Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

zuzana76
autor
3. jún 2009

ahojteeee

maji, strasne, skore uzdravenie prajem tvojmu ockovi, nie je nic horsie ako neistota, dufam, ze mu skoro nasadia liecbu a pustia ho do domaceho osetrenia

patko uz spava na velkej valende, ale mame 2 prirazene k sebe ako manzelske a na tej druhej s nim spavam ja a z druhej strany mame este malu postielku, aby nepadol v noci dole, ale uz raz padol, odtlacil nohou postielku a skoncil pod postielkou na styroch

lejla, stanko je peknucky chlapcek a ma krasne ocka

zuzana76
autor
3. jún 2009

ja varim pecienku na stave s ryzou

lenkamt
3. jún 2009

Zuzi a to dávaš aj malému? lebo mne to dr neodporučila, že v pečienke je zachytených najviac škodlivín 😖 ja mám rada mňam, ale s tarhoňou 🙂

retaux
3. jún 2009

Ja dávam pečienku aj malej 😅 Strašne to má rada 😅

zuzana76
autor
3. jún 2009

no ja som chcela dat aj malemu 😖 , ved to nejeme kazdy den, ale jemu teda mozno radsej urobim prso na stave a to bude mat na 2 dni 😒 a ja tu pecienku

retaux
3. jún 2009

A moje drahé dieťa prišlo teraz sem ku mne a zahlásilo: "nevadí, že?" "Že?" Opýtala som sa, že čo nemá vadiť a ona, že "kakala Lucka" 😠 😠 😠 Nebude sa pýtať ani za svet 😠

zuzana76
autor
3. jún 2009

ale uz to raz ochutnal a chutilo mu

patko vcera okrem mlieka nic nezjedol, len asi polku rozka

a navećer este aj grcal a cely je cudny, casto place, ze nie mamu, nechcem mamu nelubim mamu, ked sa vzdialim, tak chcem mamu, lubim mamu, no strasne a toto som mala vcera cely den a dnes to vyzera byt tak isto ☹

mishelin
3. jún 2009

leni no ved to ze ja musim pri nom cusat kym nezaspi a ktomu mu drzat ruku 😖
aj ja milujem pecienku,furt si spomeniem ako mi vtedy u lenky usla kvoli tomu opravaraovi 😠 😀
a tiez som pocula ze pecienka obsahuje najviac skodlivin zachytenych 😒 al tak on to nejedava,lebo ja to robim malo,kedze len ja to chcem,a muz to tiez neje bo ze to je skodlive aj pre neho 😅

no ja tiez neviem cio mam varit 😖 asi nic nebude,dajako sa premotamena polievke,alebo dajte nejake dobre typy na bezmasite jedlo 😉

zuzana76
autor
3. jún 2009

inak este k tomu spaniu, mne maly neuteka z postele, lebo ho davam az ked vidim, ze je unaveny, niekedy o 20.00 a niekedy az o 21.30 podla toho kolko spal cez den, lebo niekedy nespi cez den vobec , vtedy ide spat o tej 20.00a ked spi 2 hodiny tak az o 21.30

lenkamt
3. jún 2009

ok , zajtra im varím pečienku, fakt raz za čas ich to nezabije 😅

zuzana76
autor
3. jún 2009

mish, bezmasite

vcera som robila tvarohove rezance, samozrejme milostpan zje len maso. Stale vypytoval - Maso a maso kde je?

zuzana76
autor
3. jún 2009

bezmasite este

vajcove halusky, knedla s vajcom, kapustne fliacky, cestoviny s rajcinovou, syrovou omackou

zuzana76
autor
3. jún 2009

francuzske zemiaky - zemiaky vajco, syr struhany a kysla smotana na to

retaux
3. jún 2009

Zuzi: a knedľa s vajcom to čo je? 😕

zuzana76
autor
3. jún 2009

Slavka, pekne fotky, vidim, ze uz mate dovcu za sebou? kde ste boli? isli ste autom? vydrzala mala cestu autom?

peta28
3. jún 2009

Maji to mi je luto s tvojim tatom, dufam ze bude coskoro fit, ladviny su ze vraj velmi bolestive, tak snad ho to rychlo po infuzkach prejde.

Mimikrasna osuska. Ja som malej kupila take ponco ako uterak, tak som zvedava kedy mi to pride domov a ci to bude take pekne ako na fotke.

Lejla vcere pridem do jasli pre malu a smrad, pokakana a zza usi a kedze nema plienku vsetko mala zasusene v pancuchach. mam nervy, lebo v skrinke ma 5 cistych nohaviciek a uz 4 den som malu nasla bez gatiek, len ma bodynko zaplute na holej suske a kedze vcera jej ani nemalo co kakako drzat tak to mala vsade. Uz som sa nasrala a isla za tou ucitelkou ze v skrinke mame ciste gatky aby ejj ich obliekali A ta ucitelka sa ma ako sprosta pyta: Takze chcete aby bolo bez plienok len aby mala gatky? Tak to akoze oni nenosia nohavicky alebo co???
Tak som ju vcera este sprchovala a prezliekala, skoro nas uz tam zatvorili ....

lenkamt
3. jún 2009

mne včera tie pirohy nechceli 😖 zo sladkých jedál jedine lievance. 😠

idem ja poupratovať a pôjdeme na to očkovanie, papa

zuzana76
autor
3. jún 2009

ret, ja to strasne lubim, je to za 5 minut urobene 😀 , kupis knedlu, alebo ty si ju mozes urobit sama 😀 , nakrajas na kocky, na panvicu das trochu oleja, oprazis knedlu do chrumkava, ale nech nie je specena a na to hodis jedno- dve rozhabarkovane vajcia, podla toho kolko mas knedle, osolis , k tomu otvoris nejaku calamadu a mas super lacny a dobry obed, ale moj muz to neje 😠

zuzana76
autor
3. jún 2009

leni, drzime palce, nech to dopadne dobre s tym ockovanim

zuzana76
autor
3. jún 2009

peta, otras, vy uz nemate tiez plienku?

