Júnové slniečka 2007 III

sticker
24. jún 2009

Tak poďte ďalej aj so svojimi slniečkami 😵

sticker
autor
22. júl 2009

No mne sa nič nechce 😝 . Doobeda som varila a venovala sa malým, teraz Jul spí, konečne zaspala normálne a keď vstane pôjdeme konečne po piatich dňoch von 😵 . A možno pôjde aj Edo, čo by bolo super 🙂 Malé sa nevedia dočkať, ani sa im nečudujem 🙂
Ja mám stále plný nos a ten sprej si môžem dať iba 4krát za deň a ja by som tak aspoň 6krát potrebovala 🙄 😒

julca80
22. júl 2009

diky zuzi 😉 😀

Tak aspon cosi napisem. 😀

Dnes som absolutne nic nevarila, doobeda sme boli vonku sa trocha pohrat na ihrisku a isli sme domov. Ved tam je taky hic. 😝 😎 A to, ze zajtra ma byt este viac.

zuzla2
22. júl 2009

joj dadu...neprijemne 😒
my sme boli doobeda trocha von..aj v sekaci pozriet..ale dnes som odtial vysla znechutena...ludi tolko,ze sa ani pohnut nedalo..asi uz aj z dedin xodia..som sa bala o malu,aby mi ju nepripucili...jedna tetka asi 20ks oblecka pri sebe a mi vravi..dovolite..chcem sa popozerat...tak reku ja som tam len na paradu 😠 😠
potom som urobila tarhonove rizoto...malej vycapila na balkon bazen...na xvilu som odisla prec a polka vody vyliata na balkone 😖 ale konecne uz spi..tak si mozem v klude posediet a najest sa...

lenca13
22. júl 2009

Ahojte my sme sa boli okupat na Zelenej vode ,Timke sa pacilo zjedla polievku lahla a spala 😉
Pojdem si chodit sprchu a volaco druhe vymysliet pre Romcu na obed 😕

lenca13
22. júl 2009

Dadulik neboj Jaro to spravi

sticker
autor
22. júl 2009

Juj Dadulik 😔 To je nepríjemné.... Ale som sa zľakla, že niečo "vážnejšie" sa stalo aj tebe a malej. Snáď Jara neprejde ten jeho optimizmus 😅
Leni a voda bola teplá? Aj bolo moc ľudí?

julca80
22. júl 2009

Leni, v tichosti som zavidela to kupanie. 😉 Ja len dufam, ze buduci tyzden ako zacina Borisovi dovolenka, ze aspon niekam pojdeme. 😒

julca80
22. júl 2009

dad, take nieco sa raz podarilo aj mne. Ako som parkovala do dvora, tak som pravym svetlom a kuskom bocnej strany oskrela a zohla auto, ked som sa spravne netrafila do vjazdu. 😅 😅 😅

lenca13
22. júl 2009

Jani ked sme prisli tak nebolo vela ludi postupne prichadzali a bolo ich dost 😉 voda je podla mna akurat
Timea sa hrala pekne nakraji vody s kamienkami a krchlickou a nic jej ku stastiu viac nechybalo 😀

julca80
22. júl 2009

ja mam uz aj po vegete, lebo Dominika si zmyslela, ze spat nebude a basta. 😠

lenca13
22. júl 2009

Julik su tie deti riadne sidla a do vecera este daleko 😕

julca80
22. júl 2009

ved to 😠 ☹

dadulik
22. júl 2009

mne laura spala ledva 40 min, zobudil ju susedovych pes 😠
a prave mi pisala laurina krstna, ze nastupuju s malou sarinkou do nemocnice, ze jej v konecniku zistile nejakeho bacila, co male deti nezvyknu mavat, tak asi ich hospitalizuju a budu jej pichat injekcie ☹
dufam, ze to neohrozi krstiny, lebo vsetko je nachystane, tortu som objednala ....

dadulik
22. júl 2009

no a jaro mi vcera oznamil, ze skor ako po 28. auguste !!!! dovolenku nedostane 😠 😠 😠
tak mam obrovsku radost, a podhajska je v nedohladne...

julca80
22. júl 2009

dad, chudiatko malinke, hlavne nech to preliecia ☹ 😕

dadulik
22. júl 2009

je to hrozne, ved len teraz sa mala narodit, nedonoseniatko, sice s uctihodnymi mierami, ale zas toto jej nasli ☹

lenca13
22. júl 2009

Boze Dadus stale volaco chuda malinke ☹

lusinda2000
22. júl 2009

čaute kočky🙂

dadulík,hneď na začiatok pevne dúfam,že malinkej sa zdravotný stav zlepší a bude všetko ok,ako má byť,veď tie miery mala krásne,tak potom napíš,ako je na tom slniečko malinké.
čo sa týka auta dadu,nič si z toho nerob,ak ti jarino povedal,že to urobí,tak to nechaj naňho🙂
ja som tiež už dávno bráchovi naťukla auto,ktoré deň predtým nastriekal a nahodil nové svetlá zadné. hold smola išla som ja na aute a hneď bolo po 5000korunovom svetle a pekne nastriekanom nárazníku...revala som o život,ale on si z toho nič nerobil,že sa to stáva. takže musel znáhať nové svetlo za 5000sk a nárazník urobil znova doma a nastriekal.

