Levíčatká 2007 IV. Pridajte sa

zuzana76
13. feb 2009

Ahojte, tak vytvaram novu temu, kedze nas Zuz11 o to poziadala a uvodom chvalim Lenku aj s dvojickami, ste krasne Valentinky 🙂

slavenas
4. jún 2009

baby ja dnes idem do solarka aj s Vaneskou, lebo mm je v práci, baba čo tam robí vravela že sa mi o ňu na tú chvíľu postará, tak bude veselo lebo malá je dnes veľmi "milá" 😝 a dúfam že to neskončí tak že sa nebudeme solárkovať spolu 😀

letuskah
4. jún 2009

slavi jej tak vam zelam pekne chvilky 🙂 teda hlavne tej tetuske 😀

retaux
4. jún 2009

Letu: tak zas tak silno neohrieval 😀 To si on na také dá pozor.
Ani my sme dnes neboli vonku. Sa mi nejako nechcelo. A to je už čo povedať, lebo ja radšej zoberiem Lucku vždy von ako jej mám vymýšľať zábavu vnútri 😅

letuskah
4. jún 2009

ret skoda 😀

retaux
4. jún 2009

Slavi: neboj, možno budeš prekvapená, ako Vaneska bude poslúchať a sekať dobrotu. 😉

retaux
4. jún 2009

Veru škoda 😢 😀

slavenas
4. jún 2009

letu ved to, ona je slobodná, bezdetná tak dúfam že ju nepripravíme o nejaké ilúzie do budúcnosti. 😀 . Lebo mne raz jedna kamoška s ktorou sme dakde boli spolu s Vanes, už ani neviem kde , a zatiaľ nemá deti povedala že no super toto je dobrá antikoncepcia. 😅 😅

letuskah
4. jún 2009

slavi to uz aj mne par krat kamoska povedala pritom Kubko je zlato zlatucke 😀

mishelin
4. jún 2009

ahojte,tak vsetko najlpesie lenkam,hlavne vela zdravicka 🙂

ja som bola dnes u gynekologa,paaaaaaani ja uz mam 58,2kg 😅 volako to nabera na intenzite 😅
povedal,ze este neni vidno co to bude,a ja som uz taka zvedavaaaaa...len ked on mi na tu hlavu predpisal anopyrin 100,ale ten vobec nezabera,pomoze ked si dam kavu,tak som sa rozhodla ze teda naco budem brat anopyrin ked aj tak nepomoze..no a dne smu vravim ze ak by ma uz hlava nebolela nemusim ho brat?a on ze ba berte jednu za den ze pomaha rozsirovat cievy aj na pupocnikovej snure a dietatu ide viac viatminov,ale ten letak vravi otom ze neuzivat,a v poslednom trimestri uz vobec nie,lebo ze nastavaju kompliacie pri porode,no a vprvom som ho brala az do konca,tak ja neviem ze podla coho to oni beru 😒

no a uz nic ine,len som vuidela take kosticky,ako ruka,chrbtica..a uz sa pomaly zacina aj hybat,hlavne vecer ked lezim tak to pocitujem 😵

no a nejako nam je smutno za muzikom v tieto hnusne dni 😠 😝 aj maly ho casto spomina,ze mu chyba mi vravi ☹ a prave s apomaloval mojimi sminkami 😀

zuzana76
autor
4. jún 2009

ahojteeee

Lenockam zelam hlavne vela vela zdravia, lasky a aj tych penazi, a tiez splnenie ich snov a tuzob 😉

letu, patko vracal len vtedy raz, asi mu nezapasovala cibulka , ktoru som mu nakrajala na chlebik

ret, pecienku robim nasledovne, umyjem, odblanim, preplachnem, na oleji spenim cibulku, pecienku, zaprasim paprikou, korenim, rascou, ako lenka a dusim, podlejem vodou, ked je to makke zahustim to mukou v troche vody, ja nedavam maslo/ ale vyskusam nabuduce/ a niekedy tam dam aj sladku smotanu a je to kvazi na smotane.

