Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
30. apr 2009

Ahojte baby, asi tu nikto nebude, ale neva

ako sa máte, čo je tu nové

ja samozrejme nič nestíham, malá chce byť stále vonku, takže sa k PC dostanem len zriedka,
a večer už pomaly odpadnem od unavy aj s malou

ale mam jednu dobrú správu synačika mi prijali na školu 😎 😵 , sa vytešujem, zasa mám o jednu strosť menej

máme predĺžený vikend, čo budete robkať, my asi doma lebo mm bude v práci 😠 , nuž čo narobím

maji4
30. apr 2009

jej ahoj Nika na teba som práve dnes myslela ,že si sa tu už dávno neukázala....dúfam ,že teraz sa ukážeš častejšie chýbaš nám 😉 😉

Gratulujem k prijatiu na školu 🙂 😉 😉 teším sa s tebou 😉 😉 a kam vlastne sa hlásil??

My ideme zajtra k mojej sesternici grilovať tak sa už neviem dočkať ako sa zasa Lilianak u nich vybehá a vyjaší 😵 😵 ...aj sme chceli isť na to nábrežie Dunaja pri sede Janka Krála sú tam všeliaké akcie , koncerty.........ale všade bude kopec ľudí ...tak sme prijali pozvanie na grilovačku 😵 😵

nika07
30. apr 2009

čauko Maji,

ide na dopravnú školu 😉

aj my sme mali na pláne grilovať, ale asi z toho nič nebude, tak možno nabudúce, ved sezona sa ešte len začína 😀

u nás dne stavali Máj, ale sa mi tam nechcelo ísť, lebo tu strašne fučalo 😠

lenkamt
1. máj 2009

asi tak za 44min bude Verča na svete 😀 3240g a 51cm 😀 nieže by tých kilov mala po 9rokoch viac 😀

mishelin
1. máj 2009

lenka veronika vsetucko naj naj naj k narodeninkam,nech sa jej dari v skole,nech je zdrava,nech vam robi samu radost 🙂 fiiiha na dievku bola teda poriadne velka 😀 😉

katika1
1. máj 2009

čaute ženy... Veronika želáme všetko naj naj naj a posielame jej cmuka, teda hlavne Riško 😀
babyyy.. nejdete niektorá do zoo v Ba tento víkeńd? Chceli by sme niekam vypadnúť, ale nevieme kam 🙂 nnie je nejaká stránka, že kde sú aké akcie? 🙂

nika07
1. máj 2009

Čaute baby,

Verče prajeme aj my všetko naj, naj, naj k narodkám, krásny dátum

😉

máme krásny deň, ale tu zasa strašne fúka, takže asi nás tu nebude veľa, možno večer, ked bude hokej, tak papa

maji4
1. máj 2009

Ahojte tak mi noc v celku Ok akurát na to ,že o 12.30 sa zobudila zo strašným plačom a kričala mama domkou...a stále dokola nedala sa nikjako ukludniť a ž ked som jej po polhodinovom nevysvetliteľným palčom sľúbila ,že jej donesiem havka , a keď som jej ho dala tak zaspala v objatí s plišákom 😲 čo som samozrejme tomu nechápala lebo ona ešte nikdy nespala s hračkou...ona žiadnu hračku do postieľky proste nechcela a dnes na obed keď zaspávala tak tiež mi kričala aby som ejj doniesla havka 😲 a zaspala 😲 😲

Veronika prajeme všetko naj, naj, najlepšie hlavne vela zdravia a aby maminku poslúchala a začala viacej papať 😉

A už sa teším ,že sa zobudí a pôjdeme von 😉 (viete prečo som to sem napísala 😉 lebo ešte spí 😲 to má rekord tento mesiac ...zatial hodinu 15. 😵

lenkamt
1. máj 2009

baby dík, ste zlaté 😵 😵 😵

idem pridať fotky 😉

letuskah
1. máj 2009

ahojte
leni pripajame sa k narodeninovym a porodnym gratulaciam, nech sa vam spolu len dobre zije, nech s Veronikou nesibe puberta ne vsetky strany a nech je stastna 😵 😵 😵

ja som dnes mala poobede off, bola som s kamoskou na Flore, pobehali sme vsetky stanky, nakupili par kvetiniek, no dobre nam bolo 😵

a muz vecer vytiahol po sto rokoch gitaru a Kubkovi sa to velmi pacilo, skakal okolo neho a tukal mu do strun, no stastny ako slniecko na maxi hnoji 😵 😵 a doobedu sa objimali s Danielkou a jasili sa, strasne boli zlati 😵

uzivajte si vikend, my tradicne kysneme doma ale uz to neriesim, uz som si zvykla ze ak chcem niekam s Kubkom ist na vylet tak sama...

