Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
25. mar 2009

bilush ja asi neporadím čo s tým ale u nás je to tiež tak že keď som mixovala tak zjedla oveľa viac ako teraz keď nemixujem a musí žuť, ako keby jej to skôr do mozočku došlo že už dosť. 😲

letu to čierne sa mi páči.

baby otázka: aký ryby dávate tým naším bábätkám, ak nejaké dávate ...

letuskah
25. mar 2009

slavi ja som dala len kusok kapra na vianoce a teraz pangasa ked sme mali, inak nedavame este

bilushka
25. mar 2009

Leni, ani pre mna to nie je ziadna vynimocna prihoda, ale kusok z reality aj od nas z domacnosti 😀 😀 😀

Slavka, ja kapra a pangasa-aj ked ten je zevraj samy bordel, ale mne chuti najviac zo vsetkych ryb, lebo tam nie je citit rybinu ani bahno, ja by som napr. kapra ani nezjedla a mohol by sa mocit aj tyzdne v mlieku, ja tam to bahno stale citim 😝

No tak musim aj ja vytrvat v tom nemixovani, lenze my potom jeme aj hodinu, a to fakt neprehanam, ja si pri tom kym to on pozuje v klude poupratujem cely byt, poumyvam zem, alebo aj navarim...

lenkamt
25. mar 2009

my jeme ryby už dlho, normálne filety alebo pangasa, rybu maju 1x týždenne a veľmi im chutí 🙂

bilushka
25. mar 2009

Letu, ved ryby sa mozu uz davno davat 😉

lejla77
25. mar 2009

bilu:
😀 😀 😀
aspon to mas kedy robit - u nas nehrozi. Stankovi treba asistovat pri vsetkom - upratujem, len ked nie je doma. 😒 Inac len drobnosti - lebo pri nom sa fakt nic neda.

bilushka
25. mar 2009

Lejla, ja sa zase nemozem na neho divat, ako si to prehadzuje v ustach a sysli v licach, musim ist nieco robit radsej!

lejla77
25. mar 2009

Kocky, moja suseda ma maleho rok aj 3 mesiace - a len ho koji - lebo ze on nic ine nechce. Aka vadaska. Tak ho trochu prinutim - ved treba skusat. A to je lekarnicka. 😕 A ani nic nepije ten maly.

lenkamt
25. mar 2009

tak mu mixuj, skús po nejakých dvoch týždňoch pridávať väčšie kúsky, normálne akoby si šla od začiatku, jedenie hodinu asi nebude správny návyk 😖 😉

lejla77
25. mar 2009

bilu:
hm, aspon ze papa 🙂 Mne sa tak paci, ked aj maly Stanko sa tak snazi sam papat - v skolke ho asi nechavaju sameho, lebo aj doma uz pomaly nechce odo mna.

letuskah
25. mar 2009

bilu to aj u nas tak trva ale sak nemame sa kam ponahlat nie 😀
viem ze ryby sa uz mozu davno ale nemam nejak v ryby doveru, je to plne vsetkeho svinstva a ani ja ich moc nejem tak ani malemu nedavam
lejla to je chore uz ved uz len kvoli jeho vyvinu by mal jest ine ako mlieko, potrebuje ine ziviny, no chora je ta zenska a chuda dieta

lenkamt
25. mar 2009

Lejla - 😲 chúďa decko 😠

aha, aká som vadná , ja už viem aj akú budeme mať tortu na dva roky 😀
http://www.peceniehrou.sk/index.php?main_page=p...

akurát že bude ukazovať 2 hodiny 😀

lenkamt
25. mar 2009

a namiesto myšiek budú žaby 😀

mimi.k
25. mar 2009

Ahojte,

ja teraz nemám čas, lebo čakám vzácnu návštevu 😉
Chcem sa len spýtať? Bilushka - máš rada cesnak? Značka: žuvačky pribalím 😀

letuskah
25. mar 2009

jej leni to sa mi paci 😵

slavenas
25. mar 2009

lejla to vážne 😕 že nič iné iba mlieko , to prvý krát počujem a nechápem.

