Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

cruela
14. mar 2011

nuz, ked davas fotky na web, riskujes, ze ich moze niekto zneuzit...

zajo79
14. mar 2011

cez fb z albumov normalne zobrala moju fotku a si ju dala do svojho albumu. 😠 s komentarom uplne inym...

zuzu80
14. mar 2011

@zajo79 to je hnus 😠 😠

cruela
14. mar 2011

aj moje kamosky na FB to robia... stiahnu si moje fotky do albumu... ale zas sa netvaria, ze su to ich fotky...

zuzu80
14. mar 2011

@cruela mne sa to este nestalo, asi nie su take dobre, ze ich ma niekto potrebu okopcit 😀

cruela
14. mar 2011

@zuzu80 ale sak to si kopiruju fotky kde su oni, pripadne ich deti, nie preto ze by boli take dobre 😀

zajo79
14. mar 2011

neboli tam deti, len kvety...a spravila si z toho ze spomienky zostanu ked niekto odide ci co.. .a normalne fotka v jej albume. tak som napisala,ze nic v zlom, len prosim nekopirovat.. ak to nebude respektovat..tak to zmazem vsetko.

zajo79
14. mar 2011

ja vobec nemam pocit, ze moje fotky su neviem ake dobre.. ked vidim adushine, alebo briketine, by som mala darovat fotak niekomu 😀

no ale bavi ma to.. a to je hlavne. mam sa co ucit.

zajo79
14. mar 2011

a ked mam odfotene ich deti, tak ich este na fotke oznacim.. pripadne ked im tie fotky dam na cd tak nech si ich daju kam chcu. ale nie ze bez opytania, si privlastnim fotku.

cruela
14. mar 2011

tak ja teda nemam problemy s tym ked vidim fotky niekoho ineho... zo zasady sa neporovnavam, maximalne sa snazim priucit niecomu novemu... nie som spokojna so svojimi fotkami, ale vidno rozdiel medzi fotkami spred roka a terajsimi a som rada, ze napredujem, to je pre mna najdolezitejsie...
na FB mam asi dobrych kamarattov, lebo ti vacsinou moje fotky len zdielaju a tak ludia vedia, kto je skutocny autor fotografie 🙂

zajo79
14. mar 2011

najvyssi cas pretriedit priatelov na fb..

cruela
14. mar 2011

jeeeej, tesim sa, musim sa s vami podelit 🙂 megafoto robilo taku "sutaz", kde kazdy mohol poslat fotky, z ktorych vybrali par, ktore vytlacia vo velkom formate (A2) a budu vystavene v ramci dna otvorenych dveri v SEDF tento tyzden... no a vybrali aj moju fotku... sa tesiiim 🙂 len ked mi ju potom daju, neviem, kde si ju vycapim 😀

zuzu80
14. mar 2011

@cruela parada, gratulujem 😉 aj nam ukazes foto?

cruela
14. mar 2011
zuzu80
14. mar 2011

@cruela a teraz si mna agronoma ako potesila? Taaaakto 🙂 😉

cruela
14. mar 2011

@zuzu80 a vies ako sa ja tesim? taaaaaaakto 😀
to by si potom mala vidiet moj "outdoorovy" album, my sme uz fotili v barsakych "burinach" 😀

zuzu80
14. mar 2011

@cruela 😀 😀

amunet
14. mar 2011

@cruela no gratulujem 😵 😵 😵

ja mam zase jednu fotku vytisknutu v knizke "fotografujeme kreativne" 😉 odrazovku 🙂

cruela
14. mar 2011

@amunet tak na teba nemam 😉 este 😀

cruela
14. mar 2011

tak co babulky, co bude s tym nasim photo-challenge? spachame nieco ci ani nie,?

kasami
14. mar 2011

@cruela ja sa tiez rada pridam, ak nebude ucast povinna v kazdom kole 😝 mam sa co ucit 🙂 a vsetky rady rada prijmem 😉 v sukromnej som nestihla nafotit hned prvu temu 😝

lili_a_mimi
14. mar 2011

@cruela oki, takze od zajtra do konca mesiaca? 😉 Daj temu 😀

cruela
14. mar 2011

@kasami jasne ze ucast nie je povinna 😉 ja tiez isto nebudem stihat vzdy vsetko....

@lili_a_mimi jeeej, to si dobre vymyslela, to hadam za 15 dni daco zbuchneme 🙂

na teme by sme sa mohli dohodnut nejak spolocne... ale asi by sme mohli dat nieco ako "ide jar", "prebudzanie prirody"... iste nas to teraz bude lakat chodit von a iste sa najde nieco inspirativne na fotenie.... co poviete?

a kde to budeme ukladat? asi by bolo dobre zdruzit to na nejakom spolocnom mieste... ani picasa by nebolo spatna, alebo ten flickr... dajte vediet, ja sa prisposobim

kasami
14. mar 2011

@cruela 🙂
ja sa tiez prisposobim .... len mi musite potom vysvetlit co a ako 😉

lili_a_mimi
14. mar 2011

@cruela @kasami ja flickr nepoznam, picassa som nedavno "objavila" 😀 ale rychlo sa ucim, takze rozhodnite sa tie, ktore to poznate, ja sa prisposobim. technicke veci mi nerobia az take problemy 😉 a som aj skromna 😀 😎 😀

cruela
14. mar 2011

ok, tak to dame na picasu, co poviete? zalozime tam konto a mozete tam davat tie fotky... neviem ako vy, ale ja nemam problem davat tam fotky aj priebezne a nie cakat az na posledny den a potom to zverejnit... kedze by som to nechcela postavit ako sutaz, cize nebude ziadne vyhodnocovanie najlepsej fotky, tak nie je problem, aby sme si fotky priebezne videli, nie? a nedame ziaden obmedzeny pocet fotiek, proste kto kolko bude mat a bude chciet, tak ich tam praskne

cruela
14. mar 2011

@lili_a_mimi skromnych nas je asi viac 😀 😀

kasami
14. mar 2011

@cruela
@lili_a_mimi
ja som tiez z tych skromnejsich 😉

@cruela suhlasim, co sa tyka tych fotiek ... a sutazivosti ... ale pochvalit co je dobre a poradit ako urobit co najmenej chyb 😉 to by som prijala
a taktiez suhlasim s nazvom temy 😉

cruela
14. mar 2011

uz som nam urobila pristup na picasaweb... je to verejna "sutaz", ale heslo a pristupove kody nebudem zverejnovat verejne, ako dovolite 😉 napiste si o pristup a ja vam ho rada poskytnem a potom ho posuvajte kto si vypyta, okis?

cruela
14. mar 2011

kuuuurna, ja neviem ci je problem u mna alebo vseobecne, ale nejak mi to nefunguje.... checknite pliiz http://www.picasaweb.google.com/mk.fotobaby
viete sa dostat do albumu? je tam len jedna fotka, ale mne to nejde otvorit, error vypisuje,....