Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

maji4
21. apr 2009

bai GRETKA 😵

maji4
21. apr 2009

Letuš super ,že si si oddýchla 😉 😉

letuskah
21. apr 2009

peta ja som minule triedila kubkove babatkovske oblecko co sme viezli k nasim odlozit a tiez som zasla aky bol malinky...

kubko dnes rozpucil v ruke chrobaka 😝 😝 😝 😝 😝 😝

mimi.k
21. apr 2009
letuskah
21. apr 2009

mimi srsi z teba super nalada tak sa tesim 🙂

dandy24
22. apr 2009

ahojte,dllllho som tu nebola a aj sa hanbim 😔 no ako vas citam tak asi ma majka privolala 😉 .kukla som si fotecky ,deticky su krasne a sikovne a podaktore ako citam bez plienok? 😕 a ukecane? to u nas nic moc nove,nejake tie slova ale ked sa chceme naucit nieco nove tak odvrava ze ne.tusim mate dnes stretko no my asi este mesiac mame dost plny program ale potom to uz bude lepsie 😉

lejla77
22. apr 2009

Ahojte,
v tieto krasne dni je tu nejako mrtvo. 😔
Zdravime vsetkych 😉

baileysa
22. apr 2009

Ahojte,
Ja vás len cez mobil čítam,počítac nezapinam,kým nemusím.
Hneď vidno,ze ma lenka pokazený počítač,sme to dnes odhalili,ze jej to nejakí kolaboranti furt kazia,aby nám zakapala táto téma,a ona to tu stale drží,tak si na ňu posvietili.ale pozdravuje vás
My máme dnes bezdetné stretko rk mk,tak sa tesim.

maji4
22. apr 2009

ahojte bai dobre sa zabav na bezdetnom stretku 🙂 🙂 🙂 (to vždy dobre padne) 🙂 😉 😉

Aj som si myslela ,že má Lenka niečo s PC keď sem dnes neprišla 😉

Ale to robí aj to počasie celé dni sme vonku s deckami 😵 😵

Dnes poobede mi zobrala malú von muž a ja som si išla konečne kúpiť niečo na svadbu+ topánky tak som skočila do mesta a kúpila som si super blúzku a dám si nohavice lebo ja a sukňa sa nemáme radi 😅

Dandy jej akurát som ťa spomínala aká náhoda koho ešte spomeniem ,že by Akvabelu ??? 🙂 🙂 tá tu už tiež dlho nebola ...aj mishelin sem chodí pomenej ☹

mima07
22. apr 2009

cauko
ja sa hlasim citram vas stale ale nejako som lemrava na pisanie alebo nemam co velmi pisat
tak teraz zhrniem vsetko dufam ze to nebude slohova praca 😀
sme polochori maly zacal strasne kaslat a strasne sople zo dna na den a k tomu teplota 38,2 tak som nabehla k lekarke a vraj nejaka viroza tak sme dostali lieky na kasel a na sople ten pamy... neviem co zajtra ideme na kontrolu a cvyzera ze je to ok dnes sme boli cely den vonku 😉 najhorsie na tom bolo ze maly aj ked mal vyssiu teplotu lietal tu jak besny nechapem kde bral energiu 😲 ja som sa len utesovala ze mu chuti jest sak cela maminka 😀 😀 😀
co sa tyka nocnikovania ja neviem on to vsetko chape ale tam koncime ☹ ked je pokakany a idem ho prebalit tak mu hovorim ze je pokakany on to zopakujem a opytam sa kam sa chodi kakat a on ukaze na nocnik tak mu poviem ale musis sa pytat a on na to AHA 😠 😀 no co ho mam zabit 😀 😀 a takuto konverzaciu mame pri kazdej pokakanej plienke 😲 no hold sme sikovny na ine veci 😉 napriklad vie vyliezt na plot a dost vysoko 😀 😀 a ked sa mu nedari zliest tak krici HAPA
a sme cely dotlceny som len cakala co mi doktorka povie lebo na jednej strane cela ma modrozelenu modrinu a druhu stranu ma celu krvavu ☹ no co s nim

tak tolko o nas ked sa tu niekto zjavi tak aj zareagujem 🙂

mima07
22. apr 2009

majka a mna si nespomenula ☹ 😀

maji4
22. apr 2009

mima teba som videla na skype že si sa prihlásila tak som vedela ,že prídeš 😅 😅

maji4
22. apr 2009

mima dúfam ,že sa to Alexovi nevráti 😉 a bude zsravučký hlavne teraz keď je tak teplo 😉 a chudiatko s tými modrinami ale neni čudo keď sa už aj na plot vyškriabe 😔

mima07
22. apr 2009

maji mna na skype prihlasi automaticky aj ked idem iba nieco kuknut do pc a teraz idem este vytrhat trocha buriny nez zapnem telku lebo potom sa mi uz nebude chciet a potomspravim kavco a pridem kuknut 😉

