Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

nika07
18. máj 2009

Ahojte,

lenka gratulujem k výsledkom, je to strášne dobrý pocit, ked vieme že naše rtolesti sú zdravučké 😉

my sme sa ešte nedohodli na tohtoročnej dovolenke, ale asi to vyhraju Tatry, mne sa k moru moc nechce, ja už som taká opálená ako keby som sa už vrátila od mora 😠 😎 😀

baileysa
18. máj 2009

nika 😠 provokujes s bronzom 😕 😠 😀 😀 😀 my tu medzi kopcami musime chodit k moru 😀

leni, tak som sa konecne dopracovala k tvojmu vystupeniu v tv, vsak tam vyzeras este mladsie ako naozaj, to co??? 😨
inak ako sa na seba kukas v tv? ja ked som sa teraz videla, tak som hroko zaplakala 🙄

mimi.k
18. máj 2009

Baily, tak my sme nakoniec kúpili tieto.
http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5341863
Ale v normálnom športe a ako nové stáli 11 EUR. Môjmu mm sa tie crocsy nejako nepozdávali...akože on sa k takýmto veciam veľmi nevyjadruje, ale tieto chcel kúpiť určite, a že tie crocs ak chcem, že mám tiež, ale toľko nám toho až netreba 😉.

baileysa
18. máj 2009

aj ja chcem taketo ale v ruzovom, a este som videla, take ze je v strede taka velka "lepka", ze to je novy model, tak neviem, ktore su lepsie 😕

mimi.k
18. máj 2009

A je to náhodička s tými dovolenkami. Ktovie, koho tam ešte stretnete/stretneme/ okrem uja a tety 😀 😉

mimi.k
18. máj 2009

Aj tie ružové tam mali za takú istú cenu...s tou veľkou lepkou sú drahšie. Ale v modrom som ich videla len v jednom obchode, tak som to neriešila....a Adamko zhíkol pri týchto, tak to bolo jasné 😀

baileysa
18. máj 2009

inak aj ja som zvedava, ze to isto bude viac takych nahodiciek, ze kto s nami poleti lietadlom 😀 aj ked tam mozno nebudeme spolu... ale vy vlastne tiez, uz sa tesiiiiiim 🙂

mimi.k
18. máj 2009

Baily, ak chceš s tou veľkou lepkou, tak sa oplatia cez net. Tie s dvoma zasa v obchode. 😉

baileysa
18. máj 2009

vidis, tak to musim ist nakupovat s malou, nech si vyberie sama, kto to ma za nu furt riesit 😀

baileysa
18. máj 2009

myslis, ze by som este stihla cez net? ja sa bojim, ze nahoda je blbec a zrovna toto mi nedojde nacas, a navyse by som to chcela vyskusat 😒

mimi.k
18. máj 2009

hm...asi by som to už kúpila v obchode, lebo je to už naozaj málo času. Jedine ak by Ti dotyčná sľúbila, že to stihne a aj to dodržala 🤐

baileysa
18. máj 2009

nooo presne, asi si usetrim nervy a kupim v obchode, snad ich zozeniem, este chceme stihnut aj polsko, tak sa na to spolieham 😅
nakoniec budem nakupovat cestou na letisko 🤐

ANKETA:
aky opalovaci pripravok k moru pre deti???

ja chcem asi sprej, ale neviem znacku 😨 😅

baileysa
18. máj 2009

idem kuk profesionalov na joj 😉

mimi.k
18. máj 2009

Ja mám ešte z minulého roka Eucerin 40 mlieko a ešte je ok, som to pozerala, tak domíňame to.
Min. rok som s tým bola spokojná. 😉

A ešte si sa pýtala, čo vezmeme na dovču, tak ja asi kúpim aj bezlaktózové mlieko, aj by začal hnačkovať. Toho sa ja bojím. Inak štandard - celá Adamkova lekárnička a tak... 🙂 hlavne nech sme všetci zdraví, lebo dovi dopo...

mimi.k
18. máj 2009

Idem aj ja, dobrú noc. 😉

adulik23
18. máj 2009

ahojte.
som sem nakukla a vidim, ze rozoberate dovolenky. 🙂
mimi - my asi tiez pojdeme do turecka, ale skor ako vy. 🙂 lenze muz nevie, kedy dostane volno tak ideme total last minute. 😀

baily - ak sa este vratis - my sme mali vlani biodermu 50 a aj tento rok mu ju kupim. je uuuuuuuuuuplne super. 😎

baileysa
18. máj 2009

aha, bezlaktozove mlieko si pisem, to je dobry napad 😉

ja chcem este kupit ten dettol, co reklamuju na odreniny, zaklad na hnacku, proti bolesti, nasi my slubili aj atb, a pamycon, beriem este na kasel, kvapky a masticky do oka, fenistil...