lenka torta je super , a čo ved august je už za dverami 😅

lenkamt
25. mar 2009

no a najlepšie na tom že ju idem piecť ja 😀 tak som zvedavá na konečný výsledok, ale pripravujem sa zodpovedne, od marca 😀

lenkamt
25. mar 2009

idem si zdriemnuť , mám takú slabú hodinku, kým sa nezobudia 😅

letuskah
25. mar 2009

leni ved upecies daku tortu a ten vrch nevyzera byt moc narocny, tot moj laicky pohlad, ja som sa tak minuly rok pripravovala na narodky kubkove a na chlapove narodky som upiekla totalnu prisernost tak som to vzdala 😀

lejla77
25. mar 2009

kocky, ona je uplne vadna - ze ona vie, ze by mal, ale ked jej vsetko vypluva. No chora osoba. 🤐 Inac ten maly je taky omackovy, ci ako by som to napisala - taky mlandravy... nechce ani chodit - nohy sa mu podlamuju. No hruza. A teraz mu zacalo este aj oko zabiehat. Ze sem - tam zje nejakeho milacika - 2 az 3 lyzicky. 😨 NECHAPEM ...

lenka:
krasna torticka 🙂

bilushka
25. mar 2009

Mimi, som si aj myslela, ze ci vsetko nelestis, prosim ta kasli na to, aj tak ti to deti za chvilu do povodneho stavu a mne po vine to bude uz uplne jedno 😀 😀 😀
A cesnak mam rada, hej.
No ale ako sa potom budem bozkavat s Miskom? 😕 😀

bilushka
25. mar 2009

Letu, ze vrch nie je moc narocny, nie si ty nejkaa ujeta? 😲
Inak ta torta je fakt krasny, to je pravda.

Lejla, to ma vobec neprekvapuje, ze je to akurat chalan, co je tak zavisly na kojeni, ale ta matka by s tym mala urcite prestat, ved kojit tak dlho a naplno, to uz musi byt cela vysata...

letuskah
25. mar 2009

bilu asi som 😨 ale fakt to nevyzera tazke, sak z marcipanu porobis tie hodinove rucicky a cisla (kup plastelinu a s matejkom trenujte) a misky alebo inu zver vykrojis a akurat rovny podklad moze byt problem, ale vravim moj laicky pohlad som na to hodila

sak bodaj by nebol mlandravy ked nema co potrebuje, by ju mal pediater poslat kade lahsie a poslat na nu socialku ved to decko musi byt podvyzivene

mimi.k
25. mar 2009

Bilushka, neboj sa, pri Adamkovi nemám šancu leštiť, a s Miškom sa môôôôžeš aj tak, on si určite najskôr napchá ústa a potom sa bude vítať 😀 😀 😀

Torta je super, nákupy ste porobili perfišné... 😉

No a ja si tiež už nie som istá, či chcem tie kiahne... 😅 zatiaľ sme tiež v pohode.

A obed bol mixovaný, som si udelila psychické voľno na dnes, takže zjedol všetko....

mimi.k
25. mar 2009

To s tým kojením by jej mal asi niekto vysvetliť 😕

bilushka
25. mar 2009

Mimi no ked si to ty zobrala z takeho oficialneho konca, tak si idem aj ja rychlo umyt este hlavu 😀

letuskah
25. mar 2009

este toto a idem radsej robit nieco uzitocne 😀
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=4444933

mimi.k
25. mar 2009

Bilushka, že z oficiálneho konca 😀 ale asi áno, lebo ja som si už tiež hlavu umyla 😀 😀 😀

Letuskah, keď si to všetko kúpiš, tak Ťa budeme volať Kitty 😀 😉

letuskah
25. mar 2009

mimi ked si to vsetko kupim tak ma date vyhlasit za nesvojpravnu 😀