Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

lenkamt
2. jún 2009

baby tak zase som nič nenašla 😅 😀

slavenas
2. jún 2009

ret u mužovej sestry, u mojej švagrinej.

leni vydrž 😔 🙂

letuskah
2. jún 2009

baby ako mam do Kubka dostat tekutiny? teraz som mu nasilu naliala za pol pohara vody do ust, okrem toho este nic nepil. nic nefunguje, pohare, salky, lyzickou, slamkou, nic. a je uplne jedno ci mu davam, ci sladke, slane, caj, cista voda...

leni mozno to nezjedla a ked na to zabudnes tak to najdes niekde zapadnute...
Kubko mi asi pred dvoma tyzdnami zjedol dve ceresne s kostkou a ja som to aj zabudla hladat v kakacke tak snad to vykakal 😖

slavenas
2. jún 2009

letu u nás fungovalo, ked už bolo najhoršie aj to že som jej aj obyčajnú prkotinu ktorú chcela dala iba za podmienky že sa napije inak to nedostala, hnusné ja viem, ale piť bolo vtedy dôležitejšie.

peta28
2. jún 2009

Letu ani ta nova zazracna flaska nefunguje?

Lejla Stanko je uz velky chlap, mne pripadaju ti chlapci taky velkaci oprpti dievcatkami, zlaty je. Drzim palce aby ste boli dlhodobo zdravy, aj ked nervyyyyy vcera tam s takym kaslom davali decko ze som myslela ze uz vybuchnem. Niektori rodicia to je absolutna bezohladnost aj voci vlastnym detom.

Mate niekto uz velku postel pre deti? Timka spi s nami .. teda so mnou vlastne, muz v obyvacke a uz ma to nebavi, tak ideme zlikvidovat postielku a kupit nejaku detsku postel.. ale kam ju potom dam do "vazenia" ked bude cirkusovat?

retaux
2. jún 2009

Letu: viem, že to nie je úplne ako pitie, ale neskúšala si dať mu melón vodový? Moja svokra, keď mala malých, tak vraj mali hnačky a boli chorí a nič, vôbec nič nechceli piť, tak im stále dávala aspoň melón, aby mali z toho tekutiny. Možno Kubkovi zachutí 😒

letuskah
2. jún 2009

slavi uplatky a podmienky nefunguju, on sa radsej vzda toho co chce nez by sa mal napit
peta nie ani ta zial nefunguje

dako mi blbne internet alebo je kobyla zla? mi to nevzalo prispevok

peti das ju do vane 😕 len sa tam moze smyknut a spadnut

retaux
2. jún 2009

Peťa: tu je každá rada ťažká. Ja presne nad tým istým rozmýšľam. Ale Lucka aj spáva v postieľke, ale chcela by som, aby sa už naučila na veľkú posteľ 😒 Lenže do postieľky ju dávam aj keď trucuje a to neviem, kde by som ju dala, keby ju zrušíme. 😒

letuskah
2. jún 2009

ret on mi nechce ani nic jest a okrem toho ani nemam ako kupit melon, do piatku som sama doma s nim a mne tiez neni na poskakovanie po obchodoch 😔 mam plnu chladnicku jahod ze aspon to aby papal a nic, ani jednu nezjedol 😕

letuskah
2. jún 2009

peta a nemate miesto aby ste aj postielku nechali? alebo daku ohradku?

retaux
2. jún 2009

Letu: tak potom už neviem.

Mne Lucka z vane vylezie 😅

letuskah
2. jún 2009

ret fakt? ja cakam kedy Kubko prepadne z postielky lebo jak je teraz chory ked vresti ze nechce spat tak si vyklada nohu nad mreze a rukami sa chyti v rohu postielky a taha sa kym sa nezdvihne, tak cakam kedy sa zrube

letuskah
2. jún 2009

ret a na co pouzivas tu dren z jahod? vecer chcem spravit aby sa mi nepokazili, len okrem priamej konzumacie neviem na co by sa to dalo pouzit

retaux
2. jún 2009

To skúša aj Lucka, vyliezť z postieľky. Stále sa bojím, že sa z nej zrúbe 😖 Ale ešte asi nemá toľko sily, aby sa poriadne vyšvihla.

Letu: len na priamu konzumáciu. Veď nekupujem potom nanuky ani zmrzlinu. Toto je najsamlepšie ochladenie a mňamka. 😉

letuskah
2. jún 2009

a este aj bez konzervantov a farbiv 🙂

retaux
2. jún 2009

Tak, tak. 🙂

maji4
2. jún 2009

Ahojte jej detičky sú na fotkách všetky KRAAAASNE 😵 😵 😵 vidím ,že stretko bolo super 😵 Tak nakoniec ste boli v Sade Janka Krála??

My noc úplne super aj keď sa prevrátila na chrbátik tak sa vôbec nezobudila a ráno som jej na bolačku pozerala a nič tam už nemala si tá mastička zabrala 🙂 🙂 a cez den si ani nespomenula 🙂 😉 😉
Tak sme išli dnes cvičiť a Lilianka bola neskutočne v električke zlá ale strašne zlá stále len mrnčala tak som ju potom vytiahla z kočíka a chvíľku vydržala sedieť na kolenách a potom sa zasa hrabala do kočíka a keď som ju tam položila zasa bola zlá ja fakt neviem prečo a dokonca aj pri cvičení plakala čo nikdy neurobila asi mala dnes zlý deň 😖 😖

Dnes mi muž išiel na futbal Slovan a Neapol tak príde domou asi až okolo 11 nástej 😠