papa a Leni peknu oslavu ak oslavujete 🙂

zuzana76
autor
1. máj 2009

ahojteeee

lenka videla som fotky, krasna torta a Veronike prajem vsetko najlepsie, hlavne vela vela zdravia, dobre znamky v skole, nech sa jej splnia jej sny a nech ju maju vsetci radi 🙂

Nika, gratulujem synatorovi k prijatiu na skolu a nech sa mu dari

ja definitivne odstavujem , kvoli liekom, endokrinolog mi dal take lieky, co sa jedna zlozka dostava do mlieka, vraj mozem kojit, ale potrebovali by potom kontrolovat aj patkovu krv, tak som sa rozhodla,ze odstavim, uz druhu noc dostal len 1x prso, aj to len kvoli mojim bolestivo napnutym prsiam, tuto noc chcem vydrzat nedat uplne
cez den nedostava mlieko uz vobec

zuzana76
autor
1. máj 2009

dufam,ze takto o rok, sem budem pisat aj ja nieco podobne Leni ako ty, ze 3240 g a 51 cm 😀 😀

zuzana76
autor
1. máj 2009

mala som blaznivy sen

ze muz mi nukal jeho auto, ked som doma, nech si vybavim nakupy a tak,ze nech nevlacim vsetko na kociku, ze s patkom potrebujeme a tak a viete co som mu ja na to povedala? Ze ja budem len na patkovej motorke jazdit, ze to je tak pre mna 😀

zuzana76
autor
1. máj 2009

Mish a tebe zelam, nech je ti uz lepsie 😒 , nech mas pohodovejsie tehotenstvo

adulak
1. máj 2009

caute zeny 🙂
tak zas po dlhoooom case sa ozyvam 😅 a hlasim, ze stale som 2v1 😖 uz som z toho riadne na nervy, lebo odkedy som sa vratila z nemocky, tak sa mi brutal zvysil tlak, takze chodim po doktoroch jak blba 😖 esteze tehule beru prednostne, lebo s tym brusiskom sediet pol dna u doktora si neviem ani predstavit

inak deticky ake sikulky su. nasa ameli sa nechce pytat. hlavne, ze vzdy zahlasi, ze kaka alebo cika do plienky. a ked sa jej spytam ci ide na zachodik, tak samozrejme ee 😔 ale ukecana je nehorazne. uz vie pouzit aj slovo do prdele 😀 s mm si musime davat riadne pozor co opvieme, lebo ta nasa slecna vsetko opakuje 🙂

adulak
1. máj 2009

a som zabudla...este ani meno pre babo nemame vybrate 😅 😔 😅 sa normalne hanbim...ale ked stale neni kedy a vzdy su ine veci prednejsie. musime vybrat aj take aj take pre istotu 🙄 sa mi do toho vobec nechce 🙄

lenkamt
2. máj 2009

ahojte 🙂

ja som dnes sama s dvojičkami, chlap zobral Verču na výstavu modelov do Kopřivnice 😅 som zvedavá či sa jej bude páčiť, inak v tichu domácnosti krpčeky spali do 7.25 takže to ich včasné budenie je spôsobené naším pohybom v byte 😝

Zuzi - áno presne za rok očakávam správu o Olívii že 3440g a 50cm 😀 s odstavovaním prajem veľa zdaru 😉

Adulak - moja , ty sa držkaj za dva týždne stihneš vymyslieť krásne mená, chlapček by mohol byť Adamko a dievčatko Annicka alebo Anrejka, alebo Anitka 😀 toť moje návrhy 😀

a u nás je po dlhej dobe hnusné, zamračené a fučí vietor, takže volíme pohodové babské dopoludne 😅 poobede hráme s čechmi tak som zvedavá 😅

pekný deň 🙂

meganik
2. máj 2009

ahojte...len som v rychlosti prisla dodatocne zazelat Veronike vsetko najlepsie k jej krasnym narodeninam, zelame hlavne vela radosti v zivote 😉 torta bola krasna a fotky su super, Veronika sa na teba velmi podoba Leni 😉

letu my tiez furt kysneme doma, aj by sme dakde vyrazili ale Natalka neznasa vela ludi okolo seba, aj ked ideme niekde do obchodu a je tam plno, tak spusti krik a musime ist von, takze hoci by sme aj vcera chceli ist na majales radsej sme boli len tu vonku, lebo aj tak by sme sa z tade museli zdekovat..do zoo sa tiez chystame niekedy cez tyzden doobeda, ked tam bude menej ludi 😎

