Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
19. máj 2009

mimi podla mna mozes

bai ano sprav cestoviny, aj ja som robila 😀

letuskah
19. máj 2009

bilush ale ked vam ju slubi tak ju ma aj vybavit takze riesenie ked nemaju pojdu kupit je podla mna spravne, nech sa zariadia ked nataraju blbiny...

mimi.k
19. máj 2009

Bilushka, no ja ju trepať určite nebudem a teraz budem podporovať ich boj, lebo Adamko inak ako v postieľke nevie spať... 😅
Kanvicu už vyváram, tak vám dám vedieť, či to máte skúšať aj doma alebo radšej nie 😀

letuskah
19. máj 2009

mimi keby daco zlozime sa ti na novu kedze sme ta v tom podporili 😀

bilushka
19. máj 2009

Mimi, to tu novu vyvaras?
A to kolko vody zohreje, ze bola taka lacna?

Vidim uz dovolenku: najskor bordel na recepcii, kde mame postielku, potom Mimikovci vyhodia poistky v celom hoteli s ich super lacnou kanvicou 😀 😀 😀 😀 😀

letuskah
19. máj 2009

bilu este nie je iste ci bude mat cim vyhodit poistky 😎

mimi.k
19. máj 2009

Takže...jablčný ocot funguje, nová kanvica vyvarená... 😀
Bilushka, je na liter vody a mm pozeral aj parametre, aby sme nevyhodili hotelové poistky. Ale je to kvalitka, normálne má nerezové dno, žiadne špirálky 😀

bilushka
19. máj 2009

Fiiiiiha, tak to super cena za 10 euracov 😀

mimi.k
19. máj 2009

A ešte sme sa rozhodovali medzi dvoma značkami...viete ktorá nakoniec vyhrala?...mm rozhodol, že keď nám funguje auto, bude aj kanvica značky Hyundai 😀 😀 😀

baileysa
19. máj 2009

bilush 😀 😀 😀 😀 ten opis dovolenky nema chybu, 😀 😀 😀

ukecali ste ma cestoviny, len neviem, co na to tasler, lebo ten si cestoviny robi vtedy, ked odmietnem navarit 😅

mima07
19. máj 2009

😀 baily tak pockaj na taslera 😀 😀

letuskah
19. máj 2009

mimi super 🙂

keby mal niekto zaujem o to tricko, tu je https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

bilushka
19. máj 2009

Bailey, ved mas volny tyzden, chudak urcite caka, co mu za menu pripravis 😀
Ja nemam doma vobec nic, na co by som mala chut, tak som taka hladnaaaa 😝

Akoze kanvica znacky Hyundai nema chybu 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Druha znacka bola predpokladam ze Ferrari 😀 😀 😀 😀

bilushka
19. máj 2009

Letu, my to tricko uz doma mame a moj sa z toho nevyhadzuje...

letuskah
19. máj 2009

ja som si bola doobeda kupit horalky takze nemastne neslane cestoviny som doplnila dvoma vyzivnymi a hodnotnymi horalkami a jak mi je dobre 😵

letuskah
19. máj 2009

bilush viem si vtedy pisala, on sa vyhadzuje a brutalne, furt sa skrabal ked ho mal na sebe 😝 ale on je taky jak jeho otec, ten aj pyzamo nosi naopak lebo ho deru svy 😕

bilushka
19. máj 2009

Mimi, plienky si beries, ci kupis tam?

letuskah
19. máj 2009

nechajte si zistit ci tam take plienky dostat ake chcete aby ste neboli prekvapene... pre istotu

bilushka
19. máj 2009

Vsetky co aj tu tam maju, aj Pampersky, aj Huggies a ostatne si uz nepamatam.

letuskah
19. máj 2009

tak potom nenoste, len to co budete prvy den a na cestu poterbovat, sak batoziny aj tak budete mat viac nez dost

baileysa
19. máj 2009

tak idem robit salat s cestovinou a krabimi tycinkami, tak ako mam robit tie krabie tycinky, prosim??? len obliat horucou vodou, ci ako to bolo? viem, ze sa nesmu varit, teda rozvarit, daco sa mi mari ze na 3 minuty do horucej vody?? 😕

mima, to uz by mi asi nepreslo 😀 dnes ma tazky den, tak to by asi nerozchodil, hlavne ked ho od vcera umaram otazkou, ze na co ma chut... navyse teraz on jedava zdravo 🤐 takze ziadne maso pomaly a proste vselijake vymyslance 🤐

letush, to tricko je pekne, len pre dievca asi tmave, viac sa mi hodi pre chlapca... inak ja som kedysi nechapala, ked niekto, ze ho svrbia svy, ale uz aj mna svrbia 😕

bilushka
19. máj 2009

Bailey, pozdravujem Taslera 😀
Ja mam dietu, takze moj obed bol 15 dkg salamy a ananas 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Letu, mne sa kvoli 10 plienkam na tyzden neoplati kupovat tam cele balenie, preto som sa pytala Mimi.k, ci si aj ona bude kupovat, ak hej, tak si kupime na polku, tak neboj, nebudem brat kartony zo Slovenska.

letuskah
19. máj 2009

bilu ja len ze ja by som bola schopna tahat cele balenie zo slovenska 😀 tak som sa zamyslela ale fakt som rada ze nikam nejdeme lebo toto balenie by som asi nezvladla 😀

mimi.k
19. máj 2009

Bilushka, druhá značka bola nejaké 3 písmenká...česká novinka...mm povedal, "bratov Čechov máme síce radi, ale Hyundai je Hyundai " 😀 😀 😀 čo Ti poviem...ale vyzerá ok, aj keď to berieme trochu ako jednorázovku 😀
Ja plienky plánujem brať 😕

bilushka
19. máj 2009

Aj Julka?
Chcem si tam s niekym kupit na polku...

Vies, mne je aj tych 10 plienok vela brat, to mas hned miesto na 5 triciek 😀

mimi.k
19. máj 2009

Bilushka, ešte sa dohodneme. Ja potrebujem tak 4 na deň...ale mohli by sme to tak urobiť. Tiež nechcem všetko prevláčať.
Julka asi tiež nejaké vezme a zvyšok asi kúpi...ona povedala, že si berie len plavky a šľapky pre seba, Jurkovi nariadi to isté a dve tašky budú mať deti 😀

bilushka
19. máj 2009

Uz pre dve deti si neviem predstavit balit, lebo ja mam system, ze aj toto pre istotu, keby bolo zima/prsalo/snezilo 😀

Dufam, ze Peta dnes pride, ked sa neozyva, neviem na kolku tam mam ist 😕

mimi.k
19. máj 2009

Peťa písala, že sa bude snažiť na štvrť na päť.
My prídeme na piatu. 🙂

baileysa
19. máj 2009

baby, uzite si stretko 😵 a fotky chceme, nie ze sa budete vyhovarat... 😉

ja sa tiez bojim balenia...

co s tymi krabimi tycinkami????? 😅 😕

bilushka
19. máj 2009

Bailey, staci ich oba rozmrazit, prip. obliat horucou vodou, to by sa ti pri vareni asi rozpadlo, vsetky recepty, co mam na salaty z nich su ze iba tycinky pokrajame a dame do salatu...