Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

zuzu80
25. mar 2011

baby idem este s knihou do postele. Dobru noc a krasny vikend a ktore zajtra vybehnu s fotakom, tak dobre svetlo a vela podarenych zaberov 😉

kasami
25. mar 2011

@zuzu80 dobru nocku 🙂 a pekne citanie 🙂

cruela
25. mar 2011

@kasami jasne, idem na PS+LR, to som si kupila hned medzi prvymi 😉 hadam este do konca roka daju nejake terminy, lebo boli len tie minulotyzdnove a to som bola prec... ty ides?

@zuzu80 tiez mam take plany ako ty na vecer 😉 bruuu noc

kasami
25. mar 2011

@cruela ano idem ... len este nemam termin ... 10.4. idem na portret a potom som chcela toto
zajtra idem na DSLR 2 😉

cruela
25. mar 2011

@kasami kukam akurat, ze 12.4. bude LR a 14.4. PS, to by som aj sla....

kasami
25. mar 2011

@cruela to budu 2 rozne dni ?
idem mrknut

cruela
25. mar 2011

@kasami hej, to su dva rozne kurzy

kasami
25. mar 2011

@cruela zajtra sa na to opytam a ci su volne miesta este a musim doma lobovat ..nakolko je jeden utorok ... a maly ma hokej .... a stvrtok ma hip hop ... nejako by som to musela doma zorganizovat aj kvoli uloham ... a aj kojeniu ... som tak nejak dufala, ze to daju na vikend

kasami
25. mar 2011

@cruela ty si sa uz nahlasila ?

cruela
25. mar 2011

@kasami nie, lebo som to akurat len teraz zistila, ze pridali tieto terminy 😉 ale rada by som sla co najskor, takze ak maju volne miesto, tak ja asi pojdem

kasami
25. mar 2011

@cruela tak posles hned prihlasku ? ci dam ti zajtra vediet ?

cruela
25. mar 2011

@kasami na LR 12.4. maju este volne miesta

cruela
25. mar 2011

@kasami sak mozem pockat do zajtra, bolo by fajn, keby sme tam mohli ist spolu 😉

kasami
25. mar 2011

@cruela teraz pozeram ... este su tam online 🙂 si im pisala ?

cruela
25. mar 2011

@kasami nie, mam? pojdes aj ty toho 12.?

kasami
25. mar 2011

@cruela akurat to tu riesim s mm

cruela
25. mar 2011

@kasami 12.4. sa da na LR, su volne miesta... akurat zistujem PS.... ja na LR idem, daj vediet ci aj ty

kasami
25. mar 2011

@cruela zajtra sa tam popytam este a rozhodnem sa ... je toho troska vela naraz ... este 10. ten portret a potom 12. a 14. a 17.steho ide maly na 3 dni do nemocnice .... a tym ze je to cez tyzden je problem j s DU u maleho ... lebo mm sa s nim nevie ucit ... a este aj malu mat a mala odmieta flasu ... takze mi ju musi aj na kojenie na kurz doniest .......

ale aj ja by som bola velmi rada, keby sme isli spolu 🙂

cruela
25. mar 2011

@kasami hovorila som s tym ujom od nich a povedal, ze cez vikend to iste nebude, lebo ze to su kratke kurzy a ze ich robia zhruba raz do mesiaca... takze potom zas asi v maji to bude...

kasami
25. mar 2011

@cruela ktory tam je online ?
asi to skusim teraz ... a budem to mat vsetko za sebou ... nech mam maj volny ... uz bude urcite pekne teplo vonku ....

kasami
25. mar 2011

@cruela potrebovala by som nejaku auperku 😝 nech je mm doma s dvoma detmi v pohode a mozem ist 😀

cruela
25. mar 2011

@kasami dusan belan, ten, ktory robi tie kurzy... vraj to trva zhruba do 20:30

cruela
25. mar 2011

@kasami ako dobre, ze ja uz mam vacsie deti a mamu na blizku,... ja sa asi nahlasim teraz na tie kurzy v aprili... ale pockam este do zajtra, tak daj vediet 😉

kasami
25. mar 2011

@cruela ano s nim som uz hovorila, je zlaty ... no podla mojich skusenosti s nim tak aj o hodku dlhsie 🙂
ved to ze to tak neskoro konci ... mne maly chodi spavat o 19stej a neviem ako .... ze by ho mm nechal doma sameho doniesol mi malu na nakojenie a isiel naspat 😅
kokso .... som ja krkavia mater 😨

kasami
25. mar 2011

@cruela nahlas sa a pre mna to bude dalsia motivacia ... ako to vsetko zvladnut s vrtulou v zadku 😀

cruela
25. mar 2011

@kasami hovori, ze to je vzdy v takomto case... jedine ze by nas bolo 8 a potom nam cas prisposobi 😀

kasami
25. mar 2011

@cruela no ked zoberieme aj deti 🙂 ja dve, ty dve ... a este myslim aj Lilli nicol .... tak nas tolko bude 😝

cruela
25. mar 2011

@kasami 😀 vidis, idem sa popytat mojich znamych ci sa nahodou nechystaju na kurz....

kasami
25. mar 2011

@cruela no Lilli nicol by mala ist myslim a ona nie je z BA tak tiez neviem ako jej to bude vyhovovat takto cez tyzden ... ale ona tam bude zajtra na DSLR 2 ...

cruela
25. mar 2011

@kasami ale ako hovoril ten ujo, vzdy je to takto na vecer.., idem sa ja prihlasit... daj potom vediet ci sa stretneme alebo nie 😉