Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

bambi2
15. aug 2010

@monika0001 ale vam bolo dobre... 🙂 fotky su pekne, ale skoda ze na 4 je ta veza a na poslednej ta cajka na tom ... v prostriedku... a mala si polarizak??

monika0001
15. aug 2010

@bambi2 - nie polarizák ešte nemám...
a práve tá čajka sa mi na tom páči 😀
Ale každý má iný vkus.. 😉
Ďakujem 🙂
bolo úplne super....

bambi2
15. aug 2010

@monika0001 mne sa paci tiez ta fotky, ale to cele je v prostriedku, skoda, keby to bolo trosku do strany ako ti pisala vtedy briketa, bolo by to este lepsie... 🙂

monika0001
15. aug 2010

@bambi2 - no to hej.. len tú čajku som nemala veľa možností na vyber keďže sme boli na lodi. tak som len cvakala a cvakala.. 🙂
ale určite by to bolo krajšie viac na boku. aj som to mmm povedala, ale tak čo už..
😉

linnetka
15. aug 2010

@bambi2 poslala som ti to

bambi2
15. aug 2010

@linnetka dakujem mam to... kvalita nevadi, ja nechcem aby to bolo pekne rove, skor aby to vyzeralo tak staro ako keby poskodene a nerovne, to sa mi viac paci. len neviem ci to budem moc dat potom do corelu photoshop a ci mi to nahra fotky napr. na facebook... lebo tu co som ti poslala a ine este mi nechcel zobrat mk ani fb... a neviem preco...

linnetka
15. aug 2010

@bambi2 a ako to davas na fotku? neukladas to aj s tym logom ako .jpg subor?

lili.nicol
15. aug 2010

@monika0001 No huraaaaaa uz som ta spominala dnes .-) nadherne fotky uplne uzasneeeeeee.

kuko7
15. aug 2010

Ahooojte , krasne foto ste popridaaavali, no ja mam z dnesneho dna jednu nozickovu,,,,ta nasa babulka mala tak spinave nozky, ale nevadi, pridam aj tak 🙂

bambi2
15. aug 2010

@linnetka ako jpg sa to ulozit v coreli neda, su tam vselijake formaty ale ani jeden taky co poznam, okrem pdf...

amunet
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
mia1111
16. aug 2010

@bambi2 - ahoj, ja som robievala nejaké veci v Corel Draw 9 a bola tam funkcia Exportovať - tam sa to dalo dať do .jpg..Skús, len neviem, či túto možnosť majú aj tie nové verzie, čo tu máte vy.

bambi2
16. aug 2010

@mia1111 vyskusam... ale pravdupovediac uz ma to nebavi... 😒

monika0001
16. aug 2010

@amunet - 😀

bambi2
16. aug 2010

@mia1111 dakujem, ide to... len nechapem jednu vec, logo som robila v coreli draw X5, format ulozeny v cdr. v coreli photoshop X5 sa mi to da otvorit bez problemov, aj format zmenit na JPEG alebo iny typ ale v coreli photoshop X2 to nejde otvorit aj ked je to JPEG... tusim budem po tych 30 dnoch nutena tu X5 kupit... 😠

janulka2000
16. aug 2010

Prosím Vás upravuje niekto fotky v Zoner Photo Studio 12?Neviete mi poradiť kde by som našla nejaký manuál k tomu ako s tým robiť.Ohladom fotenia ste mi tu poradili super tak prosím poraďte mi aj v tomto.Ďakujem.

amunet
16. aug 2010

@monika0001 ja to myslim v dobrom 😉 ze aj mne to tak celkom ide, ale fakt to planujem do buducna, len ta fotografka ma super vybavu zavidiim 😵

monika0001
16. aug 2010

@amunet - tak výbavu závidim aj ja a tiež by som sa tým raz (možno) chcela živiť... 😉

monika0001
16. aug 2010

@janulka2000 - vyskúšaj www.akosatorobi.sk ja som tam raz našla nejaké návody... 😉

amunet
16. aug 2010

@monika0001 preto sme tu a o tom kecame a kritizujeme 😵

monika0001
16. aug 2010

O.K. kočky opúšťam vás!!!!!
Idem za mojím milovaným krstným synom. som ho nevidela a z dovolenky som sa najviac tešila na neho a na to ako mu dám darčeky!! ho vystískam a vybozkávam až na zasa bude odstrkovať od seba 😀 a možno skúsim porobiť zasa nejaké fotoše ak sa bude dať 😀

kuko7
16. aug 2010

Ahojte kocky, tak musim sa Vam pochvalit 🙂 dnes mi prisli dve uzasne knizky o foteni, tak som stastna ako blcha, ze mozem studovat a studovat 😀 a este jedna infoska, mam prvu mini zakazku 🙂 Idem fotit kamoskyne deturence,,,tak snad budu spolupracovat tak ako sa patri 😵 Juuuuj boze ked ja to fotenie tak strasne milujem, ze normalne nechapem,,,,,a aby som nezabudla,,,,,dnes upravim nejake fotocky a pridam 🙂

bambi2
16. aug 2010

@kuko7 super, tesim sa uz na ne 🙂

bambi2
16. aug 2010

@mia1111 super, bez teba by som na to asi nikdy nedosla, diky!!! 🙂 a pridavam foto na ukazku... dufam, ze to tam bude vidiet...
@amunet tiez som fotila na spielplatzi... 🙂

bambi2
16. aug 2010

@kuko7 a ake knizky si to objednala??

mia1111
16. aug 2010

@bambi2 - neďakuj, rada som pomohla, aj vy mi tu vždy poradíte 😵 . Ja som to občas používala, keď som robila v pc koláže z fotiek, tak mi to prišlo rýchlejšie a jednoduchšie ako vo photoshope. 😀

bambi2
16. aug 2010

@mia1111 no ved, ked vies ako na to, je to jednoduche... mna by to ani vo sne nenapadlo... 😉 som stastna, ze to konecne funguje, vdaka tebe 😵 😵 😵

mia1111
16. aug 2010

@bambi2 - pssssst, lebo budem chodiť až do večera s nosom dohora 😀

monika1
16. aug 2010

Ahojte 🙂
tyzden som tu nebola, boli sme na chate na Domasi s partiou, 10 dospelakov a 5 deti takze fotenia bolo az az, dva dni ked sa dalo som len triedila a niektore upravovala 😅

co tu nove?

pozeram ze monika sa tiez vratila z dovci, krasne fotky 🙂

a zajo fotila svadbu? jeej, zajo ukaz nejake foto alebo fb link 🙂

monika1
16. aug 2010

dalsie