr. aj vravela, že by nás poslala - na päťročnej prehliadke si to všimla. Ale baby na zabavenie - až zajtra sme tam mali ísť 😅 😝 😀 Pol hodinu sme čakali v čakárni, pripravené ....tak som Jaju pozvala do cukrárne ako satisfakcia 😝 . Potom sme šli ešte do obchodu, prišla mi plastelína a vykrajovátka - darček pod stromček - 9€ 😝 . A domov.
Hlava ma bolí, ale to bude tým, že celkovo som taká unavená, mierne ma hrdlo bolí a akoby mi stekala nádcha, ale nič nemám. Poobede ešte atletika.

dadulik
24. nov 2009

no jani mas to riadne napratane, taky program 😝 😅

sasa80
24. nov 2009

Jani tak som sa s chuti zasmiala 😀 😀 , ze mali sme ist az zajtra 😀 😀 , jaj rehocem sa tu ako koza 😅

sticker
autor
24. nov 2009

A Julka nespí. No v noci trochu kašlala, tak ma myklo, že až 🙄 Tak dúfam, že to nič nebude.
A Saši - segra robí v útulku a celkom sa vyzná v psíkoch, tak ak Ti to počká do večera opýtam sa jej 🙂
Inak boli aj v telke - s dobrým úmyslom dali do útulku taký box pre šteniatka. Ako keď je pre nechcené novonarodené deti, no a ľudia tam doslova pchali šteniatka a dokonca dospelých psíkov!!!!! Za víkend tam našli 15 psíkov a 4 boli udusení 😔 . Dali to tam preto, lebo ľudia prehadzovali šteniatka cez plot a v zime tam umrzli. Mali to z Rakúska, ale tu na Slovensku sme doslova "blbá mentalita" 😠 😠 😠 Tak to dali preč.

sticker
autor
24. nov 2009

Dík Saši 😅 😀 😀 😀 😀 😀

sticker
autor
24. nov 2009

Mne to v podstate nevadilo, len kvôli mm, pretože bol po tej nočnej, ale on v pohode 🙂 Zajtra dám Jul asi kamarátke, nech sa vyspí 😝

sasa80
24. nov 2009

Jani opytaj sa prosim na to, lebo veterinar sa tvarill ze po dvoch liekoch ho mame zavret do garaze alebo urobit mu volieru, nech moc nebeha, volieru sme s mangelom urobili taku provizornu 😀 ale je nam na nic, aj tak nebeha 😅 a to dnes je posledna piata tabletka a dostal lieky len nech vie ake CARPRODYL F 100mg /5ks/ dnes mal poslednu na obed 😝 ale ako chodi ale len po troch a skace 😅

sticker
autor
24. nov 2009

No Saši behať by veru moc nemal..... Nech sa to môže v kľude hojiť....

sasa80
24. nov 2009

a ked si sa tam trepala tak ta nezobrala uz 😖 😒 hm? alebo dnes ste si dali len trening 😀 🤐 😀 a zajtra naostro 😀 jaj prepac, ale ja si to viem zivo predstavit, joj ......... 😀

lenca13
24. nov 2009

Jani no co uz stavaju sa aj horsie veci 😀 😀 😀
Timeu som ulozila snad zaspi 😉

sasa80
24. nov 2009

no ako mne je jasne ze by nemal moc behat, ale vazne sa tak tvaril doktor a hovoril, akoby isiel behat maraton po dvoch dnoch 😀 😀 😀 , asi by prehral 😀

sticker
autor
24. nov 2009

Jasné, že nás nevzala. Ona má neskutočný nátresk. Kamarátku objednala na 20.januára. Ja som rada, že ideme zajtra. Pretože to máme náhradný termín - tak nám našla 15 minút, kde nás "pichne" 😝

sasa80
24. nov 2009

No to tak neva, aspon ste si urobili vylet 🙂

Jaj mangel nachvilu prisiel tak idem sa venovat.

