Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
28. máj 2009

adi, tak ste mali dobry vylet, uz som videla aj fotky

letu, nech sa vypoti a prejde mu to, ale zajtra radsej skoc lekarke, nech ho to cez vikend nedrapne

adulik23
28. máj 2009

aj ja som pridala fotky 🙂

katika1
28. máj 2009

baby kukla som fotky.. to čo?????? to ako vám tie detiská vyrástli a všetky sa strašne zmenili!!!!!!!!!!!!!!!!! Lenkine sú vlasaté, Gretka aká štíhla (prepáč Bai 😀 ) a Miško.. akože riadny lámač srdc!!!

katika1
28. máj 2009

aj ja sa chcem stretkovať ☹ závidím 😔

adulik23
28. máj 2009

kati - my sme sa dohodli, ze musime ist na donovaly aj v lete, ked bude kraaaaasne teplucko a budeme sa tam moct opalovat, tak s tebou ratame. 😉

katika1
28. máj 2009

jééééj supeer 🙂

maji4
28. máj 2009

No je reklama zuzi ďakujem za recepty fakt zajtra vyskúšam tie zapekance to sa mi zdá lachšie 😉 ale už mám aj ten druhý skopírovaný 😉 😉

Let hlavne sa držte v noci.....a zajtra ak nebude mať teplotu tak jej každopádne aspoň zavolaj a keď bude mať tak tam určite chod, prajem bezteplotovú noc....

letuskah
28. máj 2009

k mudre pojdem, nebudem jej ani volat, pojdem hned rano kym tam nebude moc deti.
za bezteplotovu noc dakujeme ale vidim to dost zle, lebo sa netvaril ze by mu klesla po panadole.
idem sa nachystat na noc, tak prajem dobru noc aj vam aj deturencom 🙂

maji4
28. máj 2009

Let dobrú a drž sa a zajtra čakáme hlásenie

mimi.k
28. máj 2009

Ahojte žienky,

tak som si vás prečítala... 😉

Ja škôlku ešte neriešim, keďže neviem ani kedy by som ho tam dala a ani kde v tom období budeme bývať 😅
Inak si myslím, že tie sponzorské dary vyriešia veľa vecí. Dokonca zoberú dieťa aj vtedy, keď nemalo podanú dopredu žiadnu prihlášku, len tak operatívne...neterka aj synovec mali tiež podané prihlášky dopredu, lebo inokedy vraj dieťa nevezmú, iba od septembra, ale hocikedy príde malá zo škôlky v priebehu roka, že má novú spolužiačku...tak určite to funguje aj inak...

Za info o lietadle ďakujem...a chcem si overiť...do Turecka stačí mať dieťa zapísané v pase?

Let., nech vám to skoro prejde...držte sa. Ja sa horúčky bojím ako čert kríža, lebo nikdy neviem, čo je za tým. Ale my sme sa tiež len teraz zbavili soplov zasa, takže najskôr zuby alebo nejaká viróza.

Fotky zo stretka sú super...detičky krásne 😵

Katika, chystáš sa aj pokračovať ďalej na Mgr.?

Teraz som bola v Avione v DM a neviem, kto jete výživy Sunárek (Mimim Alex viem)..no a do konca mesiaca je akcia 2 plus 1 zadarmo.

maji4
28. máj 2009

Adi fotky sú taktiež super 😉 a Miško má kráááásne oči 😵

mimi.k
28. máj 2009

A ešte jednu vec sa chcem spýtať...už sme tu dlho nerozoberali hovienka našich detí 😀 , takže ako často majú vaše deti stolicu? Lebo Adamko mal dlhodobo raz denne a teraz sa nám to už dlhšie drží na jednom raze za dva dni...to sa mi zdá dosť málo..a to nemá nejako zmenenú stravu, tak neviem...
Baily, Ty si toto riešila nedávno...ako ste na tom teraz? On inak vyzerá v pohode, ale ja neviem, či je ten interval celkom s kostolným poriadkom 😅

bilushka
28. máj 2009

Zrusili mi moj program na Prime, mam depresiu siesteho stupna ☹

Letu, nech je to len nejaka viroza a Kubkovi to rychlo prejde, pampusikovi nasmu dobruckemu 😉
Aby sme sa v pondelok videli 😉

Mimi, do Turecka musi stacit dieta zapisane v pase, bo ja uz na Zahradnicku nejdem!!!

Mmem, dojimas ma, ako si beries rady mojej mamy k srdcu a skupujes vsetko co vidis 😀 😀 😀
Uz aj ja by som mala zacat teda, ved ja viem ze to mysli dobre a bla bla blaaaaaaaa 😔 😀 😀 😀

Mimi, dufam, ze si mala karticku s nalepkami na zlavu a bola si DM-ku a mne nic nepovedala a dalej si sama domysli, aky mas big problem 😀

mimi.k
28. máj 2009

Bilushka, nemala som ešte dosť nálepiek 😀 ale Nutrilon došiel, tak som využila aspoň tú 10% akcošku...inak v Tatracentre mi dali nálepky pri tejto zľave a v Avione nie 😠

mimi.k
28. máj 2009

A mám po sto rokoch nové okuliare..aj preto som tam bola, lebo mi písali sms, že už sú hotové...tak sa celkom teším, lebo tie staré mi Adamko totálne vykrivil....

bilushka
28. máj 2009

My kakame minimalne raz denne, aj mne sa zda raz za dva dni malo.
Lenze Adamko aj malo papa, tak kym sa mu to nazbiera, tak mu to mozno aj dlhsie trva.
Ved kym nema potrhanu ritku a netecie mu krv, ze ma take suche hovienko, tak asi v poho, nie?