inak dnes som bola u zubara a som strasne prekvapena

naposledy som bola u zubarky ako tehotna, nasla mi asi 4 kazy pod plombami a zet o mi opravi, ked porodim, lebo ked som bola tehotna, tak ma tam vzdy natahovalo z tych pachov a toho ako s ami tam hrabala. ale potom som tam uz nesla, lebo ona bola totalka sukromna, takze ste zaplatili a este ste ani nesedeli v kresle, proste taka jedna navsteva ma menej ako 600 sk nevysla, tak som si povedala,ze dost, lebo to sa neda vecne takto a ze idem inej zubarke na dohodu normalne, lebo tak napr tu rocnu prehliadku preplaca myslim celu poistovna, pricom u sukromnej som zaplatila, len za prehliadku 300 sk a potom ak mi este opravila jeden kaz, tak dalsich 600 sk, takze navsteva ma vysla na 900 sk, prestupila som teda inej zubarke a ta mi cuduj sa svete nenasla dnes ziadny kaz, vsetko ok, pod plombami nemam vraj nic a vsetky su ok. Inak tej sukromnej chodil aj moj bracha a jemu tak isto , povedala na prehliadke asi 4-5 kazov pod plombami a potom isiel inej zubarke, lebo sa mu to nezdalo a ta mu tiez nic nenasla, takze moj zaver- Ona mi vrtala zakazdym normalne zaplombovany zub a navyse si ani nepamatala, lebo raz mi urobila hned po sebe ten isty zub 😠 , vtedy ma to uz trklo a odvtedy som tam potom uz nepachla a rozhodla som sa zmenit zubarku.

zuzana76
autor
4. jún 2009

Co vy na to? inak este by som rada sla nejakemu tretiemu sukromnemu, len na prehliadku, ze ci by on daco nasiel 😀 😝

letuskah
4. jún 2009

zuzi fajn ze to bola len jednorazovka
a ty nemas co robit len behat po zubaroch? 😀
ja mam tiez totalne sukromneho, prehliadka 500 SK, vrtanie 500 a umrtvenie dalsich 500 takze tiez som tam od tehotnosti nepachla ale on robi dobre, nemam sa na co stazovat ale financne je to neunosne.
a chcem ist niekedy aj s Kubkom k zubarovi, len to sa budem musiet vratit do prace 😀
baby nepoznate v BA dobreho zubara ktory robi aj s poistovnami?

u nas dnes posla eurokalkulacka, dieta po pol roku zistilo ze tie gombiky sa daju odtrhnut tak jeden za druhym ich trha 😅

mish inak kdesi som citala ze 20 tyzdnov po uciteni prvych pohybov dietata sa dieta narodi, mne to vyslo presne na den 😀 a k tomu anopyrinu neviem

retaux
5. jún 2009

Ahojte!
Lenka včera bujaro oslavovala, keď sa tu ani neukázala večer 😨 😀

Zuzi: ja som najskôr chodila k úplne súkromnej, ale tá zomrela (a vtedy to nebolo až také drahé) a tá bola úplne super. Lepšiu som nemala ani dovtedy a ani odvtedy. Potom som chodila k tej, čo sme zo školy, ale tá mala strašne veľa pacientov a teraz chodím do Nitry k detskej - všade má detské obrázky a stále mi hovorí Lucinka 😀 Je drahšia, ako tá predtým, ale nemusím čakať, super robí a je milá 🙂

lenkamt
5. jún 2009

no čaute 🙂

neoslavovala, ale bola ordinácia a panelák 😀

dnes idem do píííííííííííšťan, tešííííííííííííííím 😀 ako je dole? lebo tu hore je celkom pekne 😀 vôbec neviem aký druh oblečka zobrať 😠

moje deti pozerajú bambulku a vykrikujú babulka taná 😀 celkom pekne sa rozkecávajú, akurát že ocko je stále koko 😀 hlavne že vedia ujo mijo a ujo majo 😀 a mne už niekedy povedia mamina 🙂 🙂 🙂

retaux
5. jún 2009

Leni: tu od rána mraky, mraky a mraky plus lejaaaaak 😠 Takže ber gumáky, pršiplášte a dáždniky.

lenkamt
5. jún 2009

nemáme 😀 na cestovanie dobré počasie, kým tam prídeme bude pekne a tu hnusne, určite sa to presúva 😅

zuzana76
autor
5. jún 2009

leni, do piestan? to budes blizo mojho muza 😀 , on robi v maduniciach, tu v NR prsi , hnusneeee jeeeee

inak som si vybrala aj ram na okuliare vcera za 109 eur, ale este som dnes chcela pobehat ostatne optiky,ze co maju, ale tento mi celkom sadol, je vyraznejsi, ale zaroven nevtieravy, muz zase prevratil ocami, ked zbadal tu sumu, no ale on si myslel,ze tak okolo 50 eur to bude stat 😀

retaux
5. jún 2009

Ani my také nemáme, ale chcela by som taký komplet v Tescu kúpiť. Raz to mali: taká sada rovnaká, gumáky, dáždnik, pršiplášť a taký nepremokavý klobúk. Úplne to bolo super, ale odvtedy som to už nevidela 😒

