Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

kasami
30. máj 2011

@olienka12 no som zvedava ked ju budes mat co povies 🙂 ci je potrebna aj 50tka aj 85tka ... ci ich vyuzijes ... ja by som chcela asi najskor vymenit moju 50tku 1,8 za 1,4 .... neviem sa rozhodnut ... ale musim trosku pockat ... lebo v poslednej dobe toho uz bolo vela 😀
fakt ma to zaujima 🙂 aj rozdiel na fotke 🙂
inak bola som v nedelu fotit sv. prijmanie .... pre mna uplne cudzich ludi 😝 ale na stastie sa fotky celkom vydarili 🙂

barbarka
30. máj 2011

inak baby co cakate na pevnu 50tku uz je 😉 mm mi ukazoval za 170e

kasami
30. máj 2011

@barbarka tak to mne tak skoro nehrozi 😀 ale na vsetky sviatky si kupujem uz len vsetko na fotak ....
teraz mam objednanu fotokabelku 🙂 a coskoro sa spytam ci nieco aj na vyrocie svadby alebo aj den deti nedostanem 😝 asi mi mm potuka po cele 😝

kasami
30. máj 2011

@barbarka asi myslis Nikon, ze

barbarka
30. máj 2011

@kasami ja budem mat narodky, od mm uz nemozem nic chciet ale rozmyslam ze ak sa ma otec bude pytat co tak asi stativ 😅

barbarka
30. máj 2011

@kasami hej nikon 😉

kasami
30. máj 2011

@barbarka ja mam canon .... tak mne zostava len hadzat eurasky do pokladnicky a setrit 😝 ale uz teraz sa tesim na Vianoce 😀
inak ja som chcela na narodky nech sa mi vsetci zlozia na fotak, ze zvysne si doplatim .... a moj otec a mama boli proti .... ze co to je za darcek 😠 tak mi kupili hodinky a mm sa nado mnou zlutoval a spojil mi vsetko dokopy aj porodne a kupil fotak 😀

barbarka
30. máj 2011

@kasami to je pekne 🙂 ja si tiez dake drahe darky pytat nemozem, ale s tym stativom to asi skusim, aj ked hodilo by sa viac veci

kasami
30. máj 2011

@barbarka ja mam asi taky 10rocny stativ este z kinofilmovej zrkadlovky a zatial sluzi .... tak mi je luto ho menit ... lebo az tak casto ho nepouzivam .... ale zisli by sa UV filtre a nahradna baterka, vacsia karta, aj nad BG rozmyslam 😝

barbarka
30. máj 2011

@kasami no ja by som tiez brala polarizak, nahradnu baterku, aj sedy prechodovy sa mi pozdava, juj naslo by sa toho 😅

kasami
30. máj 2011

@barbarka tak tak 😝
ja cheeeeem Vianoceeeeee 😀

olienka12
30. máj 2011

hmm no kamosky partia sa vzdy skladame na darceky tento rok im poviem,nech mi daju peniazky si dolozim a kupim baterku nahradnu 🙂))

kasami
30. máj 2011

ja by som chcela nieco kupit este do dovolenky ... aspon filtre 😝 a este jednu kartu .... chystam sa do ephoto
dnes som dufala, ze mi pride ta "kabelka" a neprisla ... tak dufam, ze zajtra 😀

barbarka
30. máj 2011

@kasami kam sa chystate na dovcu?

kasami
30. máj 2011

ideme k sesternici do kanady ... tak by sa mi tam zisla dobra vybava .... lebo uz tam tak skoro nepojdeme 😝

barbarka
30. máj 2011

@kasami jeeej tak to je super, no to verim ze tam nechodite gratulovat ku kazdemu sviatku 😉 tak uz teraz sa tesim na fotecky

kasami
30. máj 2011

@barbarka no to nie 😀 oni chodia kazdy rok na 2 mesiace jeden v lete a na Vianoce ... my ideme prvy a asi aj posledny krat 😀

barbarka
30. máj 2011

@kasami tak si to uzite 😉 aj ja chcem sesternicu v kanade 😎 😀

ivka000
30. máj 2011

@barbarka jéééj a kde si ju videla ??? už sa jej neviem dočkaťťťťťťťťťťťťťťť hneď ju objednávam 😵 😵 😵

musím sa vám pochváliť dnes som prví krát bola fotiť (niekoho iného ako rodinu 😎 ) kamoške 3 deťuchy 😵bolo super spolupracovali lepšie ako moje dieťa aspoň zo začiatku ich to bavilo 😀 idem poupravovať a hodím do kritiky 🙂

kasami
30. máj 2011

@barbarka a je to krstna mama mojej malej 🙂 ale fajn ze sem pravidelne chodia 🙂 deti su spolu a kontakt vlastne nestracame 🙂

ivka000
30. máj 2011

@kasami jéééj aj ja chcem do Kanady 😵 super

barbarka
30. máj 2011

@kasami vezmi nas s @ivka000 so sebou 😅

kasami
30. máj 2011

no ja celkovo neviem ako to zvladnem s tymi mojimi duracelkami 😝 sa bojim ze total zosediviem alebo uz uplne oplesatiem ... teda uz k tomu nemam daleko 🙄

barbarka
31. máj 2011

aj ostatne kto potreboval / pevna 50tka 1.8 nikkor -. alza uz predava

olienka12
31. máj 2011

heh ja som dnes zobrala do ruky d60tku lebo sa mi d7000nabija a mala som divny pocit ako keby som fotila s krabickou jake lahucke malicke do ruky zrazu 🙂)) normal nechapacka

majulcek
31. máj 2011

@kasami citam ze sa chystate do canady,ze supeeeer a tu na SR by som ohladom vybavy ako filtre atd nic kupovala radsej si zober peniazky a kup tam,ceny su rozdielne,aspon v Denveri nie je to sice Kanada mi znamy zistoval a o polovicu lacnejsie je vsetko...pre istotu si to zisti od tych tvojich znamych ale myslim ze veci ktore by sa nemali pokazit ako ten filter,objektiv apod nakup tam 😉

@olienka12 gratulujem k objektivu,daj potom vediet ako 😵

majulcek
31. máj 2011

@kasami a este sa opytam kolko vas vysli letenky,bo my sme tiez rozmyslali ale museli by sme platit aj za malu sedadlo a to by nas vyslo uz moc koruniek 😢

olienka12
31. máj 2011

@majulcek este ho nemam 🙂)

olienka12
31. máj 2011

kocky davala som do kritiky fotky zo vcerajsieho fotenia prosim o kritiku dakujem