Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

kasami
31. mar 2011

@lili_a_mimi ano aj teraz su tam ultrazoomove .... aj mne sa ten casopis paci ... preto sa pytam ... a su v nom vyukove CD ... este som si to nestihla pozriet ... ale vyzera to dobre ... teda pre mna ako zaciatocnika urcite 🙂

zajo79
1. apr 2011

@kasami ja kupujem digitalne foto-ten cesky, s cdckom. ked sa zabudnem, byva problem ho zohnat.

zajo79
1. apr 2011

http://www.digifotomag.cz/cz/ uz je nove cislo. letim do stanku dnes

olienka12
1. apr 2011

keby vam nejake cislo chybalo ozvite sa 🙂)

cruela
1. apr 2011

kuknite sem http://www.ephoto.sk/sutaze/minisutaz---jarna-f...
mame kopec materialu, nie? 😉

olienka12
1. apr 2011

@cruela super pridame nieco 🙂)

saskarisko
1. apr 2011

ahojte,
ja sa ospravedlnujem, ale nestihla som hodnotit. ale nabuduce sa polepsim

@olienka12 - gratulujem k tehu, ale si riadna tajnostkarka 😉

cruela
1. apr 2011

@olienka12 jasna vec ze dame 😉

@saskarisko kludne sa mozes k foteckam vyjadrit aj teraz, nie je tam casove obmedzenie 😉

olienka12
1. apr 2011

@saskarisko druha dnes 🙂)) som zla no pozri do kalendara 🙂)

cruela
1. apr 2011

@olienka12 ty si potvoraaaaaa 😀

kasami
1. apr 2011

@zajo79 ano to som mala na mysli 😉
@olienka12 mas ? alebo vies zohnat ?

@cruela sutaz 🙂 super fakt je tu vela krasnych fotiek 🙂 tak uz len zapojit sa treba 😉

olienka12
1. apr 2011

@kasami v pdf

kasami
1. apr 2011

@olienka12 ano ? tak ja som si kupila len teraz to marcove a februarove cislo ... ak mi moes nejake poslat budem ti vdacna

dnes som sa snazila odfotit malu ... ale nic z toho ... pri tomto svetle mi doma foti total do oranzova ... ani WB mi nepomohlo 😠

lili_a_mimi
1. apr 2011

@olienka12 aj ja , aj ja by som ti bola velmi vdacna za tie pdf-ka 🙂

cruela
1. apr 2011

@olienka12 ja by som to tiez prijala... ak samozrejme aj toto nie len zart .-D

olienka12
1. apr 2011

ok je to velke emailom to nepojde skusim vam to dat na ulozto ale az vecer

olienka12
1. apr 2011

to posledne este nemam ale aj to bude

kasami
1. apr 2011

@olienka12 dakujem 😉

lili_a_mimi
1. apr 2011

@olienka12 supis, dakujeme! 🙂

silvia.t
1. apr 2011

Ahojte zeny,ja si tiez kupujem casopis Digi foto česky ale ani raz som tam nemala cd 😕 😕 😕 a mam ich doma uz cez 10 ks....

kasami
1. apr 2011

@silvia.t a to ako je mozne ? praveze tie CD vyzeraju super ... ako som postrehla bol tam PS ako na neho niekolko dielov (teda vlastne 10 ... vychytila som az posledny 🙄 a dost ma to mrzi) a teraz to pokracuje Ligtroomom ...

silvia.t
1. apr 2011

No akurat pozeram ze mam DIGIfoto skoro cely rok 2010 chyba mi len februar a ziadne cd pritom nebolo 😝 a tie casaky maju iba v jednom stanku a tam ich chodim kupovat skoro pravidelne 😠

lili_a_mimi
1. apr 2011

@silvia.t ja mam ten, co spomina zajo, to ceske Digitalni foto a tam CD je... ostatne som nestudovala, ale ked budem niekde pri stanku, tak sa ti na to schvalne kuknem 😉 oki?

kasami
1. apr 2011

@silvia.t ale toto je DIgitalni foto 😉 Digi foto je asi nieco ine

kasami
1. apr 2011
silvia.t
1. apr 2011

@kasami jj presne ten 😀 to ine som ani u nas nevidela 😕 ale je tam dost citania,stale ho preluskam celý 😀 ale musim sa popytat na ten co spominate vy? este otazocka kolo stoji ten digitalni foto ked je aj s cd???

kasami
1. apr 2011

@silvia.t 8,13
😉

silvia.t
1. apr 2011

@kasami tak je je v pohode ten co kupujem ja je za 6,47
ianc baby zaujimalo by ma co poviete na tieto fotky http://www.facebook.com/album.php?id=1127083387...

lili_a_mimi
1. apr 2011

@silvia.t fuuuha, tazko povedat... uprava fotiek je podla mna vymakana, ale na mna je to moc smutne, strasidelne, umele... ja mam radsej take jemne fotky 😉

zajo79
1. apr 2011

NO....fotky dobre by mali byt take... aby mali v sebe nieco, nad cim sa clovek zamysli, co je zjavne ze tym chcel fotograf povedat, ci maju neaku myslienku...

su super, ale ... nieje to moja salka kavy, ze idem sa od deti "odreagovat" a take fotky pofotit 😀