Ktorá z vás rada fotí?

briketa
8. mar 2009

Ktora z vas este rada foti, nielen deti? Ako ste pokrocile a aky mate fotak, objektivy? Na co sa zameriavate, chodite na fotovikendy? 🙂

kasami
1. apr 2011

@silvia.t niektore fotky sa mi pacili .... aj ked su take pochmurne .... alebo az desive ... nietore sa mi vsak az husili 🙄
a na vela z nich ze faaaakt pada horizont ... dnes horuca tema v sukromej ... 😅 by ma zaujimalo, ako by to ohodnotili ostatne babenky u nas .... nedala si to aj do skukromnej ?

kasami
1. apr 2011

@silvia.t inak ten casopis sa ta predplatit ... aj som sa chystala tam zavolat ... lebo ak si ho predplatis v cechach dostanes knizku za 400,- CZK a u nas ze podla ponuky a na strande distributora som teda ze nic nenasla ....

silvia.t
1. apr 2011

@kasami nie nedavala esta ma aj toto http://www.facebook.com/album.php?id=1127083387... davam vam to preto lebo on vyhral u nas prve miesto na AMFO za roz 2010 😅

kasami
1. apr 2011

@silvia.t to je ten tvoj profesor ?

mna by zaujimalo ako by baby zhodnotili ten horizont hlavne teda to ... ale aj ostatne 😝

silvia.t
1. apr 2011

@kasami nie nie to nie je on dala som linky aj do sukromnej temy 🙂

silvia.t
1. apr 2011
silvia.t
1. apr 2011

Inac tem moj profesor tiez vyhral za krajinarsku fotografiu ...uryvok z nasich mestskych novin ....Reprezentantom krajinárskej fotografie v našom regióne je Ing. A???? Bxxxxxxx, ktorého práce sú pravidelne oceňované a vystavované na všetkých úrovniach prehliadok AMFO, od regionálnych až po celoslovenské. Ba má za sebou aj úspechy na tematických celoštátnych výstavách s problematikou krajiny. Bol preto zákonite naj- úspešnejším autorom aj na minuloročnej výstave. Za fotografiu Svetlo získal vo svojej kategórii 1. miesto v Stropkove a v Starej Ľubovni získal za ňu 2. miesto....
neviem aka to bola fotografia co za nu vyhral,ale jeho fotky sa mi nezdaju byt az take uzastne 😅 a to som ich videla spustu... tot moj nazor

kasami
1. apr 2011

@silvia.t mrkla som tie ostatne .... ten hmyz a tie vtaky sa mi fakt pacia a tie sipky so snehom 🙂 velmi 🙂

saskarisko
1. apr 2011

ahojte,
@silvia.t - foto vyborne urobene. ale pre mna hrozne, ale fakt hrozne temne, az strasidelne. pre skusenost, ze aj toto ide je to fajn, ale na vystavu by som urcite nesla

saskarisko
1. apr 2011

@olienka12 - ty si riadna potvora, tak bod pre teba pre dnesny den 😀

olienka12
1. apr 2011

@saskarisko 😀 😝

olienka12
1. apr 2011

@saskarisko ja len tak na odlahcenie nech to tu nie je take vazne 🙂) inak jednu z tem by som dala veselu cielom temy rozosmiat fotografiou 🙂

silvia.t
1. apr 2011

@olienka12 to je paradna tema 😀 supis napad 😉

barbarka
1. apr 2011

@olienka12 aj ja by som poprosila tie pdf 😅 dakujem 😵

barbarka
1. apr 2011

@silvia.t mne sa tie fotky co si dala link moc nepacia 😒

barbarka
1. apr 2011

@olienka12 to je naozaj dobry napad - moj hlavny objekt bude v tom pripade moje ditko 😀

lili_a_mimi
1. apr 2011

oki baby, tak doplnam novu temu DU: "SMIESNE DROBNOSTI V DOMACNOSTI resp. DROBNOSTI V DOMACNOSTI, KTORE NAS ROZOSMEJU" 😉 tymi drobnostami mozu byt aj vase drobne ratolesti 😀 samozrejme su vitane aj fotky s nie moc smiesnymi ba az obycajnymi drobnostami 😎 Tema plati od 1.4 do 15.4. vela stastia, kopec tem a plno napadov prajem 😉

olienka12
1. apr 2011

kocky davam tie df na net troska to potrva

majulcek
1. apr 2011

baby nasla som tento link 101464930584620627461.upload@picasaweb.com to je ako mailova adresa ? asi som menej chapava ale pre istotu sa pytam 😀 dufam ze aj ja stihnem nejaku tu drobnost alebo nieco usmevne odfotit 😀
a v akych programoch upravujete? bo jedine co poznam je gimp a to som skor vyuzivala na kreslenie

olienka12
1. apr 2011

http://www.ulozto.sk/8505229/df-rar mno a heslo poslem do IP ;)) len mi poslite ziadost,lebo uz nepamatam kto vsetko chcel a nestiham to hladat 😀

majulcek
1. apr 2011

@olienka12 a to je link na? 😕

cruela
1. apr 2011

@majulcek hej, to je mailova adresa kam mozes poslat fotky, mozes poslat aj viac naraz, do predmetu spravy daj svoj nick a fotky sa nahraju na web..

lili_a_mimi
1. apr 2011

@olienka12 dakujem 😉 ide mi to 😀 budem mat co robit cez vikend... 😎

majulcek
1. apr 2011

@cruela dik 😵

olienka12
1. apr 2011

@majulcek na to co som slubila babam 🙂

barbarka
1. apr 2011

@olienka12 dakujem, uz taham 😉

silvia.t
1. apr 2011

@olienka12 diky mam co citat 🙄

majulcek
2. apr 2011

@olienka12 jaj ja som myslela ze nejaky ohladom fotiek... 😅

cruela
2. apr 2011

@lili_a_mimi nuz, tato zmenena tema je trochu ina ako som si ja myslela,... no, uvidime ci sa daco zadari... ale asi budem ja skor na tie stromy 😉

olienka12
2. apr 2011

ja som skor myslela,ze dalsia tema by bola samostatna ktora by bola o tom rozosmiati