A zajtra ma muž musí odviesť do To lebo môjho otca čo asi 20 rokov nebol u lekára tak ho zobrali do nemocnice lebo 3 dni po sebe len vracal strašne ho boleli kríže nevedela sa ani pohnút a doktori mu povedali ,že má nepriechodnú ladvinu 😢 😢 takže si ho tam hneď aj nechali a nepustili 😖 tak zajtra idem k našim na dobu neurčitú lebo ona vodičák nemá a nemala by ako chodiť za mužom tak budeme chodiť s Lili pozrieť dedka baby až mi zle bolo keď mi to mama volala 😒 😢 😢 😢 som sa nevedela z toho spamätať ,že mám otca v nemocnici ☹ ☹ Vraj je teraz na infúzkach a že nikto mu nič nechce povedať ,že každý doktor len krúti hlavou.................. ☹ ☹ ☹

maji4
2. jún 2009

Let ja som to lili robila tak ,že keď nechcela piť síce to bolo málokedy klop, klop, klop, ale keď fakt nechcela tak som jej nabrala vodu alebo čaj alebo niečo tekuté do tej striekačky od nurofenu a tak som jej to nasilu dávala a v pohode potom si zvykla a aj si sama pýtala začalo ju to baviť ved vyskúšaj a uvidíš a mimochodom u nás tiež platí to vydieranie ako píše slavenas 😉 😉

letuskah
2. jún 2009

maji tak to ma mrzi s tvojim otcom, dufam ze ho daju v nemocnici dohromady, budem drzat palce a drzte sa 😉

Kubko uz poobede pil ked sa zobudil, akoby sa nechumelilo zacal pit tak aspon to. a kedze som ho nezobudila, spal do 17,30 takze budeme kukat ordinaciu spolu a potom ho ulozim

maji4
2. jún 2009

let dík je mi strašne ..... ☹ ☹ 😢 😢

a som rada ,že sa Jakubko uvedomil a začal piť 😉 😉

lenkamt
2. jún 2009

ahojte

Maji - to mi je ľúto, neboj bude v poriadku 😉

Bailey Vás všetky pozdravuje, že je tam krásne a Gretulka zvládla cestu na jednotku, no však iné sme ani od toho krásneho pohodového dievčatka nečakali 🙂

naša Lucia dnes mala tiež zlý deň a ak bude takáto na dovolenke tak ju tam asi nechám 😝 😀

mishelin
2. jún 2009

letu aj mi sme pozerali spolu ordinaciu 😀 ale tomi pravidelne 😅
maji-to mi je luto ☹

mimi.k
2. jún 2009

Ahojte,

teším sa, že Bailyovci šťastne došli...na stretku s nimi aj s Bilushkovcami bolo tradične super 🙂

Zuzka, Slavi, Lejla, krásne detičky... 🙂

Maji, dúfam, že otcovi bude už len lepšie...

Mishelin, ako Ti je tehuľka? Už dosť vidieť bruško? Koľko si už pribrala? 😉 Sú tam nejaké rozdiely oproti tomu, ako keď si čakala Paťka?

Ja som dnes Adamkovi kúpila osušku 🙂 :
http://bobacik.mimishop.cz/detail.php?zbozi=849428

mimi.k
2. jún 2009

Letu., super, že je Kubkovi už lepšie... 😉

Peti, Adamko je ešte stále v postieľke a neviem si zatiaľ predstaviť, že by spal inde, lebo by nám hneď ušiel...on musí mať mreže, inak ho nemáme pod kontrolou 😀
Keď som rozmýšľala nad posteľou, tak určite by som chcela s tou oporou proti padaniu...

mishelin
2. jún 2009

mimi zatial som pribrla nieco vyse kila,asi tak 1,2kg...no rozdiely ani nie,iba ak vtom ze pri tomtu tehu mi bolo este horsie ako pri patkovi,a pri patkovi ma ani hlaav tak casto nebolela ako teraz 😖 a este to ze keby som snim kazdy den cez obed nespala min.3 hodiny nevydrzala by som tu unavu a zosypala by som sa 😖
pretoze vylietam sa porpi nom sama cez den,a este aj vnoci 😖 😖

a brucho mi este nie je vidno,len to moje klasicke co som mala aj predtym od jedenia 😀

mishelin
2. jún 2009

a pekna osuska 🙂

mishelin
2. jún 2009

a este peta aj moj spava so mnou,muz v obyvacke a trva to uz dlhu dobu takto,poviem ti ze ma uz aj mrzi ze nespiíme spolu v jednej posteli,minule taka poznamka ze nam neni asi nic ine sudene len mat spolu deti 🙄 no len ked u nas postielka ziadny uspech nemala,a postel nemame kam dat,tak neviem co dalej... 😒

lenkamt
3. jún 2009

dobré ránko 🙂

Mish - naša Verča s nami spávala od 3-5rokov, najprv bol rok muž v lm a chodil len na víkendy tak sa dalo, no a potom sme sa rok tlačili 😖

aj ja sa bojím veľkej postele , že budú zdrhať a musela by som byť pri nich kým nezaspia 😖 ale Verča už otravuje, že chce ísť do tej druhej izby tak v lete asi budeme riešiť 😅

retaux
3. jún 2009

Ahojte!
Majka: nech sa ocinovi rýchlo polepší, aby mohol ísť z nemocnice domov 😉

Tak Baily si už užíva dovolenku 🙂 Určite tam je krásne, tak si to hádam užijú.

lenkamt
3. jún 2009

baby čo idete variť??? ja polievku ešte mám ale druhé nemám šajnu - asi spravím tie cestovinky podľa Ret.

a dnes ideme s Lenkou na pneumokoky 😖