maji4
22. apr 2009

mima ved aj mňa ,ale ja ako prvé zapínam klona a potom si idem posvojom 😉 😉

maji4
22. apr 2009

no vidím ,že dnes je streda preto tu nikto nieje 😅 tak sa majte a príjemné stredovanie 😅 😅

letuskah
22. apr 2009

ta prava sa ozvala 😀 😀 😀 😀 😀

slavenas
23. apr 2009

ahojte prvááááááá, tak toto sa už asi opakovať nebude 😉

slavenas
23. apr 2009

ja ža vás prečítam pri káve a teda dlho mi to netrvalo. 😀 nám včera celý deň nešiel internet.

nina87
23. apr 2009

Ahojte,ak niekto chodí na FB a chcelo by sa vám kecať aj tam,tak nás (Levíčatká) nájdete tu:
http://www.facebook.com/topic.php?topic=8364&ui...

bilushka
23. apr 2009

Ahojte baby,
aj u vas sa tak ochladilo?
Aspon som stihla muzovi upiect dva kolace-zajtra k meninam. Inak ma vsetko caka z domacich prac, taka kopa na zehlenie, fuj fuj fuj.

Dandy, stretko bude az buducu stredu, tak neviem, ako velmi mas plny diar, ale budeme radi, ked prides 😉

Peti, aj ten Strkovec niekedy dame po obede, aj keby sa babam nechcelo, tak ja pridem urcite 😉

No a vy ste nas tu vychvalili za bezplienkovanie a ono to ani zdaleka nie je take ruzove, ked je pekne-ako napr. vcera, tak som ho mala cely den-okrem spania bez plienky a kazdu chvilu som mu stahovala gate, ci ide cikat, ale ked su take dni ako dnes, tak mu davam normalne plienku, on cika aj kazdu pol hodinu a to si ho neviem predstavit stale vyzliekat v takej kose a uz vobec neviem, ako to budeme riesit v zime 😕
On sice vela pije a tak si kazdu chvilku nieco pusti, ale asi by mal dlhsie vydrzat bez cikania ako nejakych 40 min., nie? No a kakanie bude este tiez beh na dlhu trat, pokial nema na sebe plienku, tak zadrziava zadrziava a potom sa schova niekam-do skrine, za stolicku a pusti do gati 😠

Lenke skore opravenie kompu a Miminmu Alexovi uplne vyzdravenie prajem.

Mimi, ty len pekne oddychuj a uzivaj si rodinky, mna to caka o dva tyzdne a uz sa tiez hrozitansky tesim.

Meg, to s tym zateplovanim aj mna zaujima, vyzera to tak, ze nas to tiez tento rok neminie.

bilushka
23. apr 2009

Peti, aka je neterka, ako sa im obom dari?
Timka v nemocnici posluchala?

Maly vcera nechcel po obede spat, asi si vsugeroval, ze to uz nepotrebuje, tak som ho nejako extra nenutila, po tretej sme isli von na bicykli a jasne, ze mi po 10 minutach na sedacke zalomil, tak som zastala na lavicke v parku a zlozila ho tam, nech si schrupne a poviem vam demencia ludi je bezbreha, 4 okoloiduci sa ma totiz opytali, ze ci je mrtvy, ked tam tak lezi 😀 😀 😀 😀 😀

S grckanim sa nam zase pohorsilo, tak som ho objednala na gastro, volne mala az 13. maja, som zvedava, co nam povie a ci vobec nieco zistia, normalne sa tam tesim, lebo naivne verim, ze nam pomozu.

A posledna infoska od nas: buduci tyzden nas (mna a maleho) caka cestovanie vlakom, lebo mi vypadla plomba zo zubu, tak idem k nasim si to dat spravit, lebo ma to aj dost boli, je to sice len hodina, ale adrenalin mi stupa uz teraz....a chcem tam ist v stredu, preto som stretkarky chcela poprosit, ci by sme to neprelozili na utorok.
Za pochopenie dakujem. 🙂

meganik
23. apr 2009

ahojte..jej bilu ty si tu? akurat sa tu idem postazovat na to zateplovanie..no tak sme mali vcera prekvapenie v podobe schodze a od pondelka nam idu zateplovat 😠 mam hlavu v smutku, lebo povodne to malo byt az niekedy v juni a oni to takto prelozili, ze sa im uvolnilo miesto, ci co...teraz ani neviem, co budem robit, ako s Natalkou, ci pojdem k nasim - lebo tam teraz najnovsie byva sestra s frajerom a to mi pride, ze by nas tam uz bolo vela...no a co je najhorsie - bude sa vrtat a prerabat zrovna cely maj tj cas, kedy by som sa ja mala za normalnych okolnosti ucit na statnice 😠

