Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
27. máj 2009

ja to serem, môj muž mi nič neupiekol ani nič pre mňa nemá, ani do Zámkov na festival nemôžem ísť 😠

Bai - no 7, však prečítaš neskôr, som vyberala , vyberala a toť môj výber, škoda že nemám doma na lásku sa nezomiera.... a na samotu sa nezomiera.... tie sú super, ibaže som ich požičala 😖

adulik23
27. máj 2009

baily - za chvilu ti zacneme taslera znovu zavidiet. 🙂 🙂 🙂 🙂
este jeden mily skutok a ja mu odpustim. 😎 😀 😀

lenkamt
27. máj 2009

ja som mu už odpustila 🤐 😀

letuskah
27. máj 2009

leni ja skor takyto a tiez ma vela okien, mozem ta potom najat 😀 http://www.slovenskydom.sk/rodinne-domy/detail/...

bai oooooooo tortu?

lenkamt
27. máj 2009

ten je pre nás malý 😅 iba 66m2 🤐 ja potrebujem min 90 😀

baileysa
27. máj 2009

vy ste rury, ja si musim stale spominat, ako som sa onho bala, ze sa neozval a ako mi nic nepovedal 🙄 😠 ale som rada, ze nam toto obdobie asi dnes skonci 😝 😝 dost blbe sa nerozpravat, ked treba este tolko veci vybavit a zariadit pred dovolenkou 😉

letuskah
27. máj 2009

ja som na rozmery nekukal, od toho mam muza, ja len vonkajsiu estetiku 😀

baileysa
27. máj 2009

co su montovane domy???
my chceme z lodnych kontajnerov 😅 😔 😀

lenkamt
27. máj 2009

Bai - o koľkej máme byť zajtra pred vaším barákom????????????????????

letuskah
27. máj 2009

bai a ty sa nechces ci on sa nechce?
ja by som ho za ten strach asi odkraglovala

baileysa
27. máj 2009

ja som myslela, ze sa stretneme pri tescu, aby ste sa nemuseli tolko motat, tak okolo 10 😕

baileysa
27. máj 2009

letush 😀 😀 😀 vonkajsia estetika 😀 😀 😀
letush, ja som sa nechcela s nim bavit, ale on sa uz pomaly zacal urazat, ze sa s nim nebavim, no chapete????? 😨

lenkamt
27. máj 2009

keď ja neviem kedy vyrazíme, buď prídeme skôr alebo neskôr, tak aby sme sa nemotali. nemôžme predbežne pred váš barák 9.45-10.15 😀

baileysa
27. máj 2009

a v ba sa v pondelok teda stretneme poobede? mimi navrhovala 10 hod doobeda 😉
mne je jedno, obidva terminy mi vyhovuju a dojdem tiez hocikam, len aby to tam bolo pre deti, nech sa vysantia a my pokecame 🙂

baileysa
27. máj 2009

mozte predbezne aj pred tesco 9.45-10.15, ale aj pred nas barak 😉 ale sa snazte skor ku tej 10.15 😅 😀 vsak mi cinkni, ked pojdete 🙂

lenkamt
27. máj 2009

oki, zavolám 🙂

idem spať, nech som zajtra milá a krásna 🙂

baileysa
27. máj 2009

😀 😀 😀 ved to, ja este nejdem spat, tak budem iba krasna 😀 😀 😀

letuskah
27. máj 2009

bai aj moj muz sa uraza ked sa s nim nechcem bavit 😀 citlivky...

bai ja by som rada prisla ale v pondelok mam v plane ist k nasim, este uvidim ale dam vediet

baileysa
27. máj 2009

letush, ok 😉 🙂

maji4
27. máj 2009

http://www.enikibeniki.sk/shop/index.php?page=s...

Adi tento len zelený a rok 2008 😉

mishelin
27. máj 2009

baby tak ja teda uvidim ze ci pojdem 😉 dobru noc vam 🙂

maji4
27. máj 2009

bai ja ešte neviem rada by som ale ešte neviem ako Lili ,lebo vždy keď sa na niečo dohodneme tak ja neprídem lebo toto alebo tamto 😉 😉

letuskah
27. máj 2009

maji tak neprid a potom prid 😀

mish dobru noc 🙂

maji4
27. máj 2009

let ved tak to plánujem , ja si počkám kedy a kde a potom sa uvidí 😉 😅

mima07
27. máj 2009

leni ten atrium je uplne najsuper ked ma muz naserie tak si to vyzehli len takymto domom 😀 😀 ostatne nemali spajze a dalsie chyby som uz nehladala
bai hlasim sa podla tvojich prikazov 😀 a uz som kupila plavacie rukavy zajtra idem asi vyrabovat lekaren a dnes este dopit fernet aby sa nepokazil 😀

mima07
27. máj 2009

no mna picne prisiel muz a pustil si futbal a to je asi jediny sport okrem boxu ktory ja nemusim 😠 😠

maji4
27. máj 2009

bai to ešte stále seká dobrotu tak to teda klobúk dolu a to hlavne tebe ,že takto vytrvalá v odolávaní ,ja by som to už vzdala pri upratovaní 😅

letuskah
27. máj 2009

ja by som toho mojho pri upratovani poslala na vysetrenie k psychiatrovi

maji4
27. máj 2009

let 😀 prečo to je také nezvyklé u neho??ved už minule si písala ,že ti pomáhal niečo z oknami myslím ,že ich umýval??alebo niečo také??

letuskah
27. máj 2009

maji to bol nejaky ulet, uz sa to napravilo 😀 😝 😝 😝