Dúfam aj ja, že sa to presunie, lebo my sme chceli zajtra gardenparty robiť. Tak nech neleje.

lenkamt
5. jún 2009

veď aj my máme mať zajtra gardenparty vo dedinke vrbové, tak mám nerva z tohto počasia.

idem baliť, variť, žehliť + pripraviť veci mužovi a verči na prežitie 😀

pekný víkend 🙂

zuzana76
autor
5. jún 2009

okrem toho som si dala odlozit aj saty na krst, nadherneeeee, 66 eur, ale zislo z toho, lebo mi sice krasne sadli na postavu, ale som v nich uplne taka zovreta, ze kebyze priberiem kilo, tak ich uz asi nezapnem a to bolo cislo 40, ale v inom obchode som si navliekla cislo 36, takze to bol asi len blby strih, normalne mi je za nimi luto, lebo boli krasne, ani az tak moc nie drahe, ale fakt sa bojim, ze do toho jula by som ich nezapla, uz vazim 53 kg , niekedy sice spadnem na 50, ked mam par dni, ze pomenej jem a vela chodime, ale potom to dobehnem a hned som zase na 53

zuzana76
autor
5. jún 2009

no co, saty este popozeram inde, ale tie skuli chcem, dufam, ze mi ich nikto nevyfukne, lebo tiez vcera som sa tam mala zastavit, ale taka som bola nachodena a znicena, vliect patka k tej zubarke busom cez celu nitru a potom ho svokor postrazil a potom zase naspat a navarit, upratat a potom bol este umrncany, ani to nepomohlo ze sa poobede vyspal, zase vstal zlou nohou a jedine co chcel, ist von pozerat auta, cucal v kociku, chrumal kukuricne chrumky, zjedol pol balika, az som sa bala,ze mu zle bude. Ja som mu musela menovat znacky aut a takto sme presli pol sidliska 😝

zuzana76
autor
5. jún 2009

ale vyhoda, ze sa uz celkom orientujem v znackach aut 😀 😀 doteraz som bola antitalent

zuzana76
autor
5. jún 2009

a este musim dat nejaku skraslovaciu kuru, 20. 6. idem manikerke, ale neviem co mi z mojich pazurov vykuzli, dala som si ze japonska manikura 😀 , ale akurat som citalka,ze na poskodene a tenke nechty nie je vhodna, lebo sa zbrusuje vrch nechta, tak neviem , ale gelove nechty by som nerada, nevedela by som v nich nic robit, viem ze to je len cvik, vyzeraju sice nadherne, ale ani nebudem mat cas chodit doplnat to a tych penazi 😝

retaux
5. jún 2009

Zuzi: veď si si mala dať také umelé jednorazovky - ja som mala také na svadby. Vyzerajú úplne ako gelové, ale po čase sa ti odlúpia. 😉 Veď keď tam prídeš povedz jej, že si si to s tou japonskou rozmyslela.

zuzana76
autor
5. jún 2009

ret, ved jasne, ja som jej povedala, ze podla toho ako to ona zhodnoti, ked sme spolu volali s tou babou, tak uvidim co z toho nakoniec vzide, asi mi urobi len klasicku manikuru plus nejake vyzivne zabaly na ruky a potom sa dohodneme, ze co si dam

zuzana76
autor
5. jún 2009

a tu detsku zubarku mas na parovciach ? ja uz neviem, k tejto chodia aj svokrovci, co som isla, no hadam je dobra, nemali s nou problemy

retaux
5. jún 2009

Ja chodím tam ako bola voľakedy palacinkáreň, tam je taký kostolík a vnútri do dvora (viažu tam aj diplomovky). Na poschodí je táto zubárka.

zuzana76
autor
5. jún 2009

aha, viem, kde to je 🙂

letuskah
5. jún 2009

ahojte
my uz spime 😀 jasne ze bez obeda len mlieko rano vypil...
a boli sme vonku, kubko sa vyjasil, bolo na nom vidiet ako sa tesi ze je konecne vonku 🙂 a u nas rano prsalo ale teraz svieti slnko a je teplucko

zuzi ja som si kupila ram v optike aj so sklami za 50eur, teda vtedy este koruny a som nadmieru spokojna, je to sice detsky ram 😀 ale taky jednoduchy pekny, vhodny pre matku s dietatom 😀

retaux
5. jún 2009

To čo je toto za poriadok 😀 Kde ste všetky? Keď tu nie sú Lenka, Baily a Majka, tak to tu nežije? Musím nás vyťahovať z druhej strany.