nocnikovanie mame este stale uspesne, dokonca aj kakame do serblika...tak sa nenormalne vytesujem, ze to na Natalku prislo tak zo dna na den, ze sa sama pyta, ze ju to bavi - no az netypicke na moje dieta, ze je take sikovne..vcera sme boli dokonca doma aj bez plienky, pocikala sa nam 1x a aj to bola zapozerana do rozpravky, asi budeme musiet nosit serblik vsade so sebou, lebo aj u mm v robote sa chuda pytala piskat, ale sme serblik zabudli doma a az plakala, ked som jej povedala, ze musi pisat do plienky 😔

adulak tak ty si este furt kinderko, to nic..neboj babo sa vypyta na svet v prenho spravny cas, tak hlavne ze by bolo vsetko ok...no a meno este urcite stihnete vybrat 😉

no a zateplovanie zatial v pohode, vcera sme dokonca spali cela rodinka poobede 4 hodiny a vobec nam nevadilo vrtanie, ale je pravda ze vrtali na druhej strane domu, inak su ujovia nenormalny pracanti, robia cele dni a ide im to velmi rychlo, ved je ich tu asi aj 30, tak sa vytesujem, ze to bude rychlo za nami

tak pekny vikendik vam zelam - ideme von

letuskah
2. máj 2009

ahojte
meg no nakoniec to zateplovanie prejde ani nebudeme vediet ako, ale myslim ze ste vycviceny od suseda tak nejake vrtanie vas nerozhadze... ale dufamz e to bude take prijemne az do konca

adulak to chodenie po doktoroch ti nezavidim, mna si hned nechali v nemocke kvoli tlaku 😖 ale aspon som to mala vsetko na jednom mieste 😀 drzime palceky nech sa vam to prijemne krati a nech ste v pohode vsetci 🙂 a odsuhlasujem mena navrhnute Lenkou teda Adamko a Anna sa mi pacia 😵 😵 😵 😵 😵

zuzi tak mas aspon dovod pri odstavovani vydrzat, drzime palce nech je to bezbolestne a sen s motorkou je skvely, viem si predstavit ze by som toto muzovi povedala aj v realite keby mi nahodou nukal auto, ale to nehrozi 😀 😀 😀

bola som uz kadernicky doobeda takze zase vyzeram ako clovek, este si zafarbim vlasy (frabu mam uz dva mesiace kupenu) a budem hviezda 😀

meg ak by ste sli do zoo cez tyzden ja by som sa rada pridala ak by nevadilo, samej sa mi nechce ale by som zasla s kubkom niekedy

maji4
2. máj 2009

Ahojte tak včerajšia grilovačka bola uplne super lilianka sa unavila, vyčmudela ,ubehala.....proste bola tak unavená .že ako lahla tak zaspala 😵 😵

Dnes sme boli celé doobedie aj poobedie vonku samé dve, lebo môj muž bol v robote a keď prišiel tak si išiel lahnúť ved ani sa mu nečudujem včera prišiel domou o 2 ráno a o 5 už vstával do práce bol kukať hokej+ bol na rozlúčke zo slobodou tomu čo ideme budúci víkend na svadbu 😉
Mna rozlúčka s nevestou čaká vo štvrtok ale asi tam nepôjdem ...uvidím.sa mi nechce a keď si predstavím ,že potom ešte fungovať na druhý den...a potom ďalší den zasa svadba no nechce sa mi.. 😔

Baby do zoo sa pridávam aj ja už muža lámem asi mesiac a jemu sa nechce...a nechce... 😒

Meg super že zatial to zateplovanie tak ľahko a rýchlo prebieha 😉 😉

Adulák hlavne sa opatruj a keď sa dá tak oddychuj lebo keď sa bábo narodí zasa si nejaký ten čas neoddýchneš a Amelia je už väčšia hádam to pochopí keď si budeš chcieť trošku lahnúť a bude sa aj sama hrať 😉 😉

lenka čakám ako sa Veronike páčilo???? 😔

Lenka a torta no supeeeeeeeeeeeeeeeeeer aj mne takú urobíš??? 😵 ako si tam dostala ten obrázok??
A ako rodinka na fotke ste všetci super 🙂

meg hádam si to s tým nočníkom už Natálka nerozmyslí a bude to ďalej pokračovať už bez nehody 😵 😵 šikovnica je tá tvoja Natali 😵 😵 😵

meganik
2. máj 2009

no jejda mam hlavu v smutku z toho hokeja, hrali fakt hrozne, ale aj mi je tych nasich hokejistov luto, lebo na nich z kazdej strany vsetci kydaju 😖

