Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

briketa
autor
25. sep 2010

@adenka ked budes mat vzdy len jeden program otvoreny, pojde ti to rychlejsie

inak pri takej velkosti na tej fotke h o v n o vidim :D
hod to kdesi vo vacsom

lili_a_mimi
25. sep 2010

@adenka , @briketa mne to nejde ☹ mozno to bude tym, ze ja mam Windows 7 a ten Capture NX nie je to tohto op.systemu... 😠 fnuk fnuk... 😢 alebo som niekde urobila chybu??? 😖

adenka
25. sep 2010

@briketa no neviem kam.... jedine FB, ale tam to tiez nie je bohvieco 😒

briketa
autor
25. sep 2010

@lili_a_mimi ano preto!
pozriem, ci uz existuje upgrade, ale to viem, ze to este nebolo prisposobene (coskoro to napravia) ja som koli tomu nepreinstalovala na sedmicku

briketa
autor
25. sep 2010

@adenka fejkbuk je tiez h...o, ved si hod konto vo flickeri, alebo na picasse

briketa
autor
25. sep 2010
briketa
autor
25. sep 2010

uz ti to pojde, je to ugradovane na vsetky druhy windows 7

briketa
autor
25. sep 2010

mate ICQ konta??
zuzik 491721134, tak sa da priamo konverzovat nad fotkou
tak isto je jeden program, kde si cloveka priamo pozvete do pocitaca a ja vidim na svojej obrazovke to co je na obrazovke tej druhej osoby. zvykneme sa tak s braskom hrat ked mam problem s PC, ak si neviem sama poradit. lebo moj mazno je absolutne antipocitacovy tip, takze si vsetko musim studovat sama.

monika1
25. sep 2010

potrebujem poradit prosim...mam nikon D90 a uz 5x sa mi stalo ze ked som ho zapla tak mi na displey-i blikala clona "F--" a nedalo sa fotit...musela som vypnut aj 2x aby sa dalo fotit...neviete mi poradit co to je ☹

zajo79
25. sep 2010

@briketa myslis teamviewer?

briketa
autor
25. sep 2010

@zajo79 ano, remote desktop sharing

lili_a_mimi
25. sep 2010

@briketa dakujem! a myslis, ze mi to pojde tym koddm, co mi poslala adenka na "upgrade"? 😕

briketa
autor
25. sep 2010

@monika1 ked si nasadzujes objektiv, predtym si ohniskovu vzialenost nastav na nekonecno a tak nasad objektiv. a povedz mi ci to uz funguje

monika1
25. sep 2010

@briketa ale ja si ten objektiv nemenim,stale mam ten isty nasadeny a robi mi to 😒

briketa
autor
25. sep 2010

@lili_a_mimi skus, podla mna by mohlo

briketa
autor
25. sep 2010

@monika1 daj si ho dole a prefukni kontakty. a naformatuj si kartu nanovo . (vsetky obrazky na karte budu zmazane, tak ich najprv downloadni do pc)

briketa
autor
25. sep 2010

@monika1 este ma napadlo , vyber a daj naspat baterku.
ak ti to stale bude robit a zopakuje sa to viackrat, musis telo zobrat do servisu

monika1
25. sep 2010

@briketa dakujem za rady, urobila som tak ako si pisala tak uvidime ci sa to zopakuje, hadam nie 🙂

briketa
autor
25. sep 2010

@monika1 nzc

lili_a_mimi
25. sep 2010

@briketa chce odomna aj "name" a "company" 😠 a to nemam 😖

adenka
25. sep 2010

@lili_a_mimi ja som dala svoje meno a comapny nic...

lili_a_mimi
26. sep 2010

@adenka uz mi to ideeee 😀 😀 😀 @briketa dakujeeeeem! 😀
A teraz sa mozem zacat ucit ovaladat novy program... 😅

zajo79
26. sep 2010

idem za hodinu do kostola...

co mam zobrat pevnu 50tku alebo 18-105? prvy je lepsi na svetelnost a druhy je viacej sirokouhlejsi.. ci radsej druhy plus blesk?

bambi2
26. sep 2010

@zajo79 ja by som skor tu 50 brala plus blesk...

zajo79
26. sep 2010

@bambi2 tiez myslim.

mia1111
26. sep 2010

ahojte... čítam, že ste riešili Nikon Capture NX2... ja som ho mala kedysi nainštalovaný, ale čosi mi tam zblblo, nechcelo mi to otvoriť tif a teraz už mi nechce otvoriť ani jpg súbor. Aj som ho vtedy preinštalovala ale nepomohlo to... vždy mi napíše "cannot load file". Tak mám nervy a už ho ani neotváram. Schválne som to skúsila aj teraz, nejde mi to. Keď ho ale odinštalujem, tak už ho nenainštalujem znova, lebo CD je bohvie kde... neporadíte mi? Mám OS Vista...

zajo79
26. sep 2010

tak, a som doma...nieco sa dalo, nieco nie.

a asi som debil, ale neviem fotit blesk plus pevna 50tka na nizkej clone. vsetko prepalene. takze asi sa to neda 😅

zajo79
26. sep 2010

blesk znizeny vykon samozrejme

cruela
26. sep 2010

@zajo79 ja fotim tiez na pevnej 50 a s bleskom a da sa to... nizka clona znamena mala clona? ja davam aspon 8 a blesk nedavam priamo na objekt ale pod 45stupnovym sklonom alebo priamo o strop ak nie je vysoky (co ale asi nie je pripad kostola) aj ked aj ja mam mnozstvo prepalov kym si to spravne nastavim 😅