Kto pečie penové torty v okolí Nitry?

ralka
3. apr 2012

Babiky moje mile zlate prosim vas neviee poradit kto pecie penove torticky a ake a ajcenu chcela by som torticku a popravde prestahovala som sa a tu okoli Nitry nikoho nepoznam kto pecie a ake pecie.Dakujem moc. 🙂 😝

peli77
20. apr 2012

Neviem ci je to este aktualne, ale skus tu: http://sweet-rosi.webnode.sk/. Pani je priamo z NR a pecie domace torty. Kamaratka si tam objednavala penovu hellou kitty pre dcerku a bola chutnucka, chutila aj chlapom 🙂 Ceny presne neviem,ale tusim 12 eury za kilo. Na tej stranke je kontakt,da sa jej zavolat alebo poslat mail.

dariola
3. jún 2012

Ahoj aj ja pečiem penove torty.Ak budes mat zaujem,kontaktuj.Tazko jeurčit cenu,zalezi aku chces.Ahoj

anjelik0907
3. jún 2012

@ralka juj aj ja by som si dala takú fajnú penovú tortičku 🙂 ale v mojom okolí sa taká nepečie a ani ju nikto nevie upiecť ☹ keď som sa pýtala či by ju neupiekli u nás v cukrárni iba vypleštili oči, že čo od nich chcem 😠 ani nevedeli aká to je tortička 😲 😕

dariola
4. jún 2012

Ja som z Maleho Lapaša je to kusok od Nitry,ak mate zaujem kludne napiste. 🙂

denirka13
4. okt 2012

Ahojte ja som z Mojmíroviec a tiež pečiem 🙂 tak ak mate zaujem ja robim penovu tortu za 20 eur a to 2kilovu. tel. 0944 238 857 🙂

melirkaa
8. apr 2013

ahoj, aj já práve pečiem penovú tortu, bývam 12 km od Hlohovca,ak máš záujem napíš 0915 457 855

vieraviera
27. jún 2013

@dariola
Dariola, ak ste z Maleho Lapasa, poslite mi, prosim, na Vas telefon, lebo asi ste mi tak pred rokom piekli fantasticku penovu tortu a stratila som na Vas kontakt. Potrebovala by som dalsiu. 🙂

zuzikovasandra
17. aug 2013

@dariola ahoj su tie penove torty ste aktualne

dariola
20. aug 2013

@vieraviera ...dobry den,nebola som tu dlho,tak som si to az teraz precitala.Peciem obcas,lebo chodim do prace,ale kludne sa ohlaste ak budete potrebovat,skusime sa dohodnut.tel c. je 0904 874963.Som rada,ze vam chutila.

dariola
20. aug 2013

@vieraviera ...dobry den,nebola som tu dlho,tak som si to az teraz precitala.Peciem obcas,lebo chodim do prace,ale kludne sa ohlaste ak budete potrebovat,skusime sa dohodnut.tel c. je 0904 874963.Som rada,ze vam chutila.
@zuzikovasandra

dariola
20. aug 2013

@dariola -ano su...

hrky
4. nov 2013

@dariola dobrý vecer, peciete prosim penove torty ? a ake ? ci nejake aj vzory a podobne, mate nejake fotky ? dakujem pekne zatial...

dariola
7. apr 2014

@hrky ...Dobry den,mam nejake fotky,penova sa da nakreslit na papier aky tvar chcete.

adriana41
7. nov 2014

@ralka Awojky,viem,ze to je uz neskoro ale peciem penove tortičky,pozri moj fotoalbum,v pripade potreby priveziem 😀 v pripade zaujmu ma mozes kludne kontaktovat...pekny dnik prajem

sandrulik123
20. jan 2015

Chcela by som sa pridať k téme 🙂 ja pečiem muffinky alebo cupcakes napr. na krstinky 🙂

marti35
22. aug 2016

Upiecť penovú tortu je umenie a neľahká práca, ale tú úžasnú chuť len tak niečo nenahradí 🙂 Ak máš chuť na kvalitnú penovú tortu alebo chceš niekoho potešiť a si z okolia Zlatých Moraviec (alebo neváhaš prísť aj z ďaleka) tak skús tú našu 🙂
chutimi@penovatorta.sk

kocsisovalenka
7. nov 2016

Dobry den,najde sa niekto kto pecie tie torty aj z ba okolie pripadne Šamorín?kontakt na mna Kocsisova.lenka@gmail.com,ďakujem aj za tipy

marti35
7. nov 2016

@marti35 pečiem torty tel.kontakt 0905595135

gabinecka_
7. nov 2016

inak v obchodoch nitrazdroj predávajú aj Midas penové torty a sú neskutočne dobré. Ako domáce.

denisamalickova
27. feb 2017

Dobry den. Som priamo z Nitry a potrebovala by som na 7.3. malu penovu tortu na meniny priatelovi. A vobec tu nikoho nepoznam kto pecie penove torty za rozumnu cenu.