Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

letuskah
22. máj 2009

no docitala som,
Slavi tak sa Vaneske lepsi dufam, svokru jednym uchom dnu druhym von a rob si po svojom 😉
Maji vy sa tiez lepsite tak sa tesim 🙂

bilu fuj to co ma byt ze za bieleho dna a na prechadzke s triedou, to asi budeme vodit nase deti za rucku este aj na vysoku aby ich nejaki dementi nedomlatili, ved to je hrozne, chudak chalan a jeho mama...

baby akoze klud s tymi kroskami lebo sa nas.... a pojdem nam kupit vsetkym trom a chlap ma z mojho bytu vyrazi 😝 😀 😀 😀

a tu spravu o Kubkovom papani berte s rezervou, lebo to jeho "rozpapanie sa" je ze miesto 3 lyzic zje 6, co je u nas uspech ale naproti vasim jedakom je to bieda prebieda..

peta28
22. máj 2009

Bilu to si dala velmi lacno , ja by som na tvojom mieste minimalne 2000

Aj my musime nieco ine poriasit lebo mala chce uz slapat a ta trojkolka co mame my je nejaka od veci

Lejla pozerala som dospelacke gumaky na trhu a 5 eur

Bilu to s tou kamoskou.. no hrozne, clovek aby sa bal vystcit paty z domu aj za bieleho dna

Slavka som rada, ze sa mate lepsie.

Mama ma tu zasobuje mmm-skami ako sa doma maju, to je 1 x co je Timka takto u nasich tak som rada ze sa ma dobre a ma zmenu, teraz hajuska, ze vsetko papala, predsa len s mojou mamou ma vacsiu zabavu ako v jaslickach

bilushka
22. máj 2009

Peti, uz aj ja uvazujem, ked mi bolo blbe dat taku sumu, ked nove sa predavaju po 2500 Sk.
http://www.najnakup.sk/Porovnaj_odrazadla-trojk...

Ale na MMB ked vidim, ako baby chcu vsetko predat a aj ta kuchynka, co si tu hadzala link, ved to je vyslovene trapne, take sumy pytat a vzorky z casakov predavat a pod....

letuskah
22. máj 2009

leni 😀

bilu telepatia 😀

ja som nechala vcera kubka behat s holou prdkou a chlap tu chytal hysaky ze okadi dlazku a ze kto to bude cistit a ked ocura ze to natecie medzi parkety a bude zmrdiet a podobne scenare.. 🙄 akoze je normlany? jasne ze Kubko sa vycikal az vo vani ked bol a skor ho to ani nenapadlo

vcera bol chlap s malym kupit prilbu na bicykel a ze mal problem ho presvedcit aby ju nechal predavacovi pipnut tym onym na kod a potom s nou bol aj na poste, a aj teraz doma ju furt navlaca na hlave a strasne sa jej tesi 🙂

bilushka
22. máj 2009

Inak baby ja uz mam pas 😨
V pondelok som tam bola, nech mi ho vybavia a v stredu uz mi prisla SMS, ze si mozem ist pren.
To je aka rychlost 😨

bilushka
22. máj 2009

Letu, to aj nas robil zo zaciatku s prilbou a este si aj trieskal hlavu o stenu a do dveri, ze aka sranda 🙄

letuskah
22. máj 2009

bilu ja som mala tak rychlo obciansky po svadbe

letuskah
22. máj 2009

bilu to zatial nerobi ale urcite zacne, zajtra sa maju ist bicyklovat tak som zvedava ako to dopadne, ci sa mu to bude pacit lebo jakubko ked vidi bicykel tak je uplne na makko

letuskah
22. máj 2009

joj som mu dnes kupila opalovaci krem v spreji od vichy, 30-tku a je bombovy, pekne sa rozotiera, hned vsiakne a nenechava mastny film a krasne vonia, sice som zan vyvalila 21 penazi ale ak sa z neho nevysype tak iny uz ani nebudem kupovat

lenkamt
22. máj 2009

píšem Ivke žiadosť do roboty 😅 no načo jej to to ing, keď jej všetko musí skoncipovať sekretárka 😀 to akože ja 😀

Bilu - ja som mala na dovolenkách šerbeľ 🤐 šak ho maj v kočíku aj do lietadla 😉 alebo ak chce tak držať nad weckom, ale to sa ti podľa mňa nevykaká 🤐 presne pre toto som ich chcela učiť až po dovolenke, ja ak budem mať ťahať dva šerble tak idem len s plavkami a jednými šatami 😀 😝

bilushka
22. máj 2009

Letu, ved obcanak snad na pockanie robia, nie? 😕

Vichy je dobra znacka, to mam aj ja rada, len draha jak svina.
Ja som zase malemu zohnala v lekarni detsky panthenol, tak uz sme kompletka pripraveni na dofcu.
Aj kratasy uz mam nakupene, tricka, plavky....za 3 dni som mala matersku prec z uctu 🤐

letuskah
22. máj 2009

leni sak prave na to ma ing aby si mohla dovolit sekretarku 😀

letuskah
22. máj 2009

bilu obcanak tiez do 30 dni

bilushka
22. máj 2009

Leni, lenze on sa ani doma do serbla nevykaka, len na zachod, aj cikanie len tam, alebo vonku do travy...
To mam fakt brat tu redukciu? 😅

lenkamt
22. máj 2009

áno Bilu zober, lebo ak sa ti tam sekne, tak máš celé nočníkovanie v keli 😉

bilushka
22. máj 2009

Mne robili obcanak po svadbe na pockanie, ved bez neho nemozes existovat...