no a k stretku...ja mam v utorok skusku, ale kludne sa pekne stretnite aj bez nas..ale hlavne sa pofotte, nech vidime ako deticky narastli 😉

na nas daco lezie, Natalka ma sopliky az po bradu, ani nestihame odsavat a aj trochu teplotu, tak cakam co z toho bude, snad to budu len zuby 😒

tak pekny den

maji4
23. apr 2009

Ahojte tak to tu vyzerá ako víkend až 6 príspevkov ☹

My sme dnes boli cvičiť a ja som tak vymrzla ,že keď sme prišli domou som sa nevedela zohriať ☹ dúfam ,že z toho nič nebude .....Lilianku som dobre obliekla a na seba som zabudla 😒

Meg ved chod k mame a môžeš sa aspoň v kludne učiť, možno ti sestra trošku pomôže a možno aj budúci švagor , potom sa niečomu priučia a čoskoro bude svadba a pôjdeš sa svadbiť 😅 😅

Biluš to čo aký dementi sa pri vás zastavovali 😠 😠 😠

Biluš to grcanie trvá ešte stále???som si myslela ,že to je už dávno zabudnuté ☹ počuj a nieje on na niečo alergický??boli ste niekde???
Biluš neboj cestu vlakom zvládnete a ešte sa vám to aj zapáči a nebude chcieť nijak inak cestivať 😉 😉

slavenas
23. apr 2009

bilu aj tu je strašná kosa, boli sme vonku a normálne sme ani dlho nevydržali lebo mi bola dosť zima , podobne ako majka malú som naobliekala a na seba som nejako zabudla. 😒
a to Vážne s tými okoloidúcimi, to čo ich pre boha napadlo ? 😕

meg držím palce na skúšku, baby ktoré študujete ja Vás normálne obdivujem že sa popri dieťati a domácnosti stíhate učiť ja fakt neviem ako by som to zvládla. 😔

musím pochváliť svoje dieťa zdá sa mi že sa začína pomaly rozkecávať tak sa vytešujem . 🙂

baileysa
24. apr 2009

ahojte,

len som dobehla bilushkovi zablahozelat 😉

a utekam na hudobku, tak vam prajem krasny den 🙂

letuskah
24. apr 2009

ahojte
maji mas verejne pokarhanie 😠 😠 😠 sme sa mohli aspon na 10 min stretnut 😠 😠 😠

bilu to je dobre ze ci je mrtvy, to museli byt riadni dementi

meg no to zateplovanie a ucenie sa zaroven ti nezavidim ale podla mna chod ku vasim, myslim ze to je dolezitejsie ako sestrin frajer a aspon sa priucia ako napisala Majka a mozno prave naopak ziadna svadba nebude 😀 😀 😀

ja som tiez vcera skoro zmrzla, sme boli v meste a ja som sa drglovala, ja inak uz treti den chodin doma v dvoch pulovroch co mi je stale zima a na noc sa zabalim do deky a paplonu. ani vonku sa neviem zohriat ked je teplo, tesim sa ked budu horucavy lebo vtedy mame v byte znesutelnu teplotu

a moje dietko prijalo do svojho detskeho slovnika slovo debili a blbosti, odteraz zatvaram hubbu a nepoviem nic, jedno ma odo mna a jedno od muza. on vsetko ale ozaj vsetko opakuje a potom vonku kadekomu rozprava....

no a vcera v meste som kupila Kubkovi tricko s kratkym rukavom v tescu s levom 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 sa tesim tesim 😵 😵

letuskah
24. apr 2009

este by som chcela od vas dve rady:
1. chcem kupit kubkovi topanky do piesku a k nasim do zahrady, dake lacnejsie ale netusim kde aj v rene pytaju 35 eur za detske topky

2. konkretne vzyvam Retaux ale aj ine pekarky a odpovede ziadam do dnes poobedia a to nejaky osvedceny recept na tortovy korpus. totiz otec ma v nedelu narodky a ja som si zase vymyslela ze mu upeciem tortu a pri vsetkych receptoch co mam, odskusane aj neodskusane, mi ten korpus bud nenarastie alebo po vybrati z truby splasne ☹

letuskah
24. apr 2009

a este aby ma nebolo malo tak to stretko moze but kludne aj v utorok aj v stredu, ja sa mozem pokojne stretnut aj 7 krat do tyzdna

lejla77
24. apr 2009

Ahojte 🙂

No, my sme boli dnes na kontrole u dr., tak v pondelok mozeme ist do jasli. 😎 Len to zasa bude revu po 2 tyzdnoch. 😖

letuskah:
ja som malemu kupila v Daichmane na 2 lepaky topky za 13 EUR. Bobbi shoes - su super. 😵