Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

cruela
14. apr 2011

@majulcek aj ja mam kabelkoveho psa, prezyvaneho prachofka... kilo 20 aj s obojkom 😀 totok je foto z prechadzky kedy som aj stromy do ulohy fotila, koza, je jak moje deti - tiez nechce pozovat pred fotakom 😀
a dik za tu adresu 😉

majulcek
14. apr 2011

@cruela co chces ,podla mna vyzera ako by si mu nakazala ze teraz stoj ideme sa fotit 😀 ale nejaka je dlha,nema prarodicov jazvecikov 😅 v poho

cruela
14. apr 2011

@majulcek ona je presne ako moje deti - dlha a chuda 😀

majulcek
14. apr 2011

@cruela uz len siiroky a bystrozraky vam chyba 😀 nejak sa mi totok modry kon 😠

lili_a_mimi
14. apr 2011

@cruela ahoj, je to sice mimo temu, no nakazila si ma tymi tvojimi "cokoladkovymi" nausnicami a naramkom 😀 uz som si u tej tvojej kamosky aj objednala veci za skoro 50€ 😅

lili_a_mimi
14. apr 2011

@silvia.t citala som v sukromnej teme, ze zhanas ten vitamin C, nekupim ti to u nas a neposlem ti to? 😉

zajo79
14. apr 2011

@cruela jeej, tiez mam takeho. 😵 len ju musime dat ostrihat, lebo je ako mop momentalne

zuzu80
14. apr 2011

@lili_a_mimi 😀 😀 😀 ja som tiez hned objednavala 😉
@cruela mala by si si pytat proviziu 😉

zuzu80
14. apr 2011

@cruela ozaj a s fotakom by nam nejaky nahrdelnik nevyrobila? 😉

silvia.t
14. apr 2011

Ahojte baby tak som spat 😀 fotit sa dalo ale bolo vela ludi a mala som len pevnu 50ku a bolo tam dost tesno ale nieco mam...tak idem to hodit do kompu a poslem link,asi to nahrajem na svoj gmail,lebo tu je prd vidiet

zuzu80
14. apr 2011

@silvia.t ty si riadna spionka 😀 😀

cruela
14. apr 2011

@lili_a_mimi perfektne veci robi, vsak? 😉 uz aj ja mam dalsie kusky vybrate 😉

@zuzu80 no, ona je tiez fotografka, tak jej skusim povedat, nech vyskusa.... ale ona je canonacka, tak hadam mi nespravi male canony 😀

@zajo79 aj ta nasa bola ako mop, to len teraz sme ju dali ostrihat a hned je kus krajsia a uz jej ani prachofka nemozem hovorit 🙂

olienka12
14. apr 2011

@cruela o com hovorite som mimo 🙂)

silvia.t
14. apr 2011

@zuzu80 no ja hej...ale tak boli tam len ti co mali vystavovane fotografie...cca 20ludi,a vsetci sa medzi sebou poznali a ja som tam nabehla tak po mne kukali ze co tam robim 😝 tak nenapadne som chodila kukala nevedela som ci mozem fotit 😖 ale potom prisiel ten hlavny co hodnotil a vravel ze si mozeme vybrat fotaky a dokumentovat vernisaz...on mal D90,co som pozerala vacsinou mali pentax a canon,nikon som zazrela len 3100 a 40 😀 a vsetci fotili s bleskom 😕 pritom svetlo nebolo az nejak extra zle,teda na niektorych miestach hej...a vsetky fotky boli za sklom..a najviac ma zaujal jeden chlapcek mal asi 12rokov ale na svoj vek fotil velmi pekne 😵

zuzu80
14. apr 2011

@cruela no som ju tipovala na fotografku, alebo potom som podozrievala teba, ze jej robit fotky sperkov 😉
Canona nechceme, chceme nikona 😀 😀
@olienka12 cruela ma kamosku sperkarku a objednali sme si naramky so sladkostami, budeme krasne a este zostaneme aj stihle (tie co su zostanu, tie co nie su, nepriberu)
@silvia.t no co si tam robila, sak si sa im prisla predstavit, na rok budes vystavovat nie? 😉

majulcek
14. apr 2011

@silvia.t a ono ked sa foti s bleskom a za sklom nie su odrazy? 😕 leboo tusim ja som za sklom este ani nefotila 😅 a vies mozno sa tak narodil 😀 (ten chlapec)

silvia.t
14. apr 2011

@zuzu80 uvidim ked nejako pokrocim tak preco nie? teraz by som sa hanbila 😀 baby co ste v sukromnej pridavate foto do du tie dobroty??ja som uz nahrala ale tak .... tam mi ju asi nikto neokomentuje,lebo bambi nestiha a zvysok sa nejak nevyjadril ked som sa pytala 😅

silvia.t
14. apr 2011

Davam foto na fb lebo na gmail mi to seka ...tak album je len pre urcitiych ludi aby ma neudal niekto ze kopirujem foto 😀 v priateloch mam len cruelu,zuzu a lili myslim .kto chce kuknut nech mi posle ziadost Silvia Tasli-foto mam taku ako tu na MK

silvia.t
14. apr 2011

cez tento link by to malo ist vsetkym 😉 aspon myslim
http://www.facebook.com/album.php?aid=73622&id=...

lili_a_mimi
14. apr 2011

@cruela ano, robi super veci, strasne sa mi lubia a musela som sa sakramentsky krotit, aby som toho uz vian neobjednala 😀
@olienka12 poslala som ti jej stranku do IP 🙂
@silvia.t ako vidim, boli tam aj celkom podarene fotky (napady) ale si myslim, ze by zabodovala aj tvoja "modra kolekcia" 😉
a ja teraz nestiham DU v sukromnej teme ☹

silvia.t
14. apr 2011

tak asi zmazem tu svoju zo sukromnej ☹ nebudem tam jak p... sama vystavovat...mozem ju dat sem na kritiku???

bibi1711
14. apr 2011

baby nemozte dat sem link na tu pani so sperkami?

lili_a_mimi
14. apr 2011

@bibi1711 mas to v IP 😉

bibi1711
14. apr 2011

@lili_a_mimi , dakujem🙂 to su krasne veci🙂

silvia.t
14. apr 2011

@majulcek do eindhoven a helmond...a ty chodis kam??? 😀

majulcek
14. apr 2011

@silvia.t ja zase Zwaanshoek, Hoofdorp, Harleem 😵

silvia.t
14. apr 2011

@majulcek mas tam rodinu alebo len tak na prazdniny? na harleem mam zle spomienky,tam ma skoro jeden chlap znasilnil 😝

majulcek
14. apr 2011

@silvia.t fuuuuuuu ,ani neviem co ti na to napisat.... muselo to byt hrozneee.... 😖 ja som tam robila,mam tam kopec kamaratiek-sloveniek, a mala som strasne dobreho domaceho,ja mam len nastastie krasne spomienky,a neviem ako to bude s financiami,ale tento rok by sme tam chceli ist zase kuken...

silvia.t
14. apr 2011

@majulcek ale tak teraz mi to pride skor komicke ako hrozne 😀

majulcek
14. apr 2011

@silvia.t no hlavne ze to dopadlo tak ze teraz sa nad tym pousmejes 😵 a teba tam ake cesty zaviali?