Kuchynský krájač Nicer Dicer Plus - skúsenosti

majusenka77
21. aug 2012

Ahojte, po negatívnych ohlasoch od mnohých ľudí, nedôverujem kvalite výrobkom ponúkaným z teleshopingu, ale niečo podobné by sa mi celkom hodilo, preto sa chcem spýtať, či nemáte s týmto krájačom skúsenosti?

fabant
26. apr 2013

@kornelia ako to je cisto moja sikovnost 😀..viem ze nevojdu az nizsie ale proste obvodovo mi to nejak voslo 😅

maryi
11. máj 2013

Tiež mám a je podľa mňa na nič. Všetko mu treba "predžuť".Uhorky nakrájať na kolieska, rovnako rajčiny. Cibuľa neprejde. Najväčší macher je pri šunke a vajíčkach natvrdo. Vyhodené peniaze

hadka
21. nov 2013

Ahojte. Mam jeden novy,nepouzity. Ak ma niekto zaujem,tak mi napiste do IP

mandragora22
9. feb 2014

@kornelia
@malaanka
@musut
@kristina69 a dalsi a dalsi.... mate ten krajac? chcem sa opytat, ako to funguje? konkretne... potrebujem nieco na zeleninove salaty a to konkretne krajanie na tenke rezanceky, alebo uplne rozdrvenie zeleniny (napr. mrkvy). viete mi prosim napisat, nakolko ste spokojne prave s tymto krajacom a ci to kraja skrz-naskrz vsetku zeleninu? pouzivate ho aj na drvenie zemiakov na halusky alebo placky? dakujem 🙂

kristina69
10. feb 2014

Dobrý deň ! Ano krájač je ešte aktuálny,dá sa použiť na zhotovenie rôznych šalátov,je vhodný na zeleninu ,vajíčka,ovocie atď.Zemiaky a tiež dajú drviť na menšie kúsky,vhodné do zemiakových šalátov. Používam ho 2 rok a naozaj to funguje tak ako sa uvádza TV.Ale ten čo predávam toje nepoužitý,nový v orig .balení.V prípade záujmu Vám ho viem poslať dobierkou.S pozdravom Kristína

zadananana
10. feb 2014

Majusenka ,prosím ťa pošli mi návod v slovenčine na Nicer Dicer . Poslali mi návod v angličtine .Moc ďakujem. Mail: pinkova.lubica@gmail.com