• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Kozmetika Fleur de Santé. Nemáte skúsenosti?

4. októbra 2007 
Ahojte, máte niekto skúsenosť s detskou kozmetikou Fleur de Santé?
3. okt 2007 o 19:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Naozaj sa nenájde ani jedna mamina, ktorá nakupuje z ich katalógov? :frowning2:
3. okt 2007 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anjelik a tebe chodi od nich katalog?Viackrat som uz niekde videla ich letaky na objednanie balicka za vyhodnu cenu.Podmienkou bolo to,zeby potom chodil kazdy mesiac katalog a musi sa objednat aspon jedna vec z kazdeho.Dostala si sa k tomu tiez tak?Ake su tam vyrobky?Su velmi drahe?Viem,ze ti neodpovedam na otazku,ale.. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :slight_smile:
3. okt 2007 o 21:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne tiež chodia letaky no ešte som si neobjednala mne hocijaka kozmetika nesedi ale sestra objednala ale nehovorila nic.aj svagrina ju ma doma makeup a tiene musim sa ich opytat. biccy všetko najnajnaj malej zoe. :wink:
4. okt 2007 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte.mne prave prisiel balicek minuly tyzden a to som si objednala fakt si nepamatam kedy,tak to bolo davno.kremy o nicom a tiene jak by dal,myslim ze v drogerii kupis lepsie.a ziadny katalog k tomu mi neprisiel.takze ja prvvy aj posledny krat
4. okt 2007 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj, tak ja som si objednala raz cez ten leták. ale som si to neprečítala tie podmienky. ale len rok je podmienka, že si musíš z každého objednať. sú tam drahé veci, ale dá sa vybrať a bývajú super akcie.
sakura77, kvalitné to teda nie sú výrobky. len ak si sa stala ich členkou, tak budeš musieť prvý rok objednávať z každého katalógu. a ten chodí vždy okolo desiateho v mesiaci. nikdy nie s objednaným tovarom.
4. okt 2007 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Anjelik,dakujem za info. :slight_smile:

Pacna,dakujeme so Zoinkou za blahozelanie. :dizzy_face:
4. okt 2007 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ja používam krém aj kvapky a som spokojná až na výraznú arómu :unamused:
4. okt 2007 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tvoj príspevok