denisse
24. nov 2009

caute zeny ... tak my sme dnes uz boli aspon v obchode, nasi si kupili novu postel, tak sme boli matrace vyberat ... nela mala naposledy predvcerom vecer teplotu, stale ma sople, inak je zatial ok ...

mne zacina byt zle, kavu uz vobec nepijem a citim sa tak, ze neviem, ci mam jest alebo ne ... chvilu mam pocit, ze ked sa najem, bude mi lepsie, tak sa najem a je mi horsie ... 😝

sticker
autor
24. nov 2009

No Deni....krásne príznaky 😝 . Mne tiež v tehu prestala chutiť káva, doslova mi smrdela. A to jedlo. No aspoň zeleninu jedz, kvôli drobčekovi.... Mne bolo zle zo všetkého - či som jedla, alebo nejedla.... Veľmi opatrne si dávkuj jedlo. Asi budeš mať typické tri mesiace - objímať budeš záchod. Ale teším sa, lebo to naozaj znamená, že máš drobčeka v brušku 😵

dadulik
24. nov 2009

jeeej deni, aj svokrovcom dnes priviezli novu postel, a jaro ju tam pol dna montoval 😠
a ja som v tehu vracala, kade som chodila, aj 10x denne, za prve tri mesiace som 3 kg schudla, nic mi nechutilo, no v 5-tom mesiaci sa to upravilo, a potom by som aj vola zozrala 😀 aj tak som pribrala do porodu len 6 kg 😎

lenca13
24. nov 2009

Tak ja som taketo veci v tehotenstve nezazila,ja som si to vzdy vychutnala,pri radke som mala akurat tehotensku cukrovku pribrala som 7kg a pri time 9kg 😀
Kavu som pila ale s mliekom,tiez mi klasicka smrdela 😝

dadulik
24. nov 2009

jo, a kavu som pila ako vodu v tehu 😀 ale jak sa mala narodila, tak ju ani citit nemozem, stala sa zo mna totalna abstinentka kavy 😀 😀 😀

lenca13
24. nov 2009

ja som sa zase v tehu naucila pit kavu bez cukru 😀 😀 😀 a pijem tak doteraz
u nas zase prsi uz davno neprsalo 😖

sticker
autor
24. nov 2009

Ahojte 🙂 Deti mi už pol hodinu spia a ja by som mala ísť do sprchy, ale chyba - sadla som si 😝 . Tak keď už sedím, idem sa zase "pohrať" s fotkami.
A to počko ma štve. Ale aspoň z atletiky sme stihli pekne prísť a nezmokli sme 🙂

dadulik
24. nov 2009

aj tu zacalo prsat 😠 tak dufam,ze sa bude aj dobre spat 😝 laura zaspava, jaro v robote, idylka 😀
idem si otvorit olivy a uvarila som si zeleny caj 😎

jarinosk
24. nov 2009

Stick,
nahodil som kalendar do albumu (ale hladaj pod mojim nickom)

sticker
autor
24. nov 2009

Ani nemusím hľadať. Hneď na prvej strane som zbystrila, že čo je to tam za album 😀
Už máš aj IP

dadulik
24. nov 2009

teda jarko, pekne 😵

sticker
autor
24. nov 2009

Ja len tak poskromne hádžem na FB moje výtvory. Ale fakt netuším ako to dať do kalendára ☹

sasa80
25. nov 2009

Dobre ranko ☹ , dnes som unavena ako pes, som sa v noci prehadzovala az k plafonu co som nemohla spat a do toho ruka, uz dlhsie ma v noci zacne bolet ruka od ramena az do prstov akoby trpla a tak to boli ze si musim dat ibalgin, no a kym zabere 😔 tak uz je rano 😖

No a dnes musim povysavat a trochu spratat, teda aj zehlit by ziadalo, ale necham asi na vecer k panelaku, ta ruka ma este aj tak teraz boli 😠 Budem rada ked len tak aby sa nepovedalo povysavam a vytrem, lebo este nemame dokoncenu terasu a vchodove chodniky tak sa mi nosi blato 😠 😠