deni fotečky sú krásne,takže ste si to pekne užili.

daduš,nič moc s tou dovolenkou☹

mňe malá spí,až sa divím,jak je to možné,lebo odmieta spávať,konečne po dlhej dobe si teda odpočinie a keď vstane pôjdeme do bazéna,už ráno tam chcela ísť,ale ešte sa nedalo. takže ja už som v plavkách a budeme čakať ešte na tatinka,ktorý ako ho poznám sa tam hneď švacne takže budeme s malou hneď a zaraz mokré až po uši🙂 ešteže je teplo🙂

dadulik
22. júl 2009

my sme uz boli v malom bazeniku, teraz laura cvici podla bambulky 😀
deni, zabudla som kuk fotky, hned to idem napravit 😉
furt chodim obzerat to auto a sa mi to zda cim dalej tym skaredsie ☹

dadulik
22. júl 2009

kukla som rychlo deni tie fotky, nadhera, najkrasie boli tie ovecky v ohrade 😉
chcem sa spytat, je tam foteny tvoj bracho, a na jednej foto je s babou, co sa mi na teba podoba, to je este jedna tvoja segra? 😅

julca80
22. júl 2009

ahojte, ale tu mame pusto 😕
Ved sa ani nikomu necudujem, take horko, ze sa asi niktorej z nac nic nechce. 😝
Ja som este teraz dovarala perkelt na zajtra, nech nemusim zajtra tolko stepovat pri sporaku, uz len dorobim zajtra k tomu halusky a hotovo.
Dnes poobede sa mi dajako nevolno, zatocila sa mi hlava a bola som potom uplne bez duse az do teraz. Taka som divna, dufam, ze to je len z pocasia a z nicoho ineho. 😖

dadulik
22. júl 2009

juli, bacha na to, to mavam aj ja, najma vecer pred spanim, normalne mi je na odpadnutie, a do pravej strany ma to taha, az sa bojim, ked som sama s malou vecer, ze odkvacnem, a nikdo ma tu nenajde 😲
no a jaro mi volal, ze je este v robote 😠 ze spisuje nejake papiere, a to uz mal byt davno doma 😒
tak trest za oskrete auto bude az zajtra 🙄
idem kuk housa

julca80
22. júl 2009

dadus, presne na to iste som myslela v tom momente aj ja 😕 ☹ Len aby som neodpadla, lebo nikto nebol vtedy doma, len ja sama s malou. ☹

dadulik
22. júl 2009

juli, napit sa vody, lahnut, zavriet oci a odpocivat, to jedine ti poradim ☹

julca80
22. júl 2009

dad, veru hned potom sa isla aj napit. Ved cez den som pila normalne, tak vobec netusim z coho to mohlo byt. 🤐
Este k tomu mi dnes prisla aj cervena navsteva, mozno aj to zaposobilo. Sice ja s tymto problemy nemavam, ale ked bolo aj tak horuco, snad z toho. 😖

denisse
22. júl 2009

babenky caute ... aj ja som dnes taka nijaka, bola som poobede v robote, je tu dusno, cakam kramy, tak mi je nanic ... roman isiel na florbal, nel uz spi ....

dadus a nie je to kata na tej fotke?

denisse
22. júl 2009

juli, urcite si to mohla mat z toho v kombinacii s tym teplom ...

dadulik
22. júl 2009

deni, moze to byt kata, len je asi inak odfotena 😀
idem spinkat 😔

sticker
autor
23. júl 2009

No ahojte. Teda kde ste všetky? 😅 😝 Idem si vás prečítať 🙂

sticker
autor
23. júl 2009

Julik môže to byť červenou...ja som tiež nemávala také stavy, ale už párkrát som vám aj tu písala, že sa mi hnusne točí hlava až na odpadnutie. Ako ti je dnes?
My sme boli včera na grilovačke u kamošky, domov sme prišli o ôsmej, to už Jul bola "na pokraji zúfalstva", revala o dušu a v momente zaspala 😝 .
Julka už soplíky nejako nemá, ale kašle ako "hrom", tak naozaj zvažujem MUDr. Ale spravím to tak, že pôjdem vrátiť akože Jankinu kartu, hneď ju skúsim dať zaočkovať na 5. ročné očkovanie a ak Jul zakašle, tak poprosím nech ju pozrie 😝