Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

cruela
31. mar 2011

@adenka ta pani je kdesi z vychodu slovenska myslim, posiela mi to postou a vacsinou do 4-5 dni mam obraz doma... napriklad tento rozmer robi za 9 eur, teda aspon mne dala taky cennik....

cruela
31. mar 2011

@silvia.t ja u nas v senci vo fotolabe... su tam kustik drahsi, ale kvalita super a hlavne viem uz ako maju nastavenu tlaciaren a tak sa nemusim obavat, ze ake farby odtial vylezu

adenka
31. mar 2011

@cruela fuha, tak to je super... tak mi prosim posli ake ma rozmery ak mas aj cennik a kontakt do IP.. dakujeeem 🙂

a tu je este jedna kde som sa hrala so slnecnym svetlom... len ta ostrost sa mi nezda...

kasami
31. mar 2011

@adenka pekne si sa hrala 🙂

adenka
31. mar 2011

@kasami no ukradla som si chvilku pre seba 😀

lili_a_mimi
31. mar 2011

@adenka kraaasne fotecky si spravila 🙂 suhlasim s babami, ze je to hodne na platno 😉

adenka
31. mar 2011

@lili_a_mimi dakujem 🙂

lili_a_mimi
31. mar 2011

@cruela super si to vymyslela s tou kolazou, vyzera to suprovo 😉

kasami
31. mar 2011

@adenka no my sme dnes nemal tvrivy den ... zial 😅 fotak dnes zostal lezat na stole bez pohnutia 😝

adenka
31. mar 2011

@kasami tak zajtra dobehnut 🙂

kasami
31. mar 2011

@adenka nemrozumiem kto 😅 😀

adenka
31. mar 2011

@kasami 😀 😀

kasami
31. mar 2011

@adenka 😉 😀
oki
ja dobehni ?
ci ty dobehni ?
myslim, ze sa nam dari ako vcera 😉

adus123
31. mar 2011

Tak ja sa na dnes lucim..velmi pekne Vam dakujem za rady...zase som sa nieco nove naucila. Dobru noc a zajtra sa tesim, ako budem obdivovat vase dalsie super fotocky....papa

adenka
31. mar 2011

@kasami ze fotografovanie dobehnut... zasa sme na inej vlnovej dlzke? 😀 😀

kasami
31. mar 2011

@adenka jaaaj 😀 ja ze dame zajtra stretko 🙂

adenka
31. mar 2011

@kasami jaaaaj no rada by som, ale uz ma byt nanic pocko, tak skocime do riveru zacvicit a budeme lenosit doma
jedine ze vam by sa chcelo dobehnut 😉

kasami
31. mar 2011

@adenka hej ? ma byt skaredo ?
u nas sused nanosil vcera hnoj na koniec zahrady .... tak dnes som nemohla ani vyjst .... ked tak len dopredu ... u nas sa nedalo byt .... dufam, ze to uz pooral ... lebo ked na to zajtra naprsi tak ma picne 😠

majulcek
31. mar 2011

baby a kde to pridavate tie fotky,co je vlastne to DU? 😕

adenka
31. mar 2011

@kasami ano zajtra ma prsat

cruela
31. mar 2011

@majulcek DU je domaca uloha, ale ja to skor volam tema... od zajtra do 15.4. je aktualna tema drobnosti okolo nas (alebo tak nejak sa to vola @lili_a_mimi vie presne 😉 ) a potom je este celomesacna tema stromy.... mozes fotky podavat do nasho albumu, linky najdes na strankach... ak nenajdes, daj vediet

lili_a_mimi
31. mar 2011

@majulcek kuk na stranu 181, tam je presne znenie temy 😉

kasami
31. mar 2011

@adenka ☹ tak to si ma nepotesila ☹

silvia.t
31. mar 2011

linky su na strane 178 😉

adenka
31. mar 2011

@kasami tak dobehnite

kasami
31. mar 2011

@adenka to nie .. len relaxujte 😉 myslela som, ze pojdem s malou na nabrezie k euroveii ak bude pekne a ze by sme sa tam mohli stretnut .... ale ak ma byt skaredo 😅

adenka
31. mar 2011

@kasami no ja porelaxujem aj pri dobrej kave a pokeciku 😀 ... tak si mozme rano zavolat podla pocasia.. mam navarene, takze sa viem prisposobit 🙂

kasami
31. mar 2011

@adenka ok 🙂 budem rada 🙂 idem ti chatnut 😉

kasami
31. mar 2011

inak babulky chcela som sa spytat, ci niektra nekpujete Digitalni foto - casopis ?
alebo ak kupujete nieco ine a co ?

lili_a_mimi
31. mar 2011

@kasami ja som dostala na vianoce od Mikulasa decembrove vydanie tohto casopisu a celkom sa mi to pacilo 😉 boli tam akurat recenzie na objektivy 😎