Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

bambi2
26. mar 2011

@zuzu80 foto by bolo super keby ta lavicka bola v lavom rohu.. za nou je velmi vela miesta... malo by to byt skor naopak... 🙂

adenka
26. mar 2011

babule ma tu niekto nikon d5000?? dnes som citala ze si sam meria expoziciu a niekde to zobrazuje... teda v hladaciku to zobrazuje.. ale mne tam ukazuje stale tie iste hodnoty ci ostrim na svetle alebo tmave miesto.. viete mi s tym niekto poradit?

cruela
26. mar 2011

@kasami uz mam aj potvrdenie, vidime sa tam 😉

@zuzu80 zaujimavy efekt, ze? 😉 ta tvoja foto je super 🙂

cruela
26. mar 2011

baby, dnes som mala super foto den... doobeda sme si dali fotorande so zameranim na prebudzanie prirody a na vecer sme sa vybrali do BA pofotit osvetlene mosty a skoncili sme v Eurovei kde bol nejaky program, tak sme pofotili koncerty a aj ohnostroj.... juuuu, budem teraz celu noc spracovavat fotky, tesiiiiim 😵

kasami
26. mar 2011

@cruela aj mne presli prihlasky 🙂 plne necakane 🙂
mas super den za sebou 🙂 cekom narocny ... ale ty si aj take nocne vtaca ako pozeram 😝

cruela
26. mar 2011

@kasami narocny ako skoro kazdy, uz som zvyknuta 😉
na akom kurze si dnes bolaM? ake to bolo?

kasami
26. mar 2011

@cruela dnes na zrkadlovka 2 a bolo uplne super 🙂 konecne som pochopila koooopec veci .... ja som ten typ cloveka, ktory to musi vidiet a vyskusat ....
fakt dnesny kurz mi dal vela ... este dufam a verim ze aj PS mi nieco da a konecne budu moje fotky nejak vyzerat 🙂

cruela
26. mar 2011

@kasami tak mi das potom rychlokurz 😉

kasami
26. mar 2011

@cruela tebe 😅
no rada .... ale neviem co by som uz mohla ja teba naucit 😅

cruela
26. mar 2011

@kasami sak ako ovladat fotak... v tomto smere dost zaostavam...

kasami
26. mar 2011

@cruela no nemam ten pocit, ze by si v niecom zaostavala ... ale ak budem nieco vediet co ty nie ... velmi rada ti tu info posuniem 🙂

kasami
26. mar 2011

@cruela pre dnesok koncim ... som uz totalka ... ale mozme sa niekedy dohodnut 😉
pa zatial

ivka000
26. mar 2011

tak ja som dnes fotila ako divá 😀 hodila som nové foto do albumu 🙂inak koľko fotiek je povolených?
mali sme jarnú brigádu tak som robila fotografa až sa nenarobím náhodou 😝 a toto som objavila...

cruela
26. mar 2011

@ivka000 uff, to si fotila so vstavanym bleskom, vsak? foto zaujimava, ale blesk to zabil...
fotiek mozes dat kolko len chces, nie je obmedzeny pocet 😉

ivka000
26. mar 2011

@cruela ano

cruela
26. mar 2011

davam aspon dve fotky z vecerneho fotenia.... ale nie som si ista, ci to tu bude vobec vidiet...

zajo79
27. mar 2011

nikkor 70-300, pol rocny, malo pouzivany.. cena 370€

ak by niekto mal zaujem, kontaktuje ma cez IP

zajo79
27. mar 2011

@cruela jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

zajo79
27. mar 2011

@cruela krasne fotky

cruela
27. mar 2011

@zajo79 dakujem 😉

ak by ste mali nahodou zaujem kuknut si viac fotiek, tak tu: http://www.flickr.com/photos/lulina13/sets/7215...

bibi1711
27. mar 2011

@zajo79 , aku ma svetelnost?

zajo79
27. mar 2011

@bibi1711 ma pol roka, z toho pouzivany mozno tri krat som ho mala..

maatuulka
27. mar 2011

ahoj maminy, tu su moje fotky.. mozte hodit komenty ci sa Vam pacia moje fotky.. som absolutna zaciatocnicka... takze mam velmi velke rezervy.
http://www.vivo.sk/user/Matul/photos

bibi1711
27. mar 2011

@zajo79 , dik...mam jedneho znameho, len on chcel tusim 2,8.ale opytam sa...

cruela
27. mar 2011

@maatuulka pozerala som si tvoje fotky, ale komentovat ich nemozem, tak aspon zhrniem tu... niektore maju dost hluchych miest, najma na oblohe.. postproces na moj vkus prilis vyrazny a treba si dat pozor na kompoziciu, napriklad ta jedna fotka s lavickou vpravo dole, tak tam je ta lavicka urezana.. ale ten bublifuk, co si davala aj sem je paradany 😉

zajo79
27. mar 2011

@bibi1711 dnes ho ma prist neaky pan ho kuk..no ked sa sem trepe, hadam ho zoberie. 😕

lili_a_mimi
27. mar 2011

ahojte! dnes som tu cely den nebola, doma som mala mensi frmol a potom sme boli na prechadzke 🙂 podarilo sa mi nieco odfotit, tak to coskoro hodim do albumu 😉
ozaj, @cruela mozem na ten mail poslat naraz aj viac fotiek alebo mam posielat len po jednom?

cruela
27. mar 2011

@lili_a_mimi mozes kludne aj viac naraz, ja som poslala aj styri.... len sa potom neda pomenovat kazda fotka zvlast, ale to mne nevadi.. nahraj, pokukam... aj ja som dnes nieco dala, boli sme vcera specialne kvety fotit, ale nemala som velke stastie ☹

barbarka
27. mar 2011

@cruela ja som tiez nieco pofotila, tak mozem tiez prispiet? ziadna slava, fotila som s doskriabanou lupou co som nasla u svokrovcov 😅 mam poslat potom tebe na mail?