Kĺbová výživa - ktorá vám pomáha?

mogaa
9. máj 2019

Kočky začala som cvičiť a začali ma pobolievať kolená. Na prevedenie cvikov sa snažím dávať si pozor. Akú kľbovku máte vyskúšanú že pomáha?

evitka83
9. máj 2019

@mogaa pre mna colafit a vapnik.

snehulienka639
9. máj 2019

@mogaa to je tazko kazdemu zabera nieco ine, mne nieco zaberalo a nieco vobec nie

wewe4
9. máj 2019

Môjmu strýkovi..je športovec, ale už po 40tke..pomohol Aleo gél Freedom..mozem poslať bližšie info a link, kde sa dá objednať, keď chceš

janinka007
9. máj 2019

alavis, to pomáha snád každému, ešte aj mojej matke, čo má kolená súce na vymenu

laura0
9. máj 2019

Vraj aj zelatina v prasku pomaha,vecer do pohara dat lyzicku zelatiny ,zaliat 1,5 dcl vody do rana nechat postat a rano vypit...

mogaa
autor
9. máj 2019

@janinka007 ten alavis mala pre kone alebo pre ľudí?

mobilbabie
9. máj 2019

@mogaa 😂

mogaa
autor
9. máj 2019

@mobilbabie asi sa bavíš na tom že pre kone....no čo som čítala recenzie tak údajne je lepší ten pre kone a normálne ho užívali ľudia, zložením je to to isté akurát vyššie dávky

janinka007
9. máj 2019

@mogaa pre ludi, aj mm momentalne uziva

mobilbabie
9. máj 2019

@mogaa mne prišlo smiešne prepáč , tak preto ten smajlík ale možno že je to tak ktovie počkáme na nejaké vyjadrenie

mobilbabie
9. máj 2019

@janinka007 pošlite link ďakujeme

mobilbabie
9. máj 2019

@janinka007 ďakujeme a pomáha?

laura0
9. máj 2019

@janinka007 prosim ta,nevies ako to chuti?Lebo ten pre kone uziva moja znama a ze je to hnusne...

lady083
9. máj 2019

https://www.mall.sk/klby/alavis-maxima-triple-b...
Ja mam tento. Chutovo je hnusny. Mne pomaha na kolena ale treba brat poctivo aspon 3 mesiace.

janinka007
9. máj 2019

@laura0 je hnusny, ale ja som neskusala.

mogaa
autor
9. máj 2019

Ďakujem kočky za rady, nakoniec som objednala Gelo3 complex, má celkom dobré recenzie aj cena je ok, tak skúsim a ak nepomôže asi objednám tú z Alavisu.

vendulka80
9. máj 2019

@mogaa skus hyalutidin hc aktiv. Je to sice drahšie ale staci mesačná kura.

bulino1
21. nov 2019

Ahoj, ak je to este aktualne, pozri si toto porovnanie ktore som akurat napisal. Dufam, ze pomoze: https://zdravopedia.sk/vyziva-pre-klby-porovnanie. Inac, pozor na tie klbovky urcene pre kone...castokrat su v nich menej kvalitne zlozky, ktorych vstrebatelnost pre cloveka je omnoho nizsia. Okrem toho, nie su tie zlozky take ciste, cize mozu obsahovat rozne vedlajsie zlozky, ktore sa pri veterinarnych produktoch nemusia kontrolovat.

bulino1
21. nov 2019

@mogaa Gelo3 complex - malo glukosaminu aj chondroitinu v jednej davke, neobsahuje MSM. Su aj lepsie pripravky na trhu. Mrkni na to porovnanie ;)