Peti, preco si nedala dnes malu do jasli?
Mama si zvyka, aby bola na dovolenke uz zapracovana au-pairka?

bilushka
22. máj 2009

Boze, zlate plienky 😠
To budem chodit ako pipina ovesana a este aj pod pazuchou redukcia na hajzel.

lenkamt
22. máj 2009

však redukciu budeš mať len na izbe, von budete cikať do trávy /5* to snáď prežije/ 😀

bilushka
22. máj 2009

A ked sa mu bude na veceri chciet, tak Nemcuri budu kukat, ked ho tam o palmu opriem 😀 😀 😀
A my sme skromni, my mame len 4* 😀
Vy ste 5?
Prideme vas kuknut na veceru 😀 😀 😀 😀

Ako to budes po veceroch robit, ze ked deti budu spat, tak ich nechas same na izbe, ci bude s nimi Ivka?
Toto mna najviac trapi.
Lebo uz sme aj s Mimi povedali, ze predsa ich tam nemozeme samych nechat, lebo nam ich zoberu ako tu malu Madleine, co uz rok ci dva hladaju 😔

bilushka
22. máj 2009

Waw, ten bazen 😲
Tiez mas ten pocit, ze vsetko potrebujes?
Ja hej 😀

lenkamt
22. máj 2009

no my máme 5* 🤐 😎

no bože jedna očúraná palma 😅 budú čučať ako na našu Verču v taliansku, všetky aj 4ročné deti s plienkami a ona maličká 2ročná bez 🙂

aj ja potrebujem toho veľa, ale zas nie všetko 😀

letuskah
22. máj 2009

bilu kasli na nemcurov 😀

ja by som decko same na izbe nenechala, to sa mi zdalo sialeny napad aj predtym nez tu malu uniesli ci co sa jej stalo

lenkamt
22. máj 2009

my sa budeme pri deťoch asi striedať, ja zase každý večer nepotrebujem akciu, aj keď predošlé dovolenky som si odtancovla s verčou všetky minidiscotéky 😀

letuskah
22. máj 2009

moje dieta tiez potrebuje vsetko, sme boli v zelovoci a ten si uchmatol paradajku hned pri vchode a zahryzol, tak som ju musela kupit ...
ale uz som sa naucila sortirovat co fakt potrebujeme - opalovak za 21 penazi a bez coho prezijeme - krosky 😝 😝 😝

letuskah
22. máj 2009

dufam ze Kubko nebude po chlapovi lebo ja si ani minidiskoteky neuzijem 😖

retaux
22. máj 2009

Ahojte!
Slavenas: super, že vám je už lepšie 😉 Držte sa!

Letu: aj tu robia občiansky na počkanie.

Bilu: tak to si neviem ani predstaviť také niečo 😲 Chudák chalan. A čo robili tí ostatní žiaci? Len sa pozerali? To musí byť strašné pre tú mamu. 😢

Tak veľmi som chcela ísť tento rok na dovolenku, ale keď vás tu čítam, aké problémy sú s tým spojené, tak sa mi veru ani moc už nechce 😀

lenkamt
22. máj 2009

Letu - 😀 ale kroksy stoja len 4eurá, u nás 3 😀 😀 😀 ale už 🤐 🤐 🤐

ja napr. nepotrebujem nové sandále na leto 😀 1x v živote 😀 včera som všetky vyvliekla z pivnice a fakt stačí 😀 toto leto si kúpim šľapky u číňaka za 1euro a som vybavená 😀

bilushka
22. máj 2009

Tak niekto to nema rad, ked sa cika po trave, uz aj na ihrisku ked sme boli a isla som s nim k stromu, tak na mna jedna pani nabliakala, ze ci nestaci, ze je to tu od psov ostate, nech idem prec s nim curat.

My ked sme boli na wellness v Brusne, tak som ho mala na vysielacke a my sme boli o dve poschodia nizsie v bare, kde bol signal len na bare, takze tam mali asi 5 vysielaciek a barmanka vzdy len vypla hudbu a kricala, ze niekomu zase place dieta. Ale podchvilkou som vybehla ho kuknut, lebo nasa vysielacka bola vzdy ticho, tak som bola z toho nervozna.

retaux
22. máj 2009

Ja by som ten pani dobre vynadala. To je aká krava! Veď so psom tam nemajú čo ľudia robiť a ihriská sú pre deti a je normálne, že dieťa nebude držať cikanie hodinu, kým nájdeš záchod alebo sa vrátiš domov 😠