Just - všetko z prírody. Poznáte tieto produkty?

zuzume
22. nov 2008

Ahojte chcela by som sa vas spytat ci poznate tieto produkty ci mate niektora s nimi skusenosti napr. Narosan cucoriedkovy je vyborny v tehotenstve na doplnenie zeleza a inych vitaminov...

jasomtusom
4. jún 2020

@vilocka levandulovy je perfisny

larra111
4. jún 2020

@zuzume výborne veci majú. Neviem co presne potrebuješ ale kozmetické mam overené a sú fakt TOP😊

efke
16. jún 2020

Ahojte keby ste niektorá malí záujem o výrobky just nahrin rada dodam som odborná poradkyna

efke
16. jún 2020

Poradím a pomôžem aj vzorky dodam

stulrajterova
16. jún 2020

@simkamatko tee three

efke
17. jún 2020

@stulrajterova potrebujete tea trii vzorku alebo informácie?

jannali
17. jún 2020

@efke i ja poprosim info? Na čo je dobrý? Ďakujem

stulrajterova
18. jún 2020

@jannali stipance, kozne problemy, mykozy..

stulrajterova
18. jún 2020

@efke ja som poradca....infosky mam z pravidelnych skoleni....a vzorky si objednavam pravidelne

elkakk
18. jún 2020

@jannali ja používam hlavne pre dcéru čerstvá školkarka keď má zle utretu cikulku alebo tak umyjem Deo intim plus natriem teatree krém a hneď polavy. A ekzém (dedične atopicky) vždy zaberie a hlavne neštipe

efke
19. jún 2020

@jannali tea tree je protizapalovy,antibaktelne a hojive účinky má,je veľmi dobrý na akné je veľmi dobrý na hemoroidy na gynekologické problémy napr.palenie a mykozy.

lucicka_lucik
26. jún 2020

@efke ahoj, ja by som si prosila slezovy krem z justu. dakujem

efke
26. jún 2020

@lucicka_lucik ahoj prosis si vzorku alebo informácie?

efke
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
efke
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bazoskaa
26. jún 2020

Krémy mám skladom ak niekto potrebuje, taktiež ak treba rada poradím viac info v IP

lucicka_lucik
26. jún 2020

@efke dakujem pekne, už sa jedna kočka ozvala skôr. Chcela som normalne cely vyrobok, nielen vzorku či len info. Dakujem velmi pekne za záujem ešte raz

stulrajterova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
lucicka_lucik
26. jún 2020

@efke inak trochu som ostala vydesena tym zlozenim.. lebo chcem to pre syna a on ma alergiu na soju. Teda ked ju spapa v hocicom.. ma ekzemy..neviem ci mu to navonok nemôže uškodiť ked je tam sojovy olej. hmm? co potom robit keby nahodou hej?

efke
26. jún 2020

@lucicka_lucik keby mu to uškodilo tak nepoužívat preto sú vzorky kremikov aby sa najprv vyskúšalo.

efke
26. jún 2020

@lucicka_lucik a inak aj niektorý kozny lekári poznajú just nahrin treba sa aj z nimi porozprávať😊

norik1
26. jún 2020

@efke tieto informacie nemozes zdielat verejne. Stiahni prosim ten obrazok.

derdia
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
stulrajterova
29. sep 2021

@derdia záujem...pošlite ponuku do správy

bazoskaa
29. sep 2021

@derdia taktiež záujem poprosím ponuku do ip dakujem

jannali
29. sep 2021

@derdia poprosím, aj mne môžete poslať ponuku. Dakujem

janickojakub
16. apr 2022

@stulrajterova dobry večer chcem sa spytať či ešte pracujete z vyrobkami od firmy just.Potrebovala by som surne poradiť a niake vyrobky

stulrajterova
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
adriana185
6. máj 2022

Aj ja dakujem @zuzanka264 produkty som mala rychlo a dostala som kopec darčekov a vzoriek 🙂

zuzanka264
31. máj 2022

@adriana185 dakujem 😍🤗