Kedy plánujete detičky? My o 5 rokov

samera
24. nov 2005

My sme sa rozhodli, ze az za takych 5 rokov. Teraz mame jedneho krpca doma ( synovca ) a vsetci su z neho uplne hotovy. Tak nech sa nasi zatial z neho vytesia 🙂

samera
autor
24. nov 2005

moja mama ide spat okolo 23:00 a vstava o 5:00 tiez zvyk. Na dnes sa s vami lucim 🙂 tak zajtra 😖

zuzanenka
24. nov 2005

...ahoj... 🙂

dorotka
24. nov 2005

zuz su tam aj panelaky je tam jedno sidlisko (dokonca som niektore typy panelakov poznala asi sa inspirovali) ale idu ho burat ze vraj velmi nezdrave zivotne prostredie 🙂 no ale vdaka tym vela domcekov je dublin taky velky a preto som chodila do skoly 1,5 hod. ale tiez ho zboznujem a verim ze sa tam este vratim (pozdrav za mna Howt a Malahile)
sami adkag od kazdej beriem 3 kg okamzite 😉

adkag
25. nov 2005

Dorotka, ja mam kamaratov v Dubline,ale ty si prva,kto o nom pise nieco pozitivne 🙂

sissik
25. nov 2005

my planujeme tak za 4-5 rokov a uz sa radim k starsim korculiam 🙂

adkag
25. nov 2005

dorotka, posielam 🙂 . a odkial chces? mozes si aj vybrat 🙂

ninuska
25. nov 2005

heeehe sisik a kolko mas rokov ak smiem vediet.... 🙂

samera
autor
25. nov 2005

dorotka, aj ja posielam, vyber si miesto 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

dorotka
25. nov 2005

primnerene na kazdu cast tela mozno trosku viac na zadnicu 😉

dorotka
25. nov 2005

adkag zabudla si na zuzannenku ja som reagovala na jej prispevok no a ja mam velmi dobre skusenosti az na tu neskutocnu byrokraciu ale ta je v celej eu a ludia boli zlaty ja ked si to porovnam s amerikou tak irsko je uzasne naozaj je to krajina kde by som si vedela predstavit zit a priroda je uzaaaaaaaaasna vies vela ludi je tam rok ale nic z irska nevideli ja videla nieco aj ked nie uplne vsetko co som chcela a preto sa tam musim vratit a doteraz si dopisujem s rodinou u ktorej som byvala
a tiez som tam bola s cechmi ktory na dublin nadavali lebo praha je ovela krajsia ale oni by asi nadavali aj na ktorekolvek mesto na slovensku 😉 lebo prahu tu nemame

samera
autor
25. nov 2005

Aj mne sa vzdy pacilo Irsko, ked som ho videla na obrazku. Dufam, ze niekedy v buducnosti sa tam dostanem, aspon na chvilu 🙂

zuzanenka
25. nov 2005

Dorotka,ja som tu byrokraciu nejak nezazila-asi mam byt stastna,ze?No este si ju zazijem so zmenou priezviska.Sice drahy povedal ze mu nebude vadit ak si zacas necham moje a potom ked uz "zostaneme doma" si ho zmenim... 😉 🙂
Bola si aj v Living room?Tam sa vraj v soboty stretavaju cesi a slovaci,tak tam zajtra idem omrknut 😉

samera
autor
25. nov 2005

jeej 😎

sissik
25. nov 2005

ninuska 29, ale obcas mi este v obchodoch tykaju a raz mi predali polovicny listok na vlak
a raz ked som mala vetrovku a ciapku jedna tetuska zavalila predavacke - vsak obsluzte toho mladeho pana, kym si ja vyberiem - no dobre ma neslahlo - a potom sa opravila 😀

samera
autor
25. nov 2005

to sa aj mne raz na poste stalo, a to som nemala capicu a pritom este nausnice, tiez to bola taka babicka, no odpustila som jej 🙂

ivaz
25. nov 2005

ja keď som nastúpila učiť na strednú školu. tak prvý človek, ktorému ma riaditeľka predstavila bol školník. aby ma nevyhodil, že nechodím prezutá. a v školskej jedálni mi bežne nadávali, prečo sa predbieham a nestojím v rade z ostatnými detičkami, ešte že sa ma kolegynky zastali.