nas patko sa ani nepyta, aj teraz kakal, ale nic nepovie, on jednoducho nic nepovie, absolutne sa nepyta 😖

retaux
3. jún 2009

Leni: Lucka nechce tiež nič sladké. Ona len slané a tiež najmä mäso ako Paťko Zuzkin.

retaux
3. jún 2009

Zuzi, to prvýkrát počujem. Najviac sa mi páči na tom to, že je to za 5 minút urobené 😀

zuzana76
autor
3. jún 2009

mimi, krasna osuska

ret, veru a kludne by z toho mohla aj lucka, ja som patkovi uz davala chlieb vo vajci a chutil mu a to je podobne, len to je chlieb a nie je to nakrajane

zuzana76
autor
3. jún 2009

nasi to robiebali, ked nam zvysila knedla a uz nebolo masa 😀

zuzana76
autor
3. jún 2009

ret, ale aspon nie su chudokrvni, ked jedia maso, teda aspon dufam, kamoskina mala je uz 3 dni v nemocnici, ma silnu anemiu a gastritidu, vracala, tak ju dali do nemocky a tam zistili,ze okrem podrazdeneho zaludka ma hemoglobin velmi nizky, ale ona jej vobec nechcela jedavat maso, absolutne nic, ani zeleninu, ona jedla stale len suche cestovinu, tarhonu, halusky, obcas polievku nejaku, alebo zemiakovu kasu a potom pila len UM a toto bol jej cely jedalnicek kazdy den

ale patko ma tiez svoje neduhy, napr ziadna surova zelenina, ziadne ovocie okrem jablka a bananu, nic sladke, jedine tvarohovu buchtu

mishelin
3. jún 2009

ani moj sa nepyta vobec,len povie ze patrik kakal..ale do zachodu sa jedine vycika kakat len do plienky,nocnik sme preskocili bo nemal uspech...

zuzi aj moj chodi spat vacsinou 21.30 lebo on spi cez den aj 3 hodiny,ale mne to vyhovuje cez ten obed lebo ha spim snim,inak by som nemohla fiungovat 😔 a vecer sa unavi tak neskor...ked ho aj dam skor tak vypije mlieko a povie mi ze sa zobudil uz 😀 😅 a ked je doma muz tak vravi ze ide pozret ocka,no a to mu nebranim,lebo fakt muz je doma malokedy,pride na 2 dni a maly ho cely tyzden len zvolava 😔

kapustne fliacky sme rpave dojedli a ta knedlam oze byt mna,prvykrat o tom pocujem
leni-drzim palce nech to dobre dopadne..

peta-tak to by ma uz pekne nastvalo keby som si tak dieta nasla v jasliach pokakane 🙄

retaux
3. jún 2009

To Lucka tiež žiadna zelenina, okrem mladého hrášku teraz. A z ovocia jedine jahody a jablko, ale to len štvrťku jablka a to je všetko. Cez zimu ešte sem-tam vzala na milosť pomaranč. 🙄

Ale zato ona zbožňuje polievky. Dokázala by jesť polievku aj 3x za deň.

mishelin
3. jún 2009

hmmm..no tak masa ani my nepojeme bohviekolko... 😒 on skor cestovinu,polievky,zeleninu len tak mrkvu varenu a hrasok..z ovocia dynu,jablko,hrozno,sem tam mandarinku,banan a vyzivy detske,uz mu ani jogurty moc neberu..no a hlavne pije vela plnotucneho mlieka 😅 😀

retaux
3. jún 2009

My ani len banán. Ešte sem-tam to hrozno. A ráno pijeme plnotučné mlieko a večer Nestlé Bifidus - to budeme asi do troch rokov dávať, ak Lucka ešte bude chcieť piť dovtedy. Jogurty ešte stále papá. Sa čudujem, že jej ešte chutia, ale to vždy kúpim nejaký iný, aby mala zmenu.

Peťa: ja by som asi tej učiteľke normálne vynadala 😨 🤐 To ako môžu nechať dieťa pokakané a nedať mu gaťky 😠

mimi.k
3. jún 2009

Ahojte,

Peti, tak to je už priveľa...už minule to bolo dosť povážlivé, ale teraz...a podľa mňa Ti len nemala čo na to povedať, tak rýchlo povedala takú blbosť o gaťkách. Veď nežijeme v dobe kamennej. Oni majú odúčať od plienky, nie od gatiek 😅 no, bola by som poriadne podráždená. 😖

Tú osušku som chcela kúpiť už dávno, ale stále som to odkladala...včera sme boli pozrieť v nábytku Galan a tam ju mali o stovku lacnejšiu ako inde, tak som ju kúpila...a straaašne sa jej tešil 😵 a mali tam krásne doplnky do detských izieb...

Ja dnes nevarím, Adamkovi som vytiahla zamrazenú kuraciu polievku...on neje dve jedlá, takže mám vybavené...ale včera som skúšala nový recept z kalendára...šampiňónový paprikáš a straaašne to mm chutilo, ma vychválil do nebies ako najväčšiu kuchárku 😀 bolo to aj veľmi rýchle a naozaj dobré. Najdlhšie mi na tom trvalo, kým som očistila šampiňóny...