nika07
18. máj 2009

baileysa veľmi dobrý je Daylong Kids, má veľli vysoký faktor, myslím že 50

baileysa
18. máj 2009

ada, aj ja rozmyslam tu biodermu...
idete este skor ako mimi??? lenka, ide az po nich, tak to mame normalne, levicatka tour 😀

baileysa
18. máj 2009

nika, dik, za tip, presne dakych 50 potrebujeme 🙂

adulik23
18. máj 2009

toto:
http://www.mojalekaren.sk/bioderma-photoderm-ki...
inac daylong vraj znasa 95% deti a akurat moj miso sa z neho vlani vyhadzal. 😕 ja netusim, po kom to decko je take fajnove. 😅

u nas to vyzera na ten tyzden, co zacina 15.6.

adulik23
18. máj 2009

a tiez mame lepkove adidasky. 😎

lenka - super, ze vsetko dobre dopadlo. teraz by to chcelo panaka. 😉

nika07
18. máj 2009

Adi kde sa flákaš 😀

nika07
18. máj 2009

baby my chceme ísť na dovču do Tatier, neviete o nejakom solídnom ubytovaní, ale aj so stravou

lenkamt
19. máj 2009

čafte 🙂

Nika, jedna žienka z dvojičkova boli tu a páčilo sa im: http://www.hotelamalia.webex.sk/index.php?ids=13

Adulik - panák bude v piatok s konikárkami z martina a v sobotu s čerstvou ing a kámoškami 😀

Bailey - vám sa to riadne kráti, toto preddovolenkové nakupovacie neznášam, ja potrebujem ešte lekárničku, krémy, sebe šľapky a verči plátenky a sandále 😝 no a dvojkám idem objednať z bessu pirátky s menami, aj keď pochybujem že ich znesú na hlave 😝 som zvedavá ako to budeme riešiť 😅

tiež rozmýšľam o tom spreji z biodermy, mne sa daylong moc neosvedčil - tiež sa verča vyhádzala, ale mne kožná povedala že to je vysokým faktorom, že napriek tomu aká je jej stačí okolo 20 😕 a byť v tieni 😅

a poprosím zoznam lekárničky, ja zvyknem proti teplote, atb, smecta, do uší, do očí, do nosa, diazepam, fenistil, beriem aj na gel na zuby, a už neviem 😀

no a stále neviem čo so stravou, lebo klasika mlieko teda neberiem 😀 asi už budú veľkáčky fungovať na normálnej strave bez mlieka 😅

lenkamt
19. máj 2009

a mám problém:

cikať keď ich dám na šerblík tak cikajú / pýtanie neriešim - čakám 😅 ale kakajú zásadne do plienky, akokeby mali blok vykakať sa inam - začalo ma to trápiť lebo sesternicin malý má 4roky a tiež mu musia vždy na kakanie dať plienku 😕 🤐 tak neviem čo robiť.
vždy kakávajú tak 3x denne, v sobotu som sa naštvala a strážila ich, normálne stále nechceli, Lenke sa potom podarilo 1x do záchoda a Lucka sa nakoniec večer "presrala" do plienky 😝 😅

ja ich asi po dovolenke nechám chodiť s holým zadkom a budem sledovať kde čo robia - no tak im dám šerbeľ na miesto kde im to ide 😀 a snáď to pôjde 😀

feeeeeeeeeeest problééééééééééémy 😀

retaux
19. máj 2009

Ahojte!
Lenka: najskôr gratulujem k výsledkom. Určite sa nesmierne tešíš 😉 A chcem sa ťa opýtať, aké číslo si kúpila tých crocs? Lebo u nás majú tiež nádherné, čisto biele za 3 eurá, ale najmenšie číslo je až 24 a my ešte stále nosíme 20. Ja som jej tie 24 aj skúšala, lebo sa mi zdali veľmi malé a má tam len kúsoček voľného, ale neviem, či v tom bude vedieť chodiť 😒

Baily: tak si uži voľný týždeň 😉 My sme tiež s Luckou stále u našich v záhrade. A včera sme sa už aj riadne natlačili jahôdkami. Mňam-mňam. 🙂

lenkamt
19. máj 2009

Ret - my máme 23 a sú nám dobré 😉

naše jahody nechceli 😅

a čítala som podrobnejšie dozadu, lebo pijem kávu - Bailey - zaplakala som nad sebou ako vyzerám v tv, neviem čo chválite, však som tam hrozná 😝 😀

pridala som fotky 🙂

lenkamt
19. máj 2009

ja som sa inak v obchode dohodla, že keby boli zlé, alebo ich nechceli tak ich prídem vymeniť do 3dní za niečo iné 🙂 ale chceli ich 😀

ja mám navarené, idem dnes len žehliť a vyleštiť kúpelku - aký krásny deň 😀

Ivka šla zase do nitry na výstavu 😠 a zase ma nezobrali 😠 stále jej vravím aby v rámci randenia zobrali deti do mcdonaldu v za, alebo niečo podobné a oni stále nič 😠 😀 však nech ho učí na deti, či nie? 😀