letu, maji..super budeme parta v zoo 😉 dufam, ze vam nebude prekazat, ze pojde aj mm...asi to ale budeme musiet zatial odlozit, lebo hlasia na nic pocasie na cely buduci tyzden 🙄

majka tak tajne dufam, ze si to uz Natalka so serblikom nerozmysli...inak my sme jej kupili aj tu knizku o nocnikovani, mne ju poradila kamoska z ihriska a mozem ju len odporucit, Natalka ked povie, ze ide pis-pis, tak uteka po knizku, sadne si na serblik a listuje si a komentuje obrazky v knizke o nocniku 🙂

meganik
2. máj 2009

maji a sak sa nemusis na rozlucke zrubat 😀 sak na chvilku si sa mohla ist odreagovat hm..no ale ved ty sama vies co ti najlepsie vyhovuje...ja tiez nerada ponocujem, lebo potom vacsinou na druhy den len vymyslam kde a ako by som si oddychla 🤐

letuskah
2. máj 2009

maji na rozlucku chod, dobre ti to padne a ako pise meg nemusis sa zrubat 😀

meg jasne ze nam tvoj MM nebude vadit aspon spoznam cloveka o ktorom tak pekne vzdy pises 😵 inak ja sa chystam zajtra k nasim na tyzden takze stretkovat budem az ten dalsi, ale to s tym pocasim si ma nepotesila ale zase u nasich skor kubka zabavim vnutri ako tu, tu to ma uz vsetko okukane

ja som rozlucku nemala ale som ani nemala s kym oslavovat a ani mi to nejak nechyba 😎

tak majte sa tu cez tyzden pekne, nech sa vase deti pekne pytaju na nocnik a posluchaju a su zdrave atd atd

a speci pre Mishelin nech sa ti polepsi konecne!!!

meganik
2. máj 2009

letu..no tak si pekne oddychni u vasich 😉

oki tak stretko dame az ten dalsi tyzden, ja budem teraz tiez pendlovat do petrzky a spat, lebo to tak vyzera, ze od pondelka uz zacnu privrtavat tie polystyreny na nasej strane a to nemusim byt fakt doma

som zvedava na Petu..ako flamuju, Peti dufam, ze sa pochvalis aj nejakymi fotkami

no nic idem do sprchy, caute

maji4
2. máj 2009

meg aj ja som práve kukala počasie nehlási pekne takže tiež to asi preložíme o 2 týždne, už teraz sa teším 😉 a samozrejme ,že nám tvoj manžel nebude vadiť 😉 😉

let tak si oddýchni a uži si volné chvíle 😉 😉

let ja som mal rozlúčky 2 a bolo fakt super 😉 😉

no a ako by to bolo keby som sa nezrúbala 😀 😀

zuzana76
autor
2. máj 2009

ahojteee

tak patko celu noc krasne vydrzal, klop klop, zaspal o 20.00 vcera a zobudil sa az o 5.45. dali mse mu sunar, ze hadam este zaspi, ale vstal a isiel sa hrat, ale o 7.30 bol uz zase unavenay, tak som zarobila trochu sunaru a zaspal a tak sme cela family spali az do 11.00

ja som mala strasne napnute prsia, hrozne a uz aj teplota isla na mna, tak som musela odstriekat, lahsie sa mi rucne odstriekava ako odsava, zaviazala som sa elastickym obvazom , dnes som vypila len 0,5 litra tekutin, mam aj lieky na zastavenie laktacie, ale vraj po nich byva starsne zle, tak zatial slkusim, len takto bez nasadenia liekov zastavit laktaciu. Maly je uz uzrozumeny, ze mliecko je pokazene a nie je.

zuzana76
autor
2. máj 2009

adulak, tebe zelam nech to este par dni, alebo tyzdnov vydrzis, a hlavne stastny a rychly porod a zdrave nadherne babetko 😵

maji4
2. máj 2009

Zuzi tak to sa teším ,že prvá noc a celý deň bol celkom bezproblémový 😉 😵 😵 Držte sa aj naďalej 😉 😉

zuzana76
autor
2. máj 2009

maji, dakujem, aj ty si mala hrozne navrete prsia, ked si odstavovala? ci ako? lebo teraz sa obavam zapalu, nechcem dostat zapal

maji4
2. máj 2009

Zuzi Lilianka sa odstavila sama cez den už prestala celkom tak som jej dávala len večer a už ani večer potom nechcela takže mne odišlo mlieko samé , ale aj tak ja som nikdy extra mlieka nemala....ja som si nikdy nemusela odsávať kôli plnosti prs ...
Neviem ja ti v tomto nepomôžem to skôr biluš 😉
Ale aj tak sa drž 😉 😉