Jemine, ako mi tato tema chybala 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mimi.k
28. máj 2009

Presne, veď aj mne chýbala, preto som ju načala, reku, veď sme na materskej, nie? 😀 😀 😀

Hovienko je úplne v pohode, takže nejdem z toho robiť kovbojku, ale aj tak je to málo 😅

zuzana76
autor
28. máj 2009

baby, ja som si musela uvarit vajcovu polievku, lebo som dostala strasnu chut na polievku, no a tato je najrychlejsia, maly zjedol za naberacku, muz za tanier a ja za 4 taniere polievky 😀 😝

adi, zlate ste vsetky a deticky este zlatsie

a katika uz nie je Mgr? ja som myslela Kati,ze to uz mas po 5-rocnom studiu 😕 , ale gratulujem samozrejme, je to super pocit , mat po statniciach , nie?

mimi, patko kaka raz denne alebo 2x za den, castejsie 2x za den

zuzana76
autor
28. máj 2009

mne sa zda raz za 2 dni v pohode ak menej papa

mimi.k
28. máj 2009

Zuzka, papá menej, ale napr. každý deň zje jabĺčko, dávam aj probiotiká, tak by mal mať v pohode tú mikroflóru tam...asi fakt len nemá čo serinkať asi 😅

A aj ja som Ťa chcela pochváliť, aká si šikulka do varenia...to ja sa popri Tebe vôbec nechytám 😉

bilushka
28. máj 2009

Mimi, co si mi posledne vravela, co Adamko spapa, tak to je podla mna v pohode, lebo aj ja na malom pozorujem, ze v plienke ma vacsinou zvysky masa, zeleniny, ovocia a mlieko, kasa, puding akoby sa mu uplne vstrebalo bezo zvysku, takze ak ma hovienko normalne a nie ako kozie bobky tak neries 😉

Uz ste dlho nemali teplotu, ze sa nudis a nevies, co mas na nom pozorovat? 😀 😀 😀 😀

Prosim vas, neodchadzajte prec, chlap zacal kukat Hriba-Lampu, umrieeem!

zuzana76
autor
28. máj 2009

mimi, podla mna si este nemusis robit starosti, horsie by bolo keby kazdy treti den, alebo aj viac nekakal, nevadi,ze spapa jablcko, ale ked nezje vacsie mnozstvo, tak sa mu to pomalsie posuva, este sleduj, ci nema problemy pri kakani, ale to si pisala,ze je ok.

Patko sem-tam tiez kaka az obden, ked toho menej spapa, to som si uz vsimla tiez, ale to je malokedy

bilushka
28. máj 2009

Zuzka je uz davno vyhlasena za top kucharku u nas, ja obdivujem ludi, co si to takto skombinuju uz len ked vidia, co maju v chladnicke, ja sa stale hrabem v receptoch, nemam na to fantaziu.

zuzana76
autor
28. máj 2009

mimi, dik za pochvalu

bilu, to pozerava aj moj muz 😕 ale teraz ma nahodou markizu

zuzana76
autor
28. máj 2009

bilu 😀 ale uz som skombinovala aj tak,ze sa skoro nedalo jest 😀

inak my mame obcas aj kozei bobky, to je zle? 😕

bilushka
28. máj 2009

Zuzi, oni su este intelektualne zalozeni, my na materskej sa uz nepretvarujeme 😀 😀 😀

Ale dnes som urobila ceresnovo-tvarohovu strudlu-samozrejme ze z listkoveho cesta, ale plnku som si skonstruovala sama.

zuzana76
autor
28. máj 2009

bilu, presne taku som robila aj ja- ale visnovo-tvarohovo-hrozienkovu strudlu z listoveho, ale nie dnes, minuly tyzden 😀

bilu veru, obcas mi toho hriba aj musel prekladat, ze ako to mysli co povedal , lebo mne to teda uz vobec nemysli 😀

bilushka
28. máj 2009

Kozie bobky je zle, to je zapeceny, tak ale obcas sa to stane, aj moj to ma, ked kaka po vela mrkve alebo ryzi, alebo ked den pred tym malo pil...

Mimi, kde si si dala nakoniec spravit tie okuliare?

mimi.k
28. máj 2009

Oki, neriešim, lebo ešte dostaneme teplotu 😀 😀

A Baily, aká bola torta? 😉 😎

zuzana76
autor
28. máj 2009

hej, ano, ked menej pije, lebo niekedy nechce tolko pit, ale neriesim to, mava to len obcas