dorotka
25. nov 2005

zuzanenka pisem IP uz je to fakt mimo temu a okrem nas to asi nikoho nazaujima 😉

samera
autor
25. nov 2005

v kazdej teme ku koncu dojde k tomu, ze sa z nej uplne odboci, ale ak to druhym nevadi, tak je to v pohode. Takze ked sme pri tych detickach. Meno by ste ake dali?

slavik
25. nov 2005

Ja mám 29, svadba bude asi za 4 roky a dieťa tiež. Ale ja by som si už asi dala povedať na také maličké, 🙂

samera
autor
25. nov 2005

Tak povedat by som si dala aj ja, je to take malinke a chutnucke, ale kolko starosti okolo maleho, chcem si najprv uzit este bez baba spolocne dovolenky....... 😉

zuzanenka
25. nov 2005

No moj chce mat Zuzanku a Karolka,no meno Karol sa mi pre moje dieta nepaci 😒 Takze to budu dohadovacky a vyjednavanie potom 😀 Zuzanka by mi nevadila.Nas bolo sice v skole vzdy aspon 5 Zuzan a tak som to nemala rada,no teraz je to meno nie celkom obvikle pre deti 😉
Nechcem dalsiu Saru,Sarah,Victoriu... Nic proti tym menam,su pekne ale su vsade 😀 (aspon v mojom okoli)

slavik
25. nov 2005

Ja by som chcela Dorotku a Simeona. Ale milý mi Dorotku zatrhol. Že jej budú všetci hovoriť Dora sprostá 😉

samera
autor
25. nov 2005

Hej, tieto mena teraz letia, su take moderne. Mne sa moc slovenske nepacia, len vynimky. Ale paci sa mi Eliel a dost sa mi pac zenske mena, ktore sa koncia "ia"

miau
25. nov 2005

neda mi nezapojit sa,sice este ani svadbu nechystame 🙂 no ja mam 20 moj priatel 28 tak chcem babo hned po studiu,nech nema stareho ocina-ale nie... 😉 mena mame vsak uz vybrate-chlapcek-Marek, dievcatko-Veronika(to sme sa so sesterkou dohodli-ja dam meno po nej a ona po mne 🙂 avsak priatel stale "strasi" ze urcite budeme mat dvojicky lebo ich maju dost v rodine...neviem ja by som ich radsej pekne po 1 nech si ich uzijem 🙂

zuzanenka
25. nov 2005

Miau,ak maju jednovajecne tak sa neboj-teba by to malo minut 😉

Mne sa velmi nepacia velmi netradicne mena,neviem... 😒 😉
No Dorotka sa mi paci,nemyslim si ze tato generacia bude pozerat povodne slovenske rozpravky kde vzdy bola Katka,Zuzka a ta zla Dora 😉 😀

miau
25. nov 2005

a ak nie?

barunka
25. nov 2005

miau, v mojej rodine sú takisto samé dvojičky... moja mama je z dvojičiek, jej mama je z dvojičiek a takisto myslím aj jej mama a okrem toho plno ďalších dvojčiat...
sestra porodila len jedno bábo a ja takisto teraz čakám len jedno...
nie vždy platí to, že sa to dedí....

zuzanenka
25. nov 2005

Je to asi tak,ze ak su dvojvajecne,dedi to dcera po mame.Niekde to tu uz baby rozoberali-tusim snazilky,neviem.Skus dat vyhladavat DVOJICKY vo fore 😉 🙂

miau
25. nov 2005

dufam ze v mojom pripade to platit nebude...podla mna dvojicky su krane ale len si ich tak u niekoho pozriet, ja neviem ja by som ufam ani nezvladla sa hned 1.x starat hned o 2 deti a skor by ma to nicilo ako bavilo...neviem ...mozno sa mylim...ani neviem preco ma to tak desi mat dvojicky.. 😖

zuzanenka
25. nov 2005

Vies,kazdy sa s tym musi vyrovnat a ak mas obe babicky pri sebe,urcite by to dost pomohlo 😉
Viem,ze je pravdepodobne ze ja budem mat dvojicky,no neviem ci na to budem niekedy vobec psychicky pripravena 😉 😀