Kto vie zbaviť prekliatia?

slivka77
21. feb 2013

Ahojte,
Viete mi niekto odporucit niekoho,kto zbavuje prekliatia,urieknutia?? Najlepsie BA + okolie.
Komentare,aka je to hovadina,ma nezaujimaju,minimalne to moze mat psychologicky efekt a aj to moze pomoct. Niekolko rokov mam neskutocnu smolu a uz neviem,ako dalej.

eileen10
30. jún 2016

Možno by pomohol nejaký posvetený predmet.
Alebo napísané slovo Kristus má ochrannú funkciu. Teda podľa Tichoplavovcov, ruských autorov.
Ja osobne by som to doporučovala. Ale nie bez energetickej podpory. Ako sú orgonity a Teslove platničky.

tegi78
2. júl 2016

Ahojte viete mi pomoct pri preklieti ocistit od zlej energie napiste.

tegi78
2. júl 2016

@marta171 ahoj vies mi poradit kto vie cloveka ocistit ale naozaj .

arabeska1
3. sep 2016

@slivka77
Ahoj, pokiaľ hľadáš takúto službu, odporúčam pani Doris.
Táto pani pomohla nielen mne, ale aj mnohým ďalším a pomáha stále. Je overená a spoľahlivá. Napíš jej na adresu: doris.numerologia@gmail.com

arabeska1
4. sep 2016

@tegi78
pomoc nájdeš na adrese: doris.numerologia@gmail.com
/Pani sa venuje pomoci pri porobení, prekliatí a urieknutí. Je overená, spoľahlivá.Tak ak chceš, napíš jej/.

kaery
5. okt 2016

@slivka77 tak vam napisem moj pribeh.byva tu gay ma podnik,kde sme zasli na kavu...no zistili,ze he to podvodnik..a prestali tam chodit.zacal nam odkazovat,ze zle dopadneme...kamoske aj mailom.na to zistili jej synovi nador na malom mozgu.nastastie nezhunby.chvilu na to mojmu synovi!!!zial zhubny.nemenovany gay mi odkazal,ze ako hovoril!!!odvtedy mam z neho fobiu,Ja ktora neverila....az tak,ze som sa tu docitala o stranke novemyslenie a chvalach na pana martina schenka.nasla ho,bol v reflexe....oslovila ho!!hned mi odpisal,dokonca ponukol lepsiu sumu,vzhladom na situaciu.chcel meno,fotku.poslala!!a hadajte.viac sa neozval!!nezdvihol mobil!!!uplne ticho po nom.to teraz mam chapat,ze spolupracuju a znizil sa ublizit nevinnemu stvoreniu,lebo je jedine co mam?????teraz ked citam stranku novemyslenie-robi aj ciernu magiu.takze som si pomohla.hoc si poviem nie!!!blbost,ten zly pocit odvtedy co som zistila,ze sa poznaju.....mam az povit,ze sa zblaznim.a ja,som pritom dost silna....velmi ma zaujima vas nazor.

kaery
5. okt 2016

@kaery uz sa mi ozval a tvrdi,ze je to silna cierna magia az sa mu do toho nechce.....aky mate nazor?moja triezva hlava hovori,ze kseft...no vela sa o tom pise.....

kendrab
10. okt 2016

@tegi78 na fb stránka odčarovanie/odrábanie/očistovanie
Sú fakt dobrý

iwa196
18. jún 2017

Dobrý deň.
Veľmi dobré výsledky s prerušením prekliatia, porobenia, či urieknutia, má pani Doris (email: doris.numerologia@gmail.com).
Odrába úspešne na diaľku, nemusíte nikde cestovať. Ak máte záujem o bližšie informácie, alebo priamo o službu, napíšte jej do emailu. Na odpoveď budete musieť síce trochu počkať, pretože je dosť vyťažená, ale keď budete mať šťastie, tak dostanete odpoveď aj obratom.

headdreamer
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
kaery
25. júl 2017

@headdreamer odkial ste a cena?

adzy
14. aug 2017

Ahojte prosim vas potrebujem pomoct moja sestra caruje a preklina ma zo svojej carodejnickej knihy od vtedy mam same chronicke choroby ktomu sa pridali psychicke viem ze to namna robi zo zavisti lebo mam lepsi zivot ako ona bonzol ju jej syn ze vnoci isla na zahradu dala si okolo seba dake kamene a nahlas citala z knihy a moje meno kricala je to hnusna osoba je ako diabol rozmyslala som tu knihu jej ukradnut a spalit no neviem cito pomoze ma odkliat

headdreamer
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
raf444
16. okt 2017

@slivka77 ano viem kto ti pomoze kontaktuj ma prosim na email br.rafa3el@gmail.com

ertlovik18
16. okt 2017

@raf444 mna by celkom zaujimalo, ze ako pomahas? Ja osobne mam z tohto celkom zmiesane pocity. Osobne verim, ze je nieco medzi nebom a zemou, avsak toto je podla mna o tom ako si to psychicky vezmeme, ci si to pripustime

raf444
14. nov 2017

normalne modlitbou za tu osobu......

severannka
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
plato
14. apr 2021

@marta171 dobrý večer, viete mi dať kontakt na tú rodinu z Valalík, ktorá vám robila očistu?... ďakujem

alenape
16. máj 2021

@slivka77 Ahoj, je to uz dost davno, co si pisala tento prispevok. Chcela by som sa ta opytat par veci. Mozes sa mi prosim ozvat. Vopred dakujem.

alenape
16. máj 2021

Mohol by mi tu niekto poradit ? Uz 20 rokov mam neskutocnu smolu na muzov .Dakujem

monka105
16. máj 2021

@slivka77 prepáč, ale toto nie je prekliatie, toto bude v tebe. Niečo robíš alebo vyžaruješ také, čo tých chlapov jednoducho odstraší. Možno na nich pôsobíš len zúfalo, máš málo sebavedomia, čo podľa tohto tvojho príspevku nie je celkom odveci, keďže chceš platiť nehorázne peniaze bohviekomu za očistu aury. 🤦🏻‍♀️

adam1238
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
21nika91
16. aug 2021

ľudia spamätajte sa !!....žiadne veštice ani čistenie aury a neviem čo aký liečitelia vám nepomôžu .....praveže naopak, čím viac budete takéto niečo vyhľadávať tým horšie veci sa vám budú diať a utratíte tam kopec peňazí......obráťte sa k Bohu, robte pokánie a vyhľadajte dobrého kňaza, ktorý sa tomu venuje, aby sa pomodlil za vás.....

mirka4988
29. aug 2021

@slivka77 ano da sa to

mirka4988
29. aug 2021

@alenape vieme poradit pomoc

tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
tony128
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mirka4988
10. okt 2021

@adzy dobry ani neskusajte knihu ukradnut a spalit to by nedopadlo dobre vy potrebujete pomoc

vanda323
10. okt 2021

@slivka77 Ahoj, nevyhľadávaj také veci lebo je to nebezpečnejšie....radšej popros Boha ak si si vedomá že ťa niekto preklial...

adzy
12. okt 2021

@mirka4988 už sa stalo škoda ze ste my skorej nenapisala knihu my doniesla jej nevesta ze mam stým už niečo robiť lebo majú aj oni vkuse smolu tak sme ju spálili a povedala som ze co všetko sa zle udialo stjeto knihy a čary nech navždy odide a neuverite akokeby zomna opadol kamen a lepšie som natom bola aj chorobami aj psychikou len neskor sa to podľa mňa a to vtomto roku všetko sestre vrátilo za točo robyla a preklinala a carovala stej knihy na nas a celú rodinu, znicoho nič pár dní po mojej svadbe ochrnula a dodnes nevedia scoho.....