Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

lucqa
24. feb 2012

@katuska26 obe rovnake, ta so zenou je starsie vydanie, s muzom novsie.

mirica4
24. feb 2012

ahojte vidím že sa tu nakupuje vo veľkom...aj ja by som chcela hmmm...len niet začo..a asi tak skoro sa ani nebude, už nech je fajn vonku a teším na exteriérovky 🙂 ... zatiaľ si budem čítať a vylepšovaľ závity v hlave aby som sa dopracovala k skvelým záberom.. 😅

adus123
24. feb 2012

@katuska26 ,@lucqa ....ja mam stiahnutu tu s tou zenou...je to tusim 3. vydanie. Toto posledne s tym chlapom som na nete nenasla...je aj to niekde?
No, teraz to strasne lutujem..vtedy som nemala ani tusenie, ze je po tej knihe taky dopyt...ved stoji cca 35-37 euro...

carrie84
24. feb 2012

@adus123 - ja mam doma tu s tym cernoskom 😉 A dala som za nu tusim 29e

katuska26
24. feb 2012

@lucqa a je rozdiel v knižkách Misrovství s DSLR a Naučte sa fotografovat dobre??? aby som nemala podobné dve doma, ak sú rozdieln, ež v každej je niečo iné, tak ja si ju pojdem kúpiť. u nás stále vyše 20 neviem ale presne koľko 😕

lucqa
24. feb 2012

@adus123 to je nejaka draha, ja som za nu dala 29,57, tak ako @carrie84

@katuska26 to neviem aky je v nich rozdiel, tu druhu nepoznam, mam ju sice niekde stiahnutu, ale este som ju ani nevidela.

katuska26
24. feb 2012

@lucqa aha tak teraz neviem či si ju kupovať? 😀 nemáte niekto obe???? no uvidím asi kým mi príde od petersona a ak budú ešte mať tak si kúpim 😝 ak to bude potrebné, zase kým túto jednu prelúskam 😅

lucqa
24. feb 2012

@katuska26 ale ono ked si tie knizky vezmes, tak vsetky su v podstate o tom istom, akurat je to vzdy inac napisane. Kazdy autor to pojme z ineho konca, ale zaver bude rovnaky. Skus si tu knizku najprv stiahnut a pozriet, a ked sa Ti bude pacit, tak si ju kup. Ja mam tiez radsej citat normalne knihy ako tie v PC 🙂

katuska26
24. feb 2012

@lucqa ja ju mám v PC už som aj kukala 😀 ale presne to vôňa knihy tú proste milujeeeeeeeeem 😵

carrie84
24. feb 2012

Baby, nemate niektora v pc majstrvostvi prace se svetlem? Chcem kupit, len kym sa k tomu dostanem, este chvilu potrva 😝

lucqa
25. feb 2012

@carrie84 nemam, aj som to pozerala na nete, ale ak chces, tak aspon ukazkove kapitoly sa daju stiahnut.
http://www.fotorozcestnik.eu/mistrovstvi-prace-...

adus123
25. feb 2012

@lucqa
@carrie84 ...vcera som bola pozriet v PhantaRei v Auparku a ta Mistrovstvi prace se svetlem stala 37 eur tusim..oni su asi v knihkupectvach drahsie ako na nete.... 🙂

adus123
25. feb 2012

no sranda ..na nete ju maju fakt za 30 eur teraz....riadny rozdiel orpoti kamennej predajni
http://www.pantarhei.sk/knihy/roman-pihan/mistr...

lucqa
26. feb 2012

@adus123 ja som bola vcera v PhantaRei v Eurovei a tam som ich nevidela vobec, chcela som tu cenu kuknut, lebo ja som ich obe kupovala v PhantaRei v obchode a boli do 30 😕

mirica4
26. feb 2012

ahojte ..
ja som bola v tom že mám knihu mistrovství práce s dslr v e-podobe a to mám iné ale teraz si sťahujem jednu, je na nej staršia paní a mistr. práce se světlem sa dá stiahnuť tiež takže budem mať aj tú..na knihu peniažky nemám tak to musím riešiť takto..

a čo úlohy nič? nerobíme? kde budeme posielať fotošky..

mirica4
26. feb 2012

čo mám v e-booku tak to je od kelbyho a druhá je portrétna fotografia a aj niečo o photoshope len som nemala kedy prečítať..

lenka3007
26. feb 2012

Ahojte baby, pozeram tie Florabella akcie, dost drahe su. Ktore najviac pouzivate? ake mate skusenosti s nimi?

katuska26
27. feb 2012

@mirica4 ahoj daj aj nám link odkiaľ si stiahla knihu mistrovství práce se světlem 😉

carrie84
27. feb 2012

@lenka3007 - ja mam celkom rada The delightful Set 😉 😀

zzuzana82
27. feb 2012

@carrie84 a to nie je itty bitty?
@lenka3007 ja mam z florabelly vsetky a pfu keby som mala vybrat len jednu, neporadim, ja ich milujem vsetky
😀 😀 😀

carrie84
27. feb 2012

@zzuzana82 - jj, len ja to mam ako Delightful set (itty bitty) 😉

zzuzana82
27. feb 2012

@carrie84 ja len preto, ze Lenka sa pytala na florabellu 😀 a ake su tie akcie, lebo ja som ich uz davnejsie pozerala a vyzeraju super, len ich neviem zohnat nikde na nete 😠 😀

lenka3007
27. feb 2012

@carrie84
@zzuzana82 nooo, ani ja ich neviem najst....

zzuzana82
27. feb 2012

@lenka3007 Lenka Florabella sa da najst na nete, okrem tej najnovsej,mozem Ti nieco poslat ak chces napis do IP 😉 ale tu itty bitty neviem zohnat, mam len set 52 akcii ale zrovna ten delightful tam nie je 😠

carrie84
27. feb 2012

@zzuzana82 @lenka3007 - ale sak mi napiste do IP, dievcata 🙂 Sa podelim 😀

glee
27. feb 2012

Ahojte baby, som rada, ze som nasla tuto temu 🙂 rozmyslam nad kupou zrkadlovky. Vzdy ma bavili fotky, ale odkedy mam dcerku a v nej teda krasnu modelku 😵 stale viac sa mi ziada robit jej pekne kvalitne fotky a na to mi moj kompakt zdaleka nestaci.
Chcela by som vas poprosit o radu, aku zrkadlovku mi odporucate? Do fotenia a tych odbornych nazvov a cisel sa moc nerozumiem, som amater, takze s ohladom na to... ale chcem sa do toho viac zakusnut. Samozrejme, nechcem sa tym zivit 🙂 chcem zrkadlovku pre rodinne vyuzitie, fotenie nasej dcerky a nasho zivota.
Dakujem za kazdu radu.

mirica4
27. feb 2012

ahojte
@katuska26
dievčatá tie čo ste mi písali do ip alebo tu .. mrzí ma to ale ja som tú knihu zle videla s tým svetlom..ospravedlňujem sa..a tá čo je s dslr tak tú môžem čítať len na pc lebo v e-booku mi to nevie tak priblížiť..takže žiadna výhra, ale potrápim sa..ale ak nájdem so svetlom určite vám dám vedieť sľubujem...

@zzuzana82 ak môžeš aj mne do ip akcie f...

briketa
autor
27. feb 2012

@glee kazda znacka ma nastupnu skupinu zrkadloviek s jednoduchym ovladanim a moznostou aj automatickych nastaveni.
Ked sa opytas na konkretne meno, vzdy Ti niekto bude vediet poradit.
Najpredavanejsie su Nikon a Canon. Aj ostatne firmy ponukaju nastupne zrkadlovky - Sony, Pentax, Olympus, Sigma.
Po akej znacke sa obzeras?

glee
27. feb 2012

@briketa chcela by som bud nikon alebo canon. v tomto mi vies poradit? Este chcem dodat, ze vacsinou fotim v interieri.

carrie84
27. feb 2012

Dievcata - co s tymi DU? V pia sa vrati moja laska z opravy, tak sa mozem